Tillbaka till listan
FAI Autoparts

Packning, topplock

Produktnummer: 1220528

Tillverkare kod: HG1634

EAN: 5027049395145

413,55 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 25 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialMetall
    Hack-/Hålantal4
    för OE-nummer0209.HH
    TätningstypMetall-lager packning
    Garanti2 år
    Tjocklek [mm]1,25
    Håldiameter [mm]74,7

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1576
    AJUSA 10215800
    BGA CH2329
    CORTECO 49425001
    ELRING 490.001
    430,64 kr
    FAI AUTOPARTS HG1634 (denna produkt)
    KAMOKA 8701717
    LUCAS LEG0161CH
    PAYEN AH7950
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1380370
    WILMINK GROUP WG1245181
    WILMINK GROUP WG2055890
    WILMINK GROUP WG1757096
    WILMINK GROUP WG1751666
    WILMINK GROUP WG1929817
    WILMINK GROUP WG1704501
    WILMINK GROUP WG2133558
    WILMINK GROUP WG2202324
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    1703259 FORD
    0209.HH CITROËN
  • Tillverkare

    FAI Autoparts
    FAI Automotive kom ur motorsporten, med åtföljande hög
    standarder för teknisk, logistisk och administrativ effektivitet.
    Dessa delar är lämpliga för europeiska, japanska och koreanska bilar och lätta nyttofordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    14-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig