Tillbaka till listan
Ajusa

Packning, topplock MULTILAYER STEEL

Produktnummer: 1445673

Tillverkare kod: 10156600

EAN: 8427769746796

313,45 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 27 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1596
    AJUSA 10156600 (denna produkt)
    BGA CH1567
    CORTECO 415130P
    Dr.Motor Automotive DRM62011
    ELRING 255.050
    319,15 kr
    ELWIS ROYAL 0055598
    FAI AutoParts HG1162
    GUARNITAUTO 101512-5250
    KAMOKA 8701353
    LYNXauto SH-0380
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    PAYEN AG9560
    STELLOX 11-25094-SX
    WILMINK GROUP WG1087861
    WILMINK GROUP WG1228195
    WILMINK GROUP WG1009088
    WILMINK GROUP WG1090918
    WILMINK GROUP WG1103466
    WILMINK GROUP WG1757024
    WILMINK GROUP WG1003840
    WILMINK GROUP WG2047106
  • Tillämplighet

    FORD
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 11.2001-06.2008 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74kw - FYJA, FYJB
    FOCUS C-MAX
    FOCUS C-MAX (DM2) | 10.2003-03.2007 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 07.2004-09.2012 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Cabriolet | 10.2006-09.2010 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 04.2005-09.2012 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Skåp / kombi | 07.2004-07.2011 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74kw - HWDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 07.2004-09.2012 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FUSION
    FUSION (JU_) | 08.2002-12.2012 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - FYJA, FYJB, FYJC
    VOLVO
    C30
    C30 (533) | 10.2006-12.2013 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74kw - B 4164 S3
    S40 II
    S40 II (544) | 01.2004-12.2012 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74kw - B 4164 S3
    V50
    V50 (545) | 12.2003-12.2012 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74kw - B 4164 S3
  • Originalnummer

    1305949 FORD
    30711613 VOLVO
    4M5G6051CA FORD
  • Tillverkare

    Ajusa
    AJUSA är en ledande internationell tillverkare av fordonspackningar/-set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA grundades 1972 och är en av världens ledande tillverkare av packningar/set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA erbjuder den bredaste täckningen för europeiska och asiatiska applikationer, särskilt sena modellfordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    14-11-2026

Säker betalning