Tillbaka till listan
Swag

Kedjesatsfördelning

Produktnummer: 1723019

Tillverkare kod: 50107154

EAN: 4054228071546

1 348,48 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 31-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    KedjeutförandeSimplex
    Kedja låst
    KamkedjemåttG68HR
    Antal kedjelänkar132
    Garanti2 år
    Kedjefördelning [mm]9,6
    Observera serviceinformationen
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1184
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1266
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1205
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1320
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1429
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1116
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1193
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-059-1103
    ASHIKA KCK0310
    AUTOKIT 03.89092K
    AUTOKIT 03.89093K
    BSG BSG 30-102-007
    BSG BSG 30-109-015
    FEBI BILSTEIN 107154
    1 887,12 kr
    Frankberg 5481FB0021109
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1190808
    IJS GROUP 40-1132FK
    IJS GROUP 40-1132K
    JAPANPARTS KDK-0310
    JAPKO KJK0310
    KAMOKA 7001641
    KOLBENSCHMIDT 400110400003
    LORO 142-01-582
    LORO 142-01-583
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LYNXauto TK-0094
    NAPA NCK4030
    NAPA NCK4050
    OPEN PARTS TCK6038.00
    OPTIMAL OP-ETK10013-L1
    RUVILLE 580138
    RUVILLE 580139
    SKF VKML 84110
    1 706,80 kr
    SKF VKML 84107
    SRLine TCK0079-1
    SWAG 50107154 (denna produkt)
    Saleri SIL CK5138
    Saleri SIL CK5139
    WILMINK GROUP WG2417250
    WILMINK GROUP WG2309079
    WILMINK GROUP WG2359020
    WILMINK GROUP WG1779994
    WILMINK GROUP WG1701598
    WILMINK GROUP WG2355867
    WILMINK GROUP WG2113582
    WILMINK GROUP WG1910047
    WILMINK GROUP WG1488336
    WILMINK GROUP WG2294282
    WILMINK GROUP WG2459697
  • Tillämplighet

    FORD
    RANGER
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi - 2198ccm, 120pk, 88kw - GBVAJPF, ENPF
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi - 2198ccm, 150pk, 110kw - GBVAJQJ, ENQJ
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92kw - GBVAJQW, ENQW
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi - 2198ccm, 131pk, 96kw - T22DD0P
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 150pk, 110kw - GBVAJQJ, ENQJ
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 160pk, 118kw - GBVAJQJ, T22DD0P
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - GBVAJQW, ENQW
    RANGER (TKE) | 04.2011-??? 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 131pk, 96kw - T22DD0P
    TRANSIT Buss
    TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CVRC
    TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - CYRA
    TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 135pk, 100kw - USRA, USRB
    TRANSIT Flak/chassi
    TRANSIT Flak/chassi (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 04.2006-08.2014 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - CYRB, CYRC
    TRANSIT Flak/chassi (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 04.2006-08.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CVRA, CVRB, CVRC
    TRANSIT Flak/chassi (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 04.2006-08.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - CYRA
    TRANSIT Flak/chassi (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 04.2006-08.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Skåp
    TRANSIT Skåp (FA_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - CYRB, CYRC
    TRANSIT Skåp (FA_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CVRA, CVRB, CVRC
    TRANSIT Skåp (FA_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - CYRA
    TRANSIT Skåp (FA_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Skåp (FA_ _) | 04.2006-12.2014 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 136pk, 100kw - USRA, USRB
    TRANSIT V363
    TRANSIT V363 Buss (FAD, FBD) | 08.2013-06.2024 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Buss (FAD, FBD) | 08.2013-06.2024 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CV24, CVR5, UYR6
    TRANSIT V363 Buss (FAD, FBD) | 08.2013-06.2024 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRR5
    TRANSIT V363 Buss (FAD, FBD) | 08.2013-06.2024 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 135pk, 99kw - UHR5
    TRANSIT V363 Buss (FAD, FBD) | 08.2013-06.2024 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - USR6, CYR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.0 EcoBlue 4x4 - 1995ccm, 130pk, 96kw - YMR6, BKRA, YMRA
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 155pk, 114kw - CV24, CVR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CV24, CVR5, UYR6, CYR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 135pk, 99kw - UHR5
    TRANSIT V363 Flak/chassi (FED, FFD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - USR6, CYR5
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.0 EcoBlue 4x4 - 1995ccm, 130pk, 96kw - YMR6, BKRA, YMRA
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 155pk, 114kw - CV24, CVR5
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92kw - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114kw - CV24, CVR5, UYR6
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74kw - DRR5
    TRANSIT V363 Skåp (FCD, FDD) | 08.2013-06.2025 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92kw - USR6, CYR5
    LAND ROVER
    DEFENDER Cabrio
    DEFENDER Cabrio (L316) | 08.1990-02.2016 2.2 Td4 4x4 (L317) - 2198ccm, 122pk, 90kw - DT224(PUMA)
    DEFENDER Cabrio (L316) | 08.1990-02.2016 2.4 Td4 4x4 (L317) - 2402ccm, 122pk, 90kw - DT244(PUMA)
    DEFENDER Flak/chassi
    DEFENDER Flak/chassi (L316) | 05.2007-02.2016 2.2 Td4 4x4 (L317) - 2198ccm, 122pk, 90kw - DT224(PUMA)
    DEFENDER Flak/chassi (L316) | 05.2007-02.2016 2.4 TD4 4x4 - 2402ccm, 122pk, 90kw - DT244(PUMA)
    DEFENDER Pick
    DEFENDER Pick Up (L316) | 04.1998-02.2016 2.4 Td4 4x4 (L317) - 2402ccm, 122pk, 90kw - DT244(PUMA)
    DEFENDER Station
    DEFENDER Station Wagon (L316, L315) | 08.1990-02.2016 2.2 Td4 4x4 (L316) - 2198ccm, 122pk, 90kw - DT224(PUMA)
    DEFENDER Station Wagon (L316, L315) | 08.1990-02.2016 2.2 Td4 4x4 (L316) - 2198ccm, 150pk, 110kw - DT224(PUMA)
    DEFENDER Station Wagon (L316, L315) | 08.1990-02.2016 2.4 Td4 4x4 - 2402ccm, 140pk, 103kw - DT244(PUMA)
    DEFENDER Station Wagon (L316, L315) | 08.1990-02.2016 2.4 Td4 4x4 (L316) - 2402ccm, 122pk, 90kw - DT244(PUMA)
  • Originalnummer

    1 704 049 S1 FORD
    CK3Q-6M256-BA FORD USA
    BK2Q-6K261-AA S1 FORD USA
    1 704 089 FORD
    6C1Q-6M256-BB S1 FORD USA
    1 704 066 FORD
    LR023524 LAND ROVER
    1 753 155 S1 FORD
    1 704 066 S1 FORD
    1 753 155 FORD
    1 704 089 S1 FORD
    1 704 049 FORD
    BK3Q-6268-AA FORD USA
    CK3Q-6M256-AA S1 FORD USA
    BK2Q-6K254-AB S1 FORD USA
    1 372 438 FORD
    BK3Q-6268-AA S1 FORD USA
    CK3Q-6M256-AA FORD USA
    CK3Q-6M256-BA S1 FORD USA
    1 753 161 S1 FORD
    1 753 161 FORD
    6C1Q-6M256-BB FORD USA
    BK2Q-6K261-AA FORD USA
    LR023524 S1 LAND ROVER
    BK2Q-6K254-AB FORD USA
    1 372 438 S1 FORD
  • Tillverkare

    Swag
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    31-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig