Tillbaka till listan
Ava Quality Cooling

spisfläkt RT8512 Ava Quality Cooling

Produktnummer: 0705539

Tillverkare kod: RT8512

EAN: 4045385192809

688,76 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 9 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Kraft [W]252
    MaterialPlast
    KontaktutförandeMale
    RotationsriktningRotation medsols
    Garanti2 år
    Diameter [mm]145
    Antal kontakter2
    Spänning [V]12

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AIC 54590
    AKS DASIS 188160N
    AVA QUALITY COOLING OL8624
    1 232,34 kr
    AVA QUALITY COOLING RT8512 (denna produkt)
    BLUE PRINT ADBP970124
    CASCO CBW71001GS
    CASCO CBW71001AS
    DA SILVA FAV161
    DENSO DEA23018
    DOGA BW0233
    ERA 664156
    ERA 664054
    ESEN SKV 68SKV169
    FEBI BILSTEIN 1005679
    FISPA 9.2260
    FRIGAIR 0599.1018
    HART 641 093
    HART 641 100
    HOFFER K92260
    HOFFER 994260
    ITAB AUTOMOTIVE 50071001OV
    ITAB AUTOMOTIVE 50071001AV
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KRIOS 9.2260
    MAHLE ORIGINAL AB 234 000S
    1 297,00 kr
    MAXGEAR 57-0068
    MEAT & DORIA K92260
    MEAT & DORIA 994260
    METZGER 0917287
    NISSENS 87173
    534,51 kr
    NRF 34061
    724,54 kr
    RIDEX 2669I0097
    SIDAT 9.2260
    STARK SKIB-0310096
    SWAG 33 11 4925
    TYC 528-0007
    704,43 kr
    VALEO 698059
    VALEO 884640
    825,01 kr
    WALKER WBL00815
    WILMINK GROUP WG2160136
    WILMINK GROUP WG1445244
    WILMINK GROUP WG2179871
    WILMINK GROUP WG2117881
    WILMINK GROUP WG1735670
    WILMINK GROUP WG2416704
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    7701035892 RENAULT
    7701035892 RENAULT TRUCKS
    91158687 RENAULT
    7701050310 VAUXHALL
    91158687 VAUXHALL
    2761400QAC OPEL
    7701035892 OPEL
    4409448 VAUXHALL
    7701050310 NISSAN
    4409448 NISSAN
    2761400QAC NISSAN
    2761400QAC RENAULT
    7701035892 VAUXHALL
    7701035892 NISSAN
    91158687 OPEL
    4409448 RENAULT
    91158687 NISSAN
    2761400QAC VAUXHALL
    7701050310 OPEL
    7701050310 RENAULT
    4409448 OPEL
  • Tillverkare

    Ava Quality Cooling
    AVA är en ledande internationell leverantör av högkvalitativa delar för motorkylning och luftkonditionering. AVA, med mer än 50 års erfarenhet, erbjuder det bredaste och mest uppdaterade utbudet som kan garantera total marknadstäckning. Utbudet av AVA omfattar produkter för personbilar, lastbilar, bussar och helhetslösningar för industri och lantbruk. Följande bildelar från Ava Quality Cooling finns i Winparts sortiment; radiatorer, luftkonditioneringspumpar, kylfläktar, bränslekylare och intercoolers.

    Sedan företaget grundades 1963 har AVA ständigt strävat efter att vara en värdefull partner på eftermarknaden för fordon. AVA är Driving Excellence, för att välja en AVA-produkt innebär att välja mycket mer än bara en produkt, det betyder effektivitet, pålitlighet, engagemang och lojalitet.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    28-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig