Tillbaka till listan
Elring

Packning, topplock 980.550 Elring

Produktnummer: 1532590

Tillverkare kod: 980.550

EAN: 4041248839058

337,90 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Tandantal2
    Inbyggnadstjocklek [mm]1,17
    TätningstypMetall-lager packning
    Antal belägg3
    Garanti2 år
    Diameter [mm]86,3
    Tjocklek [mm]1,17
    Varunummer8409999990

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AJUSA 10194700
    BGA CH7534
    CORTECO 83403226
    ELRING 980.550 (denna produkt)
    FAI AutoParts HG1627
    GLASER H40636-00
    IAP QUALITY PARTS 118-14085
    PAYEN AH7330
    VICTOR REINZ 61-36610-00
    301,75 kr
    WILMINK GROUP WG1704537
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG2198309
    WILMINK GROUP WG1102232
    WILMINK GROUP WG1178042
    WILMINK GROUP WG2149436
    WILMINK GROUP WG1449738
    WILMINK GROUP WG1991691
    WILMINK GROUP WG2524634
    WILMINK GROUP WG2455665
    WILMINK GROUP WG2551482
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    C2P17981 JAGUAR
    LR013063 LAND ROVER
    9X2Q-6051-BB FORD USA
    9X2Z-6051-A FORD USA
    LR013063 ROVER
    0XW 103 383 A CUPRA
    0XW 103 383 A AUDI
    0XW 103 383 A SEAT
    0XW 103 383 A SKODA
    0XW 103 383 A VW
    0XW 103 383 A VAG
  • Tillverkare

    Elring

    Elring levererar OE leverantör till olika tillverkare. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Volkswagen och många fler märken är bland de vanliga kunderna. Programmet av Elring innefattar:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig