Tillbaka till listan
Blue Print

Termostat, kylvätska ADN19227 Blue Print

5 5/5 (1 översyn)

  • Termostat, kylvätska ADN19227 Blue Print
  • Termostat, kylvätska ADN19227 Blue Print, miniatyr 2

Produktnummer: 0320275

Tillverkare kod: ADN19227

EAN: 5050063192278

Winprice
Rek. pris: 589,01 kr

252,10 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationTermostat
    Ytterdiameter [mm]54
    Garanti3 år
    Öppningstemperatur [°C]88
    Observera serviceinformationen
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2025
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2160
    ACKOJAP A38-99-0008
    AP XENERGY XT1290.88
    ASHIKA 38-0H-H03
    ASHIKA 22-021
    Alfa e-Parts AF12142
    BGA CT5540
    BLUE PRINT ADN19227 (denna produkt)
    BOGAP N4234111
    BOGAP P4245117
    BOGAP N4245126
    BOGAP S4245101
    BORG & BECK BBT003
    BORG & BECK BBT037
    BORG & BECK BTS104.88
    BORG & BECK BBT352
    BORG & BECK BBT358
    BSG BSG 40-126-007
    CAUTEX 770189
    Dr!ve+ DP2310.14.0334
    Dr!ve+ DP2310.14.0471
    Dr!ve+ DP2310.14.0416
    Dr!ve+ DP2310.14.0020
    ERA 350366
    ERA 350366A
    ESEN SKV 20SKV243
    FARE SA 36589
    FIRST LINE FTK003
    FIRST LINE FTK037
    FIRST LINE FTK352
    FIRST LINE FTK358
    FIRST LINE FTS104.88
    GATES TH12888G1
    110,70 kr
    GATES TH47888G1
    128,94 kr
    GATES TH12888G2
    245,58 kr
    GATES TH30788G1
    374,03 kr
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1533005
    IAP QUALITY PARTS 155-07051
    JAPANPARTS VT-H03
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    JAPANPARTS VA-021
    JAPKO 38H03
    JAPKO 2221
    JPN 20C0300-JPN
    JPN 20C3004-JPN
    KAMOKA 7710043
    KAVO PARTS TH-6532
    81,58 kr
    KAVO PARTS TH-6523
    79,58 kr
    LORO 017-025-0001
    MAHLE ORIGINAL TX 4 87D
    149,12 kr
    MAXGEAR 67-0045
    METZGER 4006386
    MEYLE 36-28 228 0005
    153,80 kr
    Metalcaucho 30864
    NIPPARTS J1531031
    NIPPARTS J1530518
    NPS M153I13
    OPEN PARTS TRM1165.00
    PLYOM P770189
    QUINTON HAZELL QTH102K
    RED-LINE 55RV001
    RIDEX 316T0028
    STC T430864
    TRISCAN 8620 18388
    VALEO 820488
    VALEO 820072
    VALEO 819846
    VEMO V15-99-2002-1
    WILMINK GROUP WG1760659
    WILMINK GROUP WG1794210
    WILMINK GROUP WG1760619
    WILMINK GROUP WG1445605
    WILMINK GROUP WG1445769
    WILMINK GROUP WG1261795
    WILMINK GROUP WG1794246
    WILMINK GROUP WG1264916
    WILMINK GROUP WG1760530
    WILMINK GROUP WG2113236
    WILMINK GROUP WG2113088
    ZentParts Z45607
  • Tillämplighet

    HYUNDAI
    ACCENT II
    ACCENT II (LC) | 09.1999-11.2005 1.3 - 1341ccm, 75pk, 55kw - G4EA
    ACCENT II (LC) | 09.1999-11.2005 1.3 - 1341ccm, 86pk, 63kw - G4EA
    ACCENT II (LC) | 09.1999-11.2005 1.5 - 1495ccm, 90pk, 66kw - G4EB
    ACCENT II Sedan (LC) | 09.1999-12.2006 1.3 - 1341ccm, 75pk, 55kw - G4EA
    ACCENT II Sedan (LC) | 09.1999-12.2006 1.3 - 1341ccm, 86pk, 63kw - G4EA
    ACCENT II Sedan (LC) | 09.1999-12.2006 1.5 - 1495ccm, 90pk, 66kw - G4EB
    GETZ
    GETZ (TB) | 09.2002-12.2010 1.3 - 1341ccm, 85pk, 63kw - G4EA
    GETZ (TB) | 09.2002-12.2010 1.3 i - 1341ccm, 82pk, 60kw - G4EA
    KIA
    SPORTAGE SUV
    SPORTAGE SUV (K00) | 04.1994-08.2004 2.0 TD 4WD - 1998ccm, 83pk, 61kw - RF
    SPORTAGE VAN
    SPORTAGE VAN | 06.1995-08.2003 2.0 TDI 4WD - 1998ccm, 83pk, 61kw - RF
    LAND ROVER
    DISCOVERY I
    DISCOVERY I (LJ) | 06.1989-10.1998 4.0 4x4 - 3947ccm, 182pk, 134kw - 35 D, 36 D
    DISCOVERY I (LJ) | 06.1989-10.1998 4.0 4x4 - 3947ccm, 185pk, 136kw - 37 L
    NISSAN
    MICRA C+C
    MICRA C+C III (K12) | 08.2005-06.2010 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65kw - CR14DE
    MICRA II
    MICRA II (K11) | 08.1992-02.2003 1.0 i 16V (K11) - 998ccm, 54pk, 40kw - CG10DE
    MICRA II (K11) | 08.1992-02.2003 1.0 i 16V (K11) - 998ccm, 60pk, 44kw - CG10DE
    MICRA II (K11) | 08.1992-02.2003 1.3 i 16V (HK11) - 1275ccm, 75pk, 55kw - AR 67501, 16 K4F, X 16 SZ, KL, 1Z, AHU, AAA, 17 DR, C 18 XE, 14 K4F, 4A-FE, 1UZ-FE, F3P 682, F3P 76
    MICRA II (K11) | 08.1992-02.2003 1.4 i 16V (AK11) - 1348ccm, 82pk, 60kw - CGA3DE
    MICRA III
    MICRA III (K12) | 10.2002-06.2010 1.0 16V (K12) - 998ccm, 65pk, 48kw - CG10DE
    MICRA III (K12) | 10.2002-06.2010 1.2 16V - 1240ccm, 65pk, 48kw - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 10.2002-06.2010 1.2 16V - 1240ccm, 80pk, 59kw - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 10.2002-06.2010 1.2 LPG - 1240ccm, 80pk, 59kw - CR12DE
    MICRA III (K12) | 10.2002-06.2010 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65kw - CR14DE
    NOTE
    NOTE (E11, NE11) | 01.2006-08.2013 1.4 - 1386ccm, 88pk, 65kw - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 01.2006-08.2013 1.4 LPG - 1386ccm, 88pk, 65kw - CR14DE
  • Originalnummer

    21200-BX000 NISSAN
    25500-22600 HYUNDAI
    ETC4765 LAND ROVER
    21200-99B13 NISSAN
    0K054-15-171 HYUNDAI
    25500-22600 KIA
    0K054-15-171 KIA
    21200-99B11 NISSAN
    21200-99B12 NISSAN
    oK054-15-171 HYUNDAI
    oK054-15-171 KIA
  • Tillverkare

    Blue Print

    Blue Print har mer än 25 års erfarenhet av att utveckla, importera och distribuera bildelar till asiatiska bilar. På grund av företagets ursprung har de en mycket bred erfarenhet på marknaden och kan därför leverera helt passande kvalitetsprodukter.


    Blueprint är en av de största tillverkarna på den asiatiska bildelarmarknaden. Förutom den asiatiska marknaden har Blue Print även fullt upp med att erövra den brittiska och amerikanska bildelarmarknaden. Som ett resultat finns det alltid en Blueprint-produkt tillgänglig för din bil. Varje månad lanserar Blueprint i genomsnitt 100 nya produkter på marknaden och håller därmed erbjudandet uppdaterat hela tiden.


    Blueprint bildelar tillverkas och testas enligt strikta europeiska riktlinjer. Produkterna är tillverkade enligt OE-specifikationer, så du köper alltid en mycket hållbar ersättningsprodukt till din bil.


    Blueprint bildelar utmärker sig på följande punkter:


    • Stor asiatisk flotta täckning

    • Mycket god reservdelstillgänglighet för nyare modeller

    • Produkter i mer än 160 olika produktgrupper med mer än 23 000 artiklar

    • OE-kvalitet eller superlativ


    Vi har för närvarande följande Blue Print-produkter i vårt sortiment:


    • Bromsbelägg, bromsskivor & andra bromsdelar

    • Filter

    • Hjullager

    • Kopplingssatser

    • Multiremmar, kuggremmar, spännare och vattenpumpar

    • Tändstift, tändstift & tändspolar

    • Chassidelar & bärarm

    • Fjädrar & stötdämpare

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

  • omdömen 1

    • 5 Av: Jacobus van Rijnen på 18-12-2019

      Bra konst: men packningen matchar inte huset

Säker betalning

Tidigare sett av dig