Tillbaka till listan
Ajusa

Packning, insugsgrenrör

  • Packning, insugsgrenrör
  • Packning, insugsgrenrör, miniatyr 2
  • Packning, insugsgrenrör, miniatyr 3
  • Packning, insugsgrenrör, miniatyr 4

Produktnummer: 1194435

Tillverkare kod: 13077600

EAN: 8427769298202

42,42 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Vikt [g]43,041
    Garanti2 år
    Längd [mm]350
    Bredd [mm]85
    Tjocklek [mm]1,2

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-027-1411
    AJUSA 13077600 (denna produkt)
    Autopumps UK AMGF308
    BGA MG9327
    CORTECO 423876P
    ELRING 406.490
    57,29 kr
    ELRING 944.110
    79,20 kr
    ELWIS ROYAL 0226577
    FA1 513-001
    65,09 kr
    FAST FT49452
    GUARNITAUTO 182571-3312
    HOFFER 016210
    KAMOKA 8704028
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAMOKA 8704029
    MEAT & DORIA 016210
    MOTIVE MGF308
    PAYEN JD309
    86,82 kr
    STELLOX 11-26225-SX
    WILMINK GROUP WG1085184
    WILMINK GROUP WG1090685
    WILMINK GROUP WG1161302
    WILMINK GROUP WG1230157
    WILMINK GROUP WG1765429
    WILMINK GROUP WG1968029
    WILMINK GROUP WG2134742
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    1113080 FORD
    1S4Q9441AA FORD
    6180424 FORD
    89FF9441BA FORD
  • Tillverkare

    Ajusa
    AJUSA är en ledande internationell tillverkare av fordonspackningar/-set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA grundades 1972 och är en av världens ledande tillverkare av packningar/set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA erbjuder den bredaste täckningen för europeiska och asiatiska applikationer, särskilt sena modellfordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning