Tillbaka till listan
Ina

Vattenpump + kamremssats 530 0760 30 Ina

Produktnummer: 1583507

Tillverkare kod: 530 0760 30

EAN: 4014870685331

1 570,19 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 32 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Kuggantal 1131
    ApplikationKamremsats
    Distribution SetMed vattenpump
    Bredd 1 (mm)20
    Garanti2 år
    Observera serviceinformationen

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.A YK400131W
    A.B.A YK400131.1W
    AIRTEX WPK-212701
    AP XENERGY XDW31903
    AUTLOG WK3112
    AUTOKIT 04.5476PA
    AUTOTEAM KATW1770
    BGA TB2350CPK
    BLUE PRINT ADBP730129
    BUGATTI KBU10378A
    CALIBER 0697KFW
    DAYCO KTBWP12080
    DAYCO KTBWP12080K
    DIAMAX A6074WP
    FAI AutoParts TBK557-6702
    FEBI BILSTEIN 184832
    GATES KP15705XS
    1 355,71 kr
    GK K981901A-TH
    GK K981901A
    GRAF KP1396-1
    GT Automotive GT34016
    HEPU PK19010
    1 877,60 kr
    HEPU PK19010TH
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1102013
    IAP QUALITY PARTS 150-17233KP
    INA 530 0760 30 (denna produkt)
    IPD K62141
    KM International WKFI697
    KWP KW1396-1
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LUCAS LKP211
    MAGNETI MARELLI 341406660001
    METELLI 30-1396-1
    MOTRIO 8550507762
    NAPA NTK2151
    OPTIMAL OP-EWK17770-A1
    QUINTON HAZELL QBPK9370
    RIDEX 3096W0463
    RUVILLE 5504971
    SKF VKMC 03319
    SNR KDP459.720
    STARK SKWPT-0750462
    SWAG 33 10 9592
    SYNCRONIX SY1101230PE
    SYNCRONIX SY1101230PE-TH
    SYNCRONIX SY1230 PE1
    Saleri SIL K1PA1630
    TRISCAN 8647 100031
    WILMINK GROUP WG2263975
    WILMINK GROUP WG2359782
    WILMINK GROUP WG2359781
    WILMINK GROUP WG2270967
    WILMINK GROUP WG2474288
    WILMINK GROUP WG2452172
    WILMINK GROUP WG2427487
    WILMINK GROUP WG2452413
    WILMINK GROUP WG2662726
    WILMINK GROUP WG2602007
    WILMINK GROUP WG2671913
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    9813899080 DS
    3556997 OPEL
    98 149 784 99 PEUGEOT
    16 289 257 80 VAUXHALL
    16 289 258 80 DS
    1628925780 CITROËN
    1628941780 OPEL
    16 289 261 80 DS
    3557014 OPEL
    1628926180 CITROËN
    9836834880 PEUGEOT
    1628925880 PEUGEOT
    9814978499 CITROËN
    SU001-A7828 LEXUS
    SU001A7828 LEXUS
    39175856 VAUXHALL
    3556999 VAUXHALL
    16 289 261 80 VAUXHALL
    9813900480 CITROËN
    98 250 021 80 CITROËN
    9825002180 PEUGEOT
    2189258 FORD
    SU001-A7829 TOYOTA
    SU001A7829 TOYOTA
    JX6Q-8B596-AA FORD
    JX6Q8B596AA FORD
    1628941780 VAUXHALL
    1638159680 DS
    9810479480 CITROËN
    16 381 596 80 VAUXHALL
    SU001-A7827 TOYOTA
    SU001A7827 TOYOTA
    16 289 417 80 CITROËN
    16 381 596 80 DS
    98 138 990 80 CITROËN
    1638159680 OPEL
    1628925680 CITROËN
    9813900480 DS
    2190422 FORD
    98 104 794 80 PEUGEOT
    98 139 004 80 DS
    3557014 VAUXHALL
    98 368 348 80 PEUGEOT
    16 289 257 80 DS
    16 289 256 80 DS
    9814978499 DS
    16 289 257 80 PEUGEOT
    98 138 990 80 DS
    98 250 021 80 PEUGEOT
    1628925880 OPEL
    9813899080 CITROËN
    98 138 990 80 PEUGEOT
    1628926180 PEUGEOT
    2189253 FORD
    3557001 VAUXHALL
    16 289 257 80 CITROËN
    16 381 596 80 PEUGEOT
    1628925780 OPEL
    1628925880 VAUXHALL
    16 289 258 80 CITROËN
    16 289 258 80 VAUXHALL
    9825002180 CITROËN
    2191047 FORD
    1628925780 PEUGEOT
    SU001-A7827 LEXUS
    SU001A7827 LEXUS
    9819401580 DS
    SU001-A7829 LEXUS
    SU001A7829 LEXUS
    16 381 596 80 CITROËN
    1628925780 DS
    98 104 794 80 CITROËN
    9819401580 CITROËN
    98 139 004 80 CITROËN
    SU001-A7828 TOYOTA
    SU001A7828 TOYOTA
    1628925880 CITROËN
    9810479480 DS
    3556999 OPEL
    9836834880 CITROËN
    2421084 FORD
    9813900480 PEUGEOT
    1628926180 OPEL
    16 289 261 80 OPEL
    98 194 015 80 DS
    1628925880 DS
    1638159680 PEUGEOT
    98 139 004 80 PEUGEOT
    1628925780 VAUXHALL
    1628926180 DS
    9813899080 PEUGEOT
    16 289 256 80 PEUGEOT
    16 289 261 80 PEUGEOT
    9819401580 PEUGEOT
    98 368 348 80 CITROËN
    9810479480 PEUGEOT
    9814978499 PEUGEOT
    16 289 258 80 PEUGEOT
    98 104 794 80 DS
    1628941780 PEUGEOT
    98 194 015 80 CITROËN
    1628925680 PEUGEOT
    1628926180 VAUXHALL
    JX6Q-8591-AA FORD
    JX6Q8591AA FORD
    2191025 FORD
    1628925680 OPEL
    16 289 256 80 VAUXHALL
    1628941780 CITROËN
    1638159680 CITROËN
    16 289 256 80 CITROËN
    1638159680 VAUXHALL
    98 149 784 99 CITROËN
    39175856 OPEL
    16 289 417 80 PEUGEOT
    98 149 784 99 DS
    JX6Q-6M250-AA FORD
    JX6Q6M250AA FORD
    JX6Q-6K288-BA FORD
    JX6Q6K288BA FORD
    16 289 256 80 OPEL
    3557001 OPEL
    16 289 261 80 CITROËN
    JX6Q-6K288-AB FORD
    JX6Q6K288AB FORD
    3556997 VAUXHALL
    98 194 015 80 PEUGEOT
    16 289 258 80 OPEL
    16 289 257 80 OPEL
    1628925680 VAUXHALL
    SU001-A7826 LEXUS
    SU001A7826 LEXUS
    SU001-A7826 TOYOTA
    SU001A7826 TOYOTA
    1628925680 DS
    JX6Q6B217AA FORD
    JX6Q-6B217-AA FORD
    16 381 596 80 OPEL
    155254522 FIAT
    1628925780 FIAT
    1628925880 FIAT
    1628925680 FIAT
    9836834880 OPEL
    155253981 FIAT
    155253938 FIAT
    1638159580 FIAT
    1638159580 OPEL
    1638159580 VAUXHALL
    9836834880 VAUXHALL
  • Tillverkare

    Ina
    Varumärket INA  startade 1946 när två bröder Georg och Wilhelm Schaeffler startade sitt företag i Herzogenaurach (Tyskland). Några korta år senare uppfinner Georg Schaeffler det burstyrda nålrullagret, som patentsöktes för 1950. Sedan dess har företaget blivit världsledande inom tillverkning av olika lager för olika industrier.

    Sedan 1971 har varumärket INA varit leverantör av originaldelar till olika biltillverkare
    från Audi, BMW, Mercedes-Benz & Volkswagen. Numera har denna lista växt och INA är också en leverantör
    från bland annat: Alfa Romeo, Ford, Fiat, Seat, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab & Nissan.
    2003 gick företaget samman med företagen FAG och LuK, varefter namnet "Schaeffler Group" kom till.

    Hos INA hittar du bland annat:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    20-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig