Tillbaka till listan
NRF

Kylare, motorkylning

  • Kylare, motorkylning
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 2
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 3
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 4
  • Kylare, motorkylning, miniatyr 5

Produktnummer: 1223174

Tillverkare kod: 58411

EAN: 8718042143549

1 335,44 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
Direkt tillgänglig
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    snällRadiator
    Nätlängd [mm]600
    Nätbredd [mm]353
    MaterialAluminium
    Garanti2 år
    KylarutförandeKylflänsar lödda
    Nettdjup [mm]32
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-45-040-3110
    AHE 104.119
    AKS DASIS 050072N
    AVA QUALITY COOLING BW2453
    1 049,95 kr
    BBR Automotive 001-10-18081
    BSG BSG 15-520-016
    DENSO DRM05014
    DIEDERICHS DCM1603
    Dr!ve+ DCR0345
    ELECTRO AUTO 31R07112
    ERA 673201
    EUROREPAR 6501344080
    FREY 823803701
    FRIGAIR 0102.3141
    HART 618 693
    HELLA 8MK 366 300-241
    KALE OTO RADYATÖR 346065
    KAMOKA 7700002
    KRAFT AUTOMOTIVE 1552579
    LORO 004-017-0050
    LORO 004-017-0046
    LYNXauto RB-1234
    MAGNETI MARELLI 350213202200
    MAHLE ORIGINAL CR 1907 000P
    MATRIX PRO MX01500136
    MAXGEAR AC230293
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MTR 12160677
    NAPA NRA1137
    NISSENS 60815
    1 255,02 kr
    NRF 58411 (denna produkt)
    NTY CCH-BM-004
    PIERBURG 7.14928.30.0
    PRASCO BM028R006
    REACH 1.40.20986.132
    REACH 1.41.13571.132
    REACH 1.41.13571.032
    RIDEX 470R0599
    STARK SKRD-0120598
    STELLOX 10-27039-SX
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.40.101
    VALEO 735453
    1 456,43 kr
    VALEO 733136
    VAN WEZEL 06002453
    998,56 kr
    VEMO V20-60-0066
    WILMINK GROUP WG2182940
    WILMINK GROUP WG1918856
    WILMINK GROUP WG1723363
    WILMINK GROUP WG2208008
    WILMINK GROUP WG2114477
    WILMINK GROUP WG2377343
    WILMINK GROUP WG2640112
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    17117600516 BMW
    17118672102 BMW
    7600516 BMW
    8672102 BMW
    17118673370 BMW
    8673370 BMW
    7600523 BMW
    17117600523 BMW
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Kylare, motorkylning
    NRF

    Kylare, motorkylning

    Specifikationerna inte finns

    1 346,84 kr

    I lager