Tillbaka till listan
NRF

Termostat, kylvätska

  • Termostat, kylvätska
  • Termostat, kylvätska, miniatyr 2
  • Termostat, kylvätska, miniatyr 3
  • Termostat, kylvätska, miniatyr 4
  • Termostat, kylvätska, miniatyr 5
  • Termostat, kylvätska, miniatyr 6

Produktnummer: 2074455

Tillverkare kod: 725435

EAN: 8718042420541

Winprice
Rek. pris: 208,97 kr

80,75 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Tilläggsartikel/tilläggsinformationMed packningar
    KåpmodellUtan hus
    ApplikationTermostat
    Garanti2 år
    Öppningstemperatur [°C]89
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2002
    AIC 52903
    AVA QUALITY COOLING DATS001
    135,20 kr
    BLUE PRINT ADZ99204
    113,90 kr
    CALORSTAT by Vernet TH6047.89J
    104,54 kr
    DACO TT0701
    DIAMAX AD02150
    Dr!ve+ DP2310.14.0342
    ERA 350702A
    ESEN SKV 20SKV047
    FEBI BILSTEIN 24028
    175,23 kr
    FISPA 94.242
    GOOM THE-0033
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1531039
    HOFFER 8192242
    JDEUS TH0230003
    MAGNETI MARELLI 352317005140
    MAHLE ORIGINAL TX 100 89D
    214,65 kr
    MALÒ TER016
    MEAT & DORIA 92242
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    METZGER 4006014
    MTR 13310891
    NPS I153U04
    NRF 725435 (denna produkt)
    QUINTON HAZELL QTH404K
    RIDEX 316T0031
    SIDAT 94.242
    STARK SKTC-0560030
    SWAG 60 92 4028
    113,90 kr
    TOPRAN 700 171
    TRISCAN 8620 7688
    TRISCAN 8620 7691
    VEMO V46-99-1356
    WILMINK GROUP WG2601559
    WILMINK GROUP WG1445614
    WILMINK GROUP WG1760487
    WILMINK GROUP WG1217855
    WILMINK GROUP WG2184763
    WILMINK GROUP WG1409220
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    4408334 DACIA
    7700872635 RENAULT
    2120000QAA NISSAN
    095519566 GENERAL MOTORS
    93198345 VAUXHALL
    4408334 OPEL
    7700872635 DACIA
    8200772985 DACIA
    91159950 DACIA
    6001542366 DACIA
    04434460 OPEL
    91159950 OPEL
    91159950 RENAULT
    6001543366 DACIA
    6001543366 RENAULT
    93198345 OPEL
    7700872554 DACIA
    7700272554 RENAULT
    91159950 VAUXHALL
    4434460 OPEL
    091159950 GENERAL MOTORS
    8200784486 RENAULT
    6001542366 RENAULT
    04408334 OPEL
    7700872554 RENAULT
    8200772985 RENAULT
    4408334 RENAULT
    8200772985 LADA
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig