Tillbaka till listan
Autlog

EGR-ventil

Produktnummer: 2002915

Tillverkare kod: AV6018

EAN: 4048488037527

423,22 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 33 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Typ av drivningPneumatisk
    VentiltypMembranventil
    ApplikationEGR-ventil
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AUTLOG AV6018 (denna produkt)
    BE TURBO 310013
    BSG BSG 65-836-010
    DA SILVA GR6048
    DIPASPORT EGR007N
    DRI 717710030
    ELSTOCK 71-0030
    ERA 555078
    ERA 555078A
    ESEN SKV 14SKV023
    GAUSS GI2041
    GEBE 9 3032 1
    GH GH-733665
    GT-BERGMANN Automotive GT55-021
    HART 566 123
    HERTH+BUSS ELPARTS 70671412
    HOFFER 7518065E
    KAMOKA 19011
    LEMARK LEGR164
    LORO 121-01-017
    LUCAS LEV0011
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MAGNETI MARELLI 571822112130
    536,49 kr
    MEAT & DORIA 88065E
    554,77 kr
    METZGER 0892527
    MOTAQUIP LVER209
    MTR 12171407
    NISSENS 98197
    557,26 kr
    NTK 95467
    RIDEX 1145E0038
    SRLine SE07-0012
    STANDARD 14952
    STARK SKEGR-0770038
    TURBO MOTOR EG00039
    VALEO 703266
    WILMINK GROUP WG1700227
    WILMINK GROUP WG2414849
    WILMINK GROUP WG2121307
    WILMINK GROUP WG2161871
    WILMINK GROUP WG2000717
    WILMINK GROUP WG1938053
    WILMINK GROUP WG1724532
    XEVO XEG9123
  • Tillämplighet

    CHEVROLET
    ASTRA Halvkombi
    ASTRA Halvkombi | 09.1998-12.2011 2.0 DTi - 1995ccm, 101pk, 74kw - LD1
    ASTRA Sedan
    ASTRA Sedan | 10.1998-12.2011 2.0 DTi GLS - 1995ccm, 101pk, 74kw - LD1
    OPEL
    ASTRA G
    ASTRA G Halvkombi (T98) | 02.1998-12.2009 2.0 DI (F08, F48) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Halvkombi (T98) | 02.1998-12.2009 2.0 DTI 16V (F08, F48) - 1995ccm, 101pk, 74kw - Y 20 DTH
    ASTRA G Kombi (T98) | 02.1998-07.2004 2.0 DI (F35) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Kombi (T98) | 02.1998-07.2004 2.0 DTI 16V (F35) - 1995ccm, 101pk, 74kw - Y 20 DTH
    ASTRA G Sedan (T98) | 09.1998-12.2009 2.0 DI (F69) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 09.1998-12.2009 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74kw - Y 20 DTH
    ASTRA G Skåp / kombi (F70) | 09.1998-04.2005 2.0 DI (F70) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL, Y 20 DTL
    OMEGA B
    OMEGA B (V94) | 03.1994-07.2003 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69) - 1995ccm, 101pk, 74kw - X 20 DTH
    OMEGA B (V94) | 03.1994-07.2003 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) - 2171ccm, 110pk, 81kw - Y 22 DTH
    OMEGA B (V94) | 03.1994-07.2003 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) - 2171ccm, 120pk, 88kw - Y 22 DTH
    OMEGA B Kombi (V94) | 03.1994-07.2003 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35) - 1995ccm, 101pk, 74kw - X 20 DTH
    OMEGA B Kombi (V94) | 03.1994-07.2003 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) - 2171ccm, 110pk, 81kw - Y 22 DTH
    OMEGA B Kombi (V94) | 03.1994-07.2003 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) - 2171ccm, 120pk, 88kw - Y 22 DTH
    VECTRA B
    VECTRA B (J96) | 09.1995-07.2002 2.0 DI 16V (F19) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL
    VECTRA B (J96) | 09.1995-07.2002 2.0 DTI 16V (F19) - 1995ccm, 101pk, 74kw - X 20 DTH, Y 20 DTH
    VECTRA B (J96) | 09.1995-07.2002 2.2 DTI 16V (F19) - 2172ccm, 125pk, 92kw - Y 22 DTR
    VECTRA B Halvkombi (J96) | 09.1995-07.2003 2.0 DI 16V (F68) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL
    VECTRA B Halvkombi (J96) | 09.1995-07.2003 2.0 DTI 16V (F68) - 1995ccm, 101pk, 74kw - X 20 DTH, Y 20 DTH
    VECTRA B Halvkombi (J96) | 09.1995-07.2003 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 125pk, 92kw - Y 22 DTR
    VECTRA B Kombi (J96) | 11.1996-07.2003 2.0 DI 16V (F35) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL
    VECTRA B Kombi (J96) | 11.1996-07.2003 2.0 DTI 16V (F35) - 1995ccm, 101pk, 74kw - X 20 DTH, Y 20 DTH
    VECTRA B Kombi (J96) | 11.1996-07.2003 2.2 DTI 16V (F35) - 2172ccm, 125pk, 92kw - Y 22 DTR
    ZAFIRA A
    ZAFIRA A Minivan (T98) | 04.1999-06.2005 2.0 DI 16V (F75) - 1995ccm, 82pk, 60kw - X 20 DTL, Y 20 DTL
  • Originalnummer

    849156 OPEL
    09192805 VAUXHALL
    0849156 OPEL
    849124 OPEL
    9192805 GENERAL MOTORS
    9192805 OPEL
    93170138 GENERAL MOTORS
    93170138 OPEL
    9192805 VAUXHALL
    93170138 VAUXHALL
    0849124 OPEL
    09192805 GENERAL MOTORS
  • Tillverkare

    Autlog
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    18-11-2026

Säker betalning