Tillbaka till listan
Mahle

Kylare, motorkylning BEHR

Produktnummer: 1456275

Tillverkare kod: CR 2056 000S

EAN: 4057635103039

1 515,86 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 26-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    snällRadiator
    Nätlängd [mm]540
    Nätbredd [mm]398
    Förpackningslängd [cm]79,0
    Förpackningsbredd [cm]61,00
    Förpackningshöjd [cm]14,00
    Garanti2 år
    KylarutförandeKylflänsar lödda
    Materialtanken (radiator)Plast
    Nettdjup [mm]22
    Nettovikt [g]2600

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-45-040-3016
    AKS DASIS 010013N
    AVA QUALITY COOLING ALA2117
    1 055,34 kr
    DENSO DRM01005
    1 225,79 kr
    DIEDERICHS DCM1360
    ELECTRO AUTO 31R03001
    ERA 673432
    FAST FT55269
    HART 620 263
    KALE OTO RADYATÖR 351280
    KALE OTO RADYATÖR 363070
    KAMOKA 7705407
    MAHLE CR 2056 000S (denna produkt)
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    NISSENS 630753
    1 610,72 kr
    NRF 53834
    857,05 kr
    NRF 53834A
    REACH 1.40.22124.122
    SRLine 142508-1
    THERMOTEC D7F058TT
    VALEO 701258
    WILMINK GROUP WG2195476
    WILMINK GROUP WG1722640
    WILMINK GROUP WG1918800
    WILMINK GROUP WG2183062
    WILMINK GROUP WG2115280
    WILMINK GROUP WG2414794
  • Tillämplighet

    ALFA ROMEO
    MITO
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) - 1368ccm, 78pk, 57kw - 350 A1.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 (955AXB1B) - 1368ccm, 78pk, 58kw - 955 A1.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) - 1368ccm, 95pk, 70kw - 199 A6.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 (955AXV1A) - 1368ccm, 69pk, 51kw - 955 A9.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 Bifuel (955AXG1A) - 1368ccm, 120pk, 88kw - 198 A4.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 MultiAir (955AXL1B) - 1368ccm, 105pk, 77kw - 955 A6.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 MultiAir (955AXN1B) - 1368ccm, 170pk, 125kw - 940 A2.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 TB (955.AYB11, 955.AXB1B) - 1368ccm, 140pk, 103kw - 955 B1.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 TJet (955AXA1B) - 1368ccm, 155pk, 114kw - 199 A8.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 TJet (955AXG1A) - 1368ccm, 120pk, 88kw - 198 A4.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 Turbo MultiAir (955AXM1A, 955AXR11) - 1368ccm, 135pk, 99kw - 955 A2.000, 955 A7.000
    MITO (955_) | 08.2008-10.2018 1.4 Turbo MultiAir (955AXS1B, 955AXS11) - 1368ccm, 163pk, 120kw - 955 A8.000, DZ, N57 D30 B, RFN, RKA, NGA, PV, AAR, N47 D20 C, N63 B44 A, RKB, SEA, L1J, 182 A2.000,
    FIAT
    DOBLO Buss
    DOBLO Buss (263_) | 01.2010-12.2023 1.4 (263AXA1A) - 1368ccm, 95pk, 70kw - 843 A1.000
    DOBLO Buss (263_) | 01.2010-12.2023 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) - 1368ccm, 120pk, 88kw - 198 A4.000
    DOBLO Buss (263_) | 01.2010-12.2023 1.4 Natural Power (263AXG1B) - 1368ccm, 120pk, 88kw - 198 A4.000
    DOBLO Cargo
    DOBLO Cargo (263_) | 02.2010-12.2023 1.4 - 1368ccm, 95pk, 70kw - 843 A1.000
    DOBLO Flak/chassi
    DOBLO Flak/chassi (263_) | 02.2010-12.2023 1.4 - 1368ccm, 95pk, 70kw - 169 A4.000, 1NR-FE, A 17 DTJ, A 17 DTR, 198 A3.000, 263 A8.000, C 30 LE, 350 A1.000, 852 750, J7T 7
    OPEL
    COMBO Skåpbil/minivan
    COMBO Skåpbil/minivan (X12) | 02.2012-12.2018 1.4 (B05) - 1368ccm, 120pk, 88kw - A 14 FC
    COMBO Skåpbil/minivan (X12) | 02.2012-12.2018 1.4 (B05) - 1368ccm, 95pk, 70kw - A 14 FP
    COMBO Tour
    COMBO Tour (X12) | 02.2012-03.2018 1.4 (C26, D26, E26, C06) - 1368ccm, 120pk, 88kw - A 14 FC
    COMBO Tour (X12) | 02.2012-03.2018 1.4 (C26, D26, E26, C06) - 1368ccm, 95pk, 70kw - A 14 FP
  • Originalnummer

    95510558 VAUXHALL
    50512102 FIAT
    95510558 OPEL
    50522910 FIAT
    50540515 FIAT
    1300330 OPEL
    95515007 OPEL
    0000050540515 FIAT
    1300347 OPEL
    0000050522910 FIAT
  • Tillverkare

    Mahle

    Mahle/Knecht filters är specialiserade på allt som har med förbränningsmotorn och dess närmiljö att göra

    Mer än 140 kända motorcykel- och fordonstillverkare utrustar nu sina motorer med MAHLE motordelar och filter som standard.

    Hos Winparts erbjuder vi bland annat följande produkter från Mahle:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    26-10-2026

Säker betalning