Tillbaka till listan
Elring

Packning, oljetråg 548.200 Elring

5 5/5 (1 översyn)

Produktnummer: 0417679

Tillverkare kod: 548.200

EAN: 4041248438299

Winprice
Rek. pris: 407,07 kr

266,54 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer

    Konstruktion tätningsmedel: metalliska skikt förpackning
    Följande poster krävs (artikelnummer): ZKS: 005 610
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-025-1166
    AJUSA 14095600
    AUGER 97852
    BGA OP7307
    CORTECO 028124P
    DT Spare Parts 7.50666
    Dr.Motor Automotive DRM01836
    188,70 kr
    ELRING 548.200 (denna produkt)
    FA1 EM3300-904
    FAI AutoParts SG1626
    FAST FT49206
    FEBI BILSTEIN 102302
    396,00 kr
    GLASER X54818-01
    GUARNITAUTO 160951-8000
    HUTCHINSON 739853
    METZGER 7990282
    PAYEN JH5199
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    PE Automotive 020.820-00A
    SAMPA 064.015
    STELLOX 11-29065-SX
    SWAG 37 10 2302
    VICTOR REINZ 71-38202-00
    WILMINK GROUP WG1221997
    WILMINK GROUP WG1087461
    WILMINK GROUP WG2046500
    WILMINK GROUP WG1146152
    WILMINK GROUP WG1007614
    WILMINK GROUP WG2319255
    WILMINK GROUP WG1765985
    WILMINK GROUP WG1451617
    WILMINK GROUP WG2455865
    WILMINK GROUP WG2134561
    ZentParts Z18257
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    504 083 813 IVECO
    0304.59 PEUGEOT
    0304.59 CITROËN
    68100571AA CHRYSLER
    68100571AA DODGE
    68100571AA JEEP
    68100571AA RAM
    0304.59 DS
    5802102055 IVECO
    68345957AA JEEP
    68345957AA DODGE
    68345957AA CHRYSLER
    68345957AA RAM
    0304.59 CITROËN/PEUGEOT
  • Tillverkare

    Elring

    Elring levererar OE leverantör till olika tillverkare. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Volkswagen och många fler märken är bland de vanliga kunderna. Programmet av Elring innefattar:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

  • omdömen 1

    • 5 Av: Yvonne på 12-03-2026

      -ingen ytterligare förklaring-

Säker betalning

Tidigare sett av dig