Tillbaka till listan
Valeo

Termostat, kylvätska Made in Italy - OE Equivalent 820434 Valeo

4.33 4.3/5 (3 omdömen)

Produktnummer: 0501099

Tillverkare kod: 820434

EAN: 3276428204345

344,39 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 31-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    7,8191

    KåpmodellMed hus
    ApplikationTermostat
    Garanti2 år
    Vikt (kg]0,14
    Öppningstemperatur [°C]89

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    3RG 80257
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2076
    AIC 75156
    AISIN THRPS-7001
    AUTOMEGA 160085710
    AVA QUALITY COOLING PETS003
    161,33 kr
    Alfa e-Parts AF12140
    BBR Automotive 001-10-22894
    BOGAP P4245104
    BORG & BECK BBT069
    BSG BSG 70-125-002
    CALORSTAT by Vernet TH6488.89J
    114,20 kr
    CAUTEX 952191
    CONTINENTAL 28.0200-4027.2
    DENSO DTM89438
    DIAMAX AD02011
    DIPASPORT TRM017N
    Dr!ve+ DP2310.14.0447
    ERA 350041
    ERA 350041A
    ESEN SKV 20SKV129
    FAE 5205589
    FARE SA 2398
    FAST FT58007
    FEBI BILSTEIN 22057
    108,64 kr
    FIRST LINE FTK069
    FISPA 94.082
    FISPA 94.346
    FRECCIA TER33-00054
    GATES TH21689G1
    168,35 kr
    GATES TH24989G1
    231,47 kr
    GK 701248
    GOOM THE-0006
    HELLA 8MT 354 773-641
    HEPU TM1248
    HOFFER 8192082
    HOFFER 8192346
    IAP QUALITY PARTS 155-52060
    JDEUS TH0210002
    JPN 20C9039-JPN
    KALE OTO RADYATÖR 572330
    KAMOKA 7710114
    LORO 038-025-0001
    MAGNETI MARELLI 352043889000
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MAGNETI MARELLI 352317101630
    MAGNETI MARELLI 352317101030
    100,85 kr
    MAGNETI MARELLI 352317101500
    MAHLE ORIGINAL TI 47 89
    218,17 kr
    MALÒ TER007
    MASTER-SPORT 653648889
    MAXGEAR 18-0417
    MEAT & DORIA 92082
    MEAT & DORIA 92346
    MEYLE 11-28 228 0001
    206,15 kr
    MI.R.A. 15/2425
    MOTAQUIP VTK46
    MOTORAD 438-89K
    MOTRIO 8550507319
    MTR 12165248
    Metalcaucho 03620
    NRF 725318
    NTY CTM-PE-002
    OPEN PARTS TRM1069.00
    Omnicraft 2457839
    PLYOM P952191
    RIDEX 316T0024
    SASIC 3361Q11
    SIDAT 94.082
    SIDAT 94.346
    STARK SKTC-0560023
    STC T403620
    SWAG 62 92 2057
    THERMOTEC D2C003TT
    TOPRAN 720 178
    TRICLO 461429
    TRICLO T-2055
    TRISCAN 8620 14689
    VALEO 820434 (denna produkt)
    VEMA 460361
    WAHLER 3463.89D
    146,93 kr
    WILMINK GROUP WG1760525
    WILMINK GROUP WG1445728
    WILMINK GROUP WG1264926
    WILMINK GROUP WG2113113
    WILMINK GROUP WG2330583
    WILMINK GROUP WG2360018
    XEVO XST3013
    ZentParts Z45585
  • Tillämplighet

    CITROEN
    BERLINGO /
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) - 1124ccm, 60pk, 44kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW (TU3
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 - 1360ccm, 72pk, 53kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) - 1360ccm, 75pk, 55kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), AEY, 20 T4H, 14 K4F,
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 i bivalent (MFKFW) - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V (MFNFU) - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V (MFNFU) - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) - 1124ccm, 60pk, 44kw - 1Y, 1F, X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (T
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 i - 1360ccm, 77pk, 57kw - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 i (MBKFX, MBKFW) - 1360ccm, 75pk, 55kw - 1Y, 1F, X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (T
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 i bivalent (MBKFW) - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V (MBNFU) - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 Coupé
    C4 Coupé (LA_) | 11.2004-07.2011 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    C4 Coupé (LA_) | 11.2004-07.2011 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 I
    C4 I (LC_) | 11.2004-11.2012 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    C4 I (LC_) | 11.2004-11.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    EVASION Minivan
    EVASION Minivan (22, U6) | 06.1994-07.2002 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    JUMPY I
    JUMPY I (U6U_) | 10.1995-12.2006 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    JUMPY I (U6U_) | 10.1995-12.2006 2.0 i 16V - 1997ccm, 138pk, 102kw - RFN (EW10J4)
    JUMPY I Flak/chassi (BU_, BV_, BW_, BX_) | 10.1999-10.2006 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    JUMPY I Skåp (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 10.1995-10.2006 2.0 i 16V - 1997ccm, 138pk, 102kw - RFN (EW10J4)
    SAXO
    SAXO (S0, S1) | 02.1996-04.2004 1.4 VTS - 1360ccm, 75pk, 55kw - X 16 SZR, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), OM 605.912, M 111.942, M 111.970, M62 B
    SAXO (S0, S1) | 02.1996-04.2004 1.6 - 1587ccm, 101pk, 74kw - NFT (TU5JP)
    SAXO (S0, S1) | 02.1996-04.2004 1.6 VTS - 1587ccm, 98pk, 72kw - NFT (TU5JP)
    XSARA
    XSARA (N1) | 04.1997-03.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    XSARA (N1) | 04.1997-03.2005 1.4 LPG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    XSARA (N1) | 04.1997-03.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA Break
    XSARA Break (N2) | 10.1997-08.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), 156 C.046, 176 B2.000, 176 A5.000, X 16
    XSARA Break (N2) | 10.1997-08.2005 1.4 LPG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Break (N2) | 10.1997-08.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA Coupé
    XSARA Coupé (N0) | 01.1998-03.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Coupé (N0) | 01.1998-03.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 95pk, 70kw - NFV (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 88pk, 65kw - NFZ (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 91pk, 67kw - NFZ (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 Chrono - 1587ccm, 101pk, 74kw - NFV (TU5JP)
    XSARA Skåp
    XSARA Skåp / kombi | 06.1999-08.2005 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP)
    XSARA Skåpbil/halvkombi
    XSARA Skåpbil/halvkombi (N3_) | 05.1998-03.2005 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP)
    XSARA Skåpbil/halvkombi (N3_) | 05.1998-03.2005 1.4 LPG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP)
    FIAT
    FIORINO Skåpbil/minivan
    FIORINO Skåpbil/minivan (225_) | 11.2007-12.2012 1.4 (225BXA1A, 225BXF1A) - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT, KFV
    QUBO
    QUBO (225_) | 02.2008-??? 1.4 (225AXA1A) - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT, KFV
    SCUDO Buss
    SCUDO Buss (220_) | 02.1996-12.2006 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    SCUDO Skåp
    SCUDO Skåp (220_) | 02.1996-12.2006 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    ULYSSE
    ULYSSE (179_) | 08.2002-06.2011 2.0 (179BXA11, 179BXA1A) - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    ULYSSE (220_) | 06.1994-08.2002 2.0 16V (220AQ5) - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    LANCIA
    ZETA
    ZETA (22_) | 05.1995-10.2003 2.0 16V (220AQ5, 220AQ4) - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN
    PEUGEOT
    206 CC
    206 CC (2D) | 09.2000-12.2008 1.6 - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    206 CC (2D) | 09.2000-12.2008 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR) - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206 Halvkombi
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40kw - HFY (TU1JP)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1JP), HFZ (TU1JP)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.4 CNG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3A)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.4 LPG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFV (TU3JP)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.6 16V - 1587ccm, 107pk, 79kw - NFU (TU5JP4)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.6 8V - 1587ccm, 90pk, 66kw - NFZ (TU5JP)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.6 BiFuel - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206 Halvkombi (2A/C) | 08.1998-12.2012 1.6 i - 1587ccm, 89pk, 65kw - NFZ (TU5JP)
    206 Sedan
    206 Sedan | 03.2007-??? 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP), KFV (TU3A)
    206 Sedan | 03.2007-??? 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206 SW
    206 SW (2E/K) | 07.2002-02.2007 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1JP)
    206 SW (2E/K) | 07.2002-02.2007 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP), KFV (TU3A)
    206 SW (2E/K) | 07.2002-02.2007 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    206 SW (2E/K) | 07.2002-02.2007 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206 Van
    206 Van | 04.1999-03.2009 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFZ (TU1JP)
    206+
    206+ (2L_, 2M_) | 01.2009-08.2013 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1A)
    206+ (2L_, 2M_) | 01.2009-08.2013 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA) - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3A)
    306
    306 (7B, N3, N5) | 02.1994-12.2001 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72kw - NFT (TU5JP)
    306 Break
    306 Break (7E, N3, N5) | 02.1997-04.2002 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72kw - NFT (TU5JP)
    306 Cabriolet
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 03.1994-04.2002 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72kw - NFT (TU5JP)
    306 Halvkombi
    306 Halvkombi (7A, 7C, N3, N5) | 04.1993-12.2002 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72kw - NFT (TU5JP)
    307
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 Flex - 1587ccm, 113pk, 83kw - N6A (TU5JP4)
    307 Break
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 CC
    307 CC (3B) | 03.2003-04.2009 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 SW
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    405 II
    405 II Break (4E) | 08.1992-05.1997 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    806
    806 (221) | 06.1994-08.2002 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    806 Van
    806 Van (AF_) | 07.1995-02.2003 2.0 (AFRFNC) - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    EXPERT
    EXPERT (224_) | 02.1996-12.2006 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    EXPERT Skåp
    EXPERT Skåp (222) | 02.1996-12.2006 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100kw - RFN (EW10J4)
    PARTNER Flak/chassi
    PARTNER Flak/chassi (5_, G_) | 03.1997-07.2008 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw -
    PARTNER Minivan
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, CAXA, CCZB, CAYC, 13 S, DS, CR, 1
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, CAXA, CCZB, CAYC, 13 S, DS, CR, 1
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER ORIGIN
    PARTNER ORIGIN Minivan (G_) | 07.2008-12.2013 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER ORIGIN Skåpbil/minivan (G_) | 08.2008-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 65pk, 48kw -
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, 16 K4F, OM 601.940, 1Z, AHU, ALE, C3J 700, C3J 702, C3J 7
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 BiFuel - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 CNG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
  • Originalnummer

    9630066780 FIAT
    9630066780 LANCIA
    1336-Q1 CITROËN
    1336Q1 CITROËN
    1336-N5 PEUGEOT
    1336-Q1 PEUGEOT
    1336N5 PEUGEOT
    1336Q1 PEUGEOT
    1336N5 CITROËN
  • Tillverkare

    Valeo

    Valeo är en internationell leverantör av bildelar för nästan alla märken över hela världen. Som ett teknikföretag, fokuserar de på innovativa produkter, system och lösningar som minskar CO2-utsläppen från fordon. Valeo producerar ett brett spektrum av produkter, torkarblad till kopplings kit och dynamoâ s.

    Som ett innovativt företag Valeo ger den senaste tekniken för autoâ s. Sålunda strålkastare utveckling, såsom LED-matris belysning eller belysning Biled ex från Valeo.

    Denna typ av produkter de första åren enbart levereras till fordonstillverkarna, men de flesta återfinns efter ett år eller 3-4 väg till eftermarknad och därmed webshopen Winparts.

    Dessa produkter är då som Valeo produkt på plats, men dessa produkter skiljer sig inte från de ursprungliga produkterna. Så du faktiskt köpa en originalprodukt med en Valeo stämpel på det. Garanterad kvalitet!

    Kortfattat skilja Valeo produkter i följande punkter:

    - Originalprodukt
    - Högsta kvalitet
    - Mycket bra passform
    - Ingen visuell skillnad från originalet
    - 1 års garanti

    För närvarande har vi följande Valeo produkter i vårt sortiment:

    - Torkare
    - Koppling Satser
    - radiatorer 
    - Strålkastare
    - Diamant Mechanics
    - Startmotorer
    - Sensorer

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    31-10-2026

  • omdömen 3

    • 5 Av: A Schuurmans på 17-07-2019

      Bra kvalitet / pris. Visst att beordra

    • 4 Av: Anonym på 16-03-2016

      Levereras snabbt och bra priskvalitet

    • 4 Av: ortse på 04-03-2016

      Fin produkt lätt och snabb att placera ... Kort sagt super nöjd ð? 'ð? »

Säker betalning