Tillbaka till listan
Wahler

EGR-ventil 710774D/1 Wahler

Produktnummer: 1545691

Tillverkare kod: 710774D/1

EAN: 4014427163350

1 502,15 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 9 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Typ av drivningElektrisk
    Tilläggsartikel/tilläggsinformationMed tätning
    ApplikationEGR-ventil
    för OE-nummer55215029
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    BTS Turbo A100058
    BTS Turbo A100058BL
    CASCO CVG74008GS
    CASCO CVG74008AS
    DIAMAX AE01017
    DRI 717720049
    ELSTOCK 72-0049
    FEBI BILSTEIN 45676
    1 896,66 kr
    HERTH+BUSS ELPARTS 70671703
    LUCAS LEV0105
    METZGER 0892183
    SWAG 70 94 5676
    TURBO MOTOR EG00061
    VEMO V24-63-0002
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WAHLER 710774D/1 (denna produkt)
    WILMINK GROUP WG1494472
    WILMINK GROUP WG1889425
    WILMINK GROUP WG2161811
    WILMINK GROUP WG1015402
    WILMINK GROUP WG2000756
    WILMINK GROUP WG1026886
    WILMINK GROUP WG1837877
    WILMINK GROUP WG2195786
    WILMINK GROUP WG1015213
    WILMINK GROUP WG1494473
    WILMINK GROUP WG1442264
    WILMINK GROUP WG1966126
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    467 85 766 FIAT
    552 15 029 ALFA ROMEO
    552 04 235 FIAT
    46785766 LANCIA
    46785766 ALFA ROMEO
    552 15 029 LANCIA
    552 15 029 FIAT
    551 82 482 FIAT
    552 04 235 LANCIA
    552 04 235 ALFA ROMEO
    71793800 FIAT
    71723451 LANCIA
    60816439 ALFA ROMEO
    71793584 ALFA ROMEO
    71789050 ALFA ROMEO
    50109013 FIAT
    71793585 LANCIA
    71793583 ALFA ROMEO
    71723451 ALFA ROMEO
    71788628 FIAT
    71788561 ALFA ROMEO
    71789048 ALFA ROMEO
    71793799 ALFA ROMEO
    552090180 ALFA ROMEO
    71793798 LANCIA
    71789049 ALFA ROMEO
  • Tillverkare

    Wahler
    Wahler är en tysk tillverkare och OE-leverantör av EGR-ventiler och termostater.
    Företaget har över 25 års erfarenhet av tillverkning av EGR-ventiler och termostater för fordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    28-10-2026

Säker betalning