Tillbaka till listan
Meat & Doria

Agr-Ventil

Produktnummer: 1349244

Tillverkare kod: 88152E

EAN: 8033419411305

1 342,46 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 32 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationEGR-ventil
    för OE-nummer03G131502B
    KvalitetOE EKVIVALENT
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-010-1019
    ASHIKA 150-00-0902
    AUTLOG AV6045
    Alfa e-Parts AF07742
    BorgWarner 710572D
    CASCO CVG73058GS
    CAUTEX 960036
    DA SILVA GR6079
    DIAMAX AE01012
    DIPASPORT EGR022N
    DIPASPORT EGR022R
    DIPASPORT EGR022CN
    DRI 717730029
    EAG 690703
    ELSTOCK 73-0029
    960,04 kr
    ERA 555192
    ERA 555192A
    ESEN SKV 14SKV170
    FARE SA 27304
    FEBI BILSTEIN 49484
    1 607,78 kr
    FISPA 83.840AS
    GAUSS GI2059
    GEBE 9 3095 1
    HERTH+BUSS ELPARTS 70671020
    HOFFER 7518152E
    HOFFER 7518152
    ITAB AUTOMOTIVE 73073058OV
    JAPANPARTS EGR-0902
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    JAPKO 1500902
    JDEUS EG030004V
    LORO 121-01-114
    LUCAS LEV0010
    MAGNETI MARELLI 571822112083
    1 202,55 kr
    MEAT & DORIA 88152E
    1 342,46 kr
    MEAT & DORIA 88152
    MEAT & DORIA 88152E (denna produkt)
    METZGER 0892083
    METZGER 08920113
    METZGER 0892740
    Metalcaucho 93090
    NTK 97746
    OPEN PARTS EGR3006.00
    PLYOM P960036
    RIDEX 1145E0057
    SIDAT 83.840AS
    STARK SKEGR-0770058
    STC T493090
    TURBO MOTOR EG00038
    VALEO 703206
    VDO 2803601006302
    VEMO V10-63-0014
    WILMINK GROUP WG2414821
    WILMINK GROUP WG1025704
    WILMINK GROUP WG1015303
    WILMINK GROUP WG2195409
    WILMINK GROUP WG1091485
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    03G131501N AUDI
    03G131501D VW
    03G131501D AUDI
    03G131501D VAG
    03G131501N VW
    03G131502 SEAT
    03G131502B AUDI
    03G131502B VW
    03G131502 AUDI
    03G131502 SKODA
    03G131502B VAG
    03G131502B SKODA
    03G131501N SKODA
    03G131501D SEAT
    03G131501N SEAT
    03G131502 VAG
    03G131502B SEAT
    03G131501N VAG
    03G131502 VW
    03G131501D SKODA
    3G131502 VAG
    3G131502B VW
    3G131501D VW
    3G131502 AUDI
    3G131502B VAG
    3G131501D AUDI
    3G131501N VAG
    3G131501N AUDI
    3G131501D SKODA
    3G131502 SEAT
    3G131502B AUDI
    3G131502 VW
    3G131501D SEAT
    3G131502B SKODA
    3G131501N VW
    3G131502 SKODA
    3G131501N SEAT
    3G131501N SKODA
    3G131501D VAG
    3G131502B SEAT
  • Tillverkare

    Meat & Doria
    Meat & Doria grundades 1945. I början av 1950-talet startade tillverkningen av de första reservdelarna till förgasaren. 1985 grundades DORIA, ett företag som tillverkar bränslefilter. Sedan dess utvecklades företaget i två riktningar: förgasning; reservdelar för bränsleinsprutning; och filtrering; produktion av avancerade filter som uppfyller kraven i UNI EN ISO 9001.
    Sedan 2010 har koncernen producerat EGR-ventiler, skapat nära partnerskap med Tier 1-leverantörer och biltillverkare och konsoliderat sin verksamhet i flera länder genom etablering av lokala filialer.
    Idag är företaget, tack vare sin erfarenhet, aktivt på marknaden med mer än 25 000 artiklar. Produktkvalitet och teknisk utbildning leder företagets vision. För att garantera den höga kvalitetsnivån på sina produkter och effektiv teknisk support till kunderna, främjar koncernen olika utbildningar som genomförs av företagets ingenjörer, som har avancerad kunskap om fordonsvärlden.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    20-11-2026

Säker betalning