Tillbaka till listan
NRF

Kylare, motorkylning

  • Kylare, motorkylning
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 2
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 3
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 4
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 5

Produktnummer: 1291644

Tillverkare kod: 519541

EAN: 8718042048059

3 407,26 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 23-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    snällRadiator
    Nätlängd [mm]1068
    Nätbredd [mm]791
    MaterialAluminium
    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Utan ram
    Garanti2 år
    KylarutförandeKylflänsar lödda
    Nettdjup [mm]42
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AHE 136.004/O
    AHE 136.004
    AKS DASIS 290220S
    AKS DASIS 290220SXB
    DT Spare Parts 5.45252
    ELECTRO AUTO 31R16002
    ELECTRO AUTO 31R16001
    ELECTRO AUTO 31R16002T
    FEBI BILSTEIN 102634
    FRIGAIR 0238.3051
    HELLA 8MK 366 300-641
    HELLA 8MK 366 305-291
    HIGHWAY AUTOMOTIVE 11011906
    HIGHWAY AUTOMOTIVE 11011006
    JDEUS M-1080010
    KALE OTO RADYATÖR 349345
    KALE OTO RADYATÖR 349430
    LUHUANRAD 102-0022
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MAHLE ORIGINAL CR 728 000P
    MAHLE ORIGINAL CR 2796 000S
    NISSENS 61417A
    NISSENS 614170
    NRF 509541
    5 368,88 kr
    NRF 509541X
    NRF 519541 (denna produkt)
    REACH 1.42.10010.142F
    REACH 1.42.10010.142
    REACH 1.42.10010.148
    STELLOX 81-03317-SX
    WILMINK GROUP WG1721713
    WILMINK GROUP WG1721522
    WILMINK GROUP WG2317379
    WILMINK GROUP WG2114625
    WILMINK GROUP WG2114624
    WILMINK GROUP WG2651136
    ZentParts Z20005
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    1326966 DAF
    1364465 DAF
    1617340 DAF
    1617341 DAF
    1858772 DAF
    1858774 DAF
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    23-10-2026

Säker betalning