Tillbaka till listan
Valeo

Invändig ventilation 884539 Valeo

  • Invändig ventilation 884539 Valeo
  • Invändig ventilation 884539 Valeo, miniatyr 2

Produktnummer: 1671805

Tillverkare kod: 884539

EAN: 3276428845395

1 002,48 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 29-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 4 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Tilläggsartikel/tilläggsinformationUtan integrerad regulator
    Kraft [W]216
    PositionFramsida
    RotationsriktningRotation medsols
    Bil-elsystemFör fordon med 12-volts elsystem
    Garanti2 år
    Diameter [mm]114
    Speed ??Swing Light [1 / min]4560
    Antal kontakter2
    Vikt (kg]1,82

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-45-060-1029
    AIC 54267
    AVA QUALITY COOLING BW8491
    692,49 kr
    BOGAP B4111110
    DA SILVA FAV198
    DENSO DEA05009
    DOGA BW0054
    ELTA AUTOMOTIVE EH5086
    ERA 664121
    ESEN SKV 68SKV105
    FEBI BILSTEIN 107990
    1 192,16 kr
    FISPA 9.2118
    FREY 884100601
    FRIGAIR 0599.1203
    HART 643 038
    HELLA 8EW 366 400-381
    HERTH+BUSS ELPARTS 75610170
    HOFFER K92118
    HOFFER 994118
    JPN 60E9012-JPN
    KALE OTO RADYATÖR 343350
    KAMOKA 7790121
    KRIOS 9.2118
    MAGNETI MARELLI 069412225010
    MAHLE ORIGINAL AB 133 000P
    2 032,27 kr
    MAHLE ORIGINAL AB 133 000S
    MAXGEAR AC784657
    MEAT & DORIA K92118
    MEAT & DORIA 994118
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    METZGER 0917288
    MEYLE 312 237 0000
    MTR 12191740
    NISSENS 87117
    746,75 kr
    NRF 34086
    REACH 1.16.12068
    REACH 1.16.13533
    RIDEX 2669I0022
    SIDAT 9.2118
    STARK SKIB-0310021
    SWAG 20 10 7990
    1 194,38 kr
    TOPRAN 501 789
    TRISCAN 8900 11603
    VALEO 884539 (denna produkt)
    VAN WEZEL 0655773
    604,20 kr
    VEMO V20-03-1140
    WALKER WBL01423
    WALKER WBL01391
    WILMINK GROUP WG2117838
    WILMINK GROUP WG2160161
    WILMINK GROUP WG2179770
    WILMINK GROUP WG2416621
    WILMINK GROUP WG2417984
    WILMINK GROUP WG1750502
    WILMINK GROUP WG2170062
    XEVO XHR5086
    hajus Autoteile 8191046
    vika 99742501
  • Tillämplighet

    BMW
    5
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 d - 1995ccm, 150pk, 110kw - M47 D20 (204D4)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 d - 1995ccm, 163pk, 120kw - N47 D20 C, M47 D20 (204D4), N47 D20 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 d - 1995ccm, 177pk, 130kw - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 i - 2171ccm, 170pk, 125kw - M54 B22 (226S1)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 i - 1995ccm, 163pk, 120kw - N43 B20 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 i - 1995ccm, 170pk, 125kw - N43 B20 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 520 i - 1995ccm, 156pk, 115kw - N46 B20 B
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 523 i - 2497ccm, 177pk, 130kw - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 523 i - 2497ccm, 190pk, 140kw - N52 B25 A, N52 B25 BE
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 523 i - 2497ccm, 190pk, 140kw - N53 B25 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 d - 2497ccm, 163pk, 120kw - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 d - 2497ccm, 177pk, 130kw - M57 D25 (256D2)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 d - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2494ccm, 192pk, 141kw - M54 B25 (256S5)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2497ccm, 211pk, 155kw - N52 B25 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2497ccm, 218pk, 160kw - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2996ccm, 218pk, 160kw - N52 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2996ccm, 211pk, 155kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160kw - N52 B25 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 d - 2993ccm, 218pk, 160kw - M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 d - 2993ccm, 231pk, 170kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 d - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 d - 2993ccm, 211pk, 155kw - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i - 2979ccm, 231pk, 170kw - M54 B30 (306S3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i - 2996ccm, 254pk, 187kw - N52 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 535 d - 2993ccm, 272pk, 200kw - M57 D30 (306D4)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 535 d - 2993ccm, 286pk, 210kw - M57 D30 (306D5)
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 540 i - 4000ccm, 299pk, 220kw - N62 B40 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 540 i - 4000ccm, 306pk, 225kw - N62 B40 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 545 i - 4398ccm, 333pk, 245kw - N62 B44 A
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 550 i - 4799ccm, 367pk, 270kw - N62 B48 B
    5 (E60) | 12.2001-03.2010 M5 - 4999ccm, 507pk, 373kw - S85 B50 A
    5 Touring
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 520 d - 1995ccm, 150pk, 110kw - M47 D20 (204D4)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 520 d - 1995ccm, 163pk, 120kw - N47 D20 C, M47 D20 (204D4), N47 D20 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 520 d - 1995ccm, 177pk, 130kw - N47 D20 C, N47 D20 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 520 i - 1995ccm, 163pk, 120kw - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 520 i - 1995ccm, 170pk, 125kw - N43 B20 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 523 i - 2497ccm, 190pk, 140kw - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 523 i - 2497ccm, 177pk, 130kw - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 523 i - 2497ccm, 190pk, 140kw - N53 B25 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 d - 2497ccm, 163pk, 120kw - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 d - 2497ccm, 177pk, 130kw - M57 D25 (256D2)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 d - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 d xDrive - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i - 2494ccm, 192pk, 141kw - M54 B25 (256S5)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i - 2497ccm, 211pk, 155kw - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i - 2497ccm, 218pk, 160kw - N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BF
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i - 2996ccm, 211pk, 155kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 i xDrive - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 xd - 2993ccm, 197pk, 145kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 xi - 2497ccm, 218pk, 160kw - N52 B25 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 525 xi - 2996ccm, 218pk, 160kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 d - 2993ccm, 218pk, 160kw - M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 d - 2993ccm, 231pk, 170kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 d - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 d - 2993ccm, 211pk, 155kw - M57 D30 (306D3), M57 D30 (306D2)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 d xDrive - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 i - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A, N52 B30 BF
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 i xDrive - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 xd - 2993ccm, 231pk, 170kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 xd - 2993ccm, 235pk, 173kw - M57 D30 (306D3)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 xi - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 530 xi - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 535 d - 2993ccm, 272pk, 200kw - M57 D30 (306D4)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 535 d - 2993ccm, 286pk, 210kw - M57 D30 (306D5)
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 545 i - 4398ccm, 333pk, 245kw - N62 B44 A
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 550 i - 4799ccm, 367pk, 270kw - N62 B48 A, N62 B48 B
    5 Touring (E61) | 03.2004-12.2010 M5 - 4999ccm, 507pk, 373kw - S85 B50 A
    6
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 630 i - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A, N52 B30 BF
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 630 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 630 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 635 d - 2993ccm, 286pk, 210kw - M57 D30 (306D5)
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245kw - N62 B44 A
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 650 i - 4799ccm, 367pk, 270kw - N62 B48 B
    6 (E63) | 09.2003-08.2010 M - 4999ccm, 507pk, 373kw - S85 B50 A
    6 Cabriolet
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 630 i - 2996ccm, 258pk, 190kw - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 630 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N52 B30 A, N52 B30 BF, N52 B30 B
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 630 i - 2996ccm, 272pk, 200kw - N53 B30 A
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 635 d - 2993ccm, 286pk, 210kw - M57 D30 (306D5)
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 645 Ci - 4398ccm, 333pk, 245kw - N62 B44 A
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 650 i - 4799ccm, 367pk, 270kw - N62 B48 B
    6 Cabriolet (E64) | 04.2004-08.2010 M6 - 4999ccm, 507pk, 373kw - S85 B50 A
  • Originalnummer

    64 11 6 933 910 BMW
    6933910 BMW
    64116933910 BMW
    64116933910 BMW (BRILLIANCE)
    64 11 6 933 910 BMW (BRILLIANCE)
    6 933 910 BMW
    6933910 BMW (BRILLIANCE)
    6 933 910 BMW (BRILLIANCE)
  • Tillverkare

    Valeo

    Valeo är en internationell leverantör av bildelar för nästan alla märken över hela världen. Som ett teknikföretag, fokuserar de på innovativa produkter, system och lösningar som minskar CO2-utsläppen från fordon. Valeo producerar ett brett spektrum av produkter, torkarblad till kopplings kit och dynamoâ s.

    Som ett innovativt företag Valeo ger den senaste tekniken för autoâ s. Sålunda strålkastare utveckling, såsom LED-matris belysning eller belysning Biled ex från Valeo.

    Denna typ av produkter de första åren enbart levereras till fordonstillverkarna, men de flesta återfinns efter ett år eller 3-4 väg till eftermarknad och därmed webshopen Winparts.

    Dessa produkter är då som Valeo produkt på plats, men dessa produkter skiljer sig inte från de ursprungliga produkterna. Så du faktiskt köpa en originalprodukt med en Valeo stämpel på det. Garanterad kvalitet!

    Kortfattat skilja Valeo produkter i följande punkter:

    - Originalprodukt
    - Högsta kvalitet
    - Mycket bra passform
    - Ingen visuell skillnad från originalet
    - 1 års garanti

    För närvarande har vi följande Valeo produkter i vårt sortiment:

    - Torkare
    - Koppling Satser
    - radiatorer 
    - Strålkastare
    - Diamant Mechanics
    - Startmotorer
    - Sensorer

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    29-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig