Tillbaka till listan
Mahle

Torkare,m klimatanläggning BEHR

Produktnummer: 1278211

Tillverkare kod: AD 72 000S

EAN: 4057635041584

278,63 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 32 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Utan tryckkontakt
    Förpackningslängd [cm]32,0
    Förpackningsbredd [cm]15,50
    Förpackningshöjd [cm]14,00
    Garanti2 år
    Nettovikt [g]1082

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AHE 33092
    AKS DASIS 802910N
    AVA QUALITY COOLING FDD274
    298,64 kr
    DA SILVA FF4216
    DENSO DFD10001
    DIEDERICHS DCT1102
    ELECTRO AUTO 70G0009
    FRIGAIR 137.40137
    MAHLE AD 72 000S (denna produkt)
    NISSENS 95129
    267,70 kr
    NRF 33051
    205,29 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    REACH 1.71.12198
    REACH 1.71.12027
    VALEO 509695
    293,39 kr
    VAN WEZEL 1800D017
    339,37 kr
    VEMO V25-06-0010
    VEMO V25-06-0001
    WAECO 8880700038
    WILMINK GROUP WG1918368
    WILMINK GROUP WG2371334
    WILMINK GROUP WG2120515
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    6783237 FORD
    96BW19E647DA FORD
    1109561 FORD
    1097735 FORD
    1109560 FORD
    1118718 FORD
    1097733 FORD
    1118717 FORD
    1063920 FORD
    1049011 FORD
    98BW19E647BA FORD
    98BW19E647AD FORD
    94BW19E647BB FORD
    97BW19E647CA FORD
    97BW19E647CC FORD
    1091130 FORD
    97BW19E647CB FORD
    1055316 FORD
    96BW19E647BA FORD
    1022556 FORD
    96BW19E647BC FORD
    1022557 FORD
    XS7H19E647DA FORD
    XS7H19E647DC FORD
    XS7H19E647DB FORD
    1124229 FORD
    1094957 FORD
    1094959 FORD
    93BW19E647BD FORD
    96BW19E647BE FORD
    96BW19E647BD FORD
    1125479 FORD
    1108856 FORD
    1108857 FORD
    7243843 FORD
    97BW19E647DB FORD
    7243842 FORD
    97BW19E647DA FORD
    XS7H19E647CC FORD
    97BW19E647DD FORD
    3743793 FORD
    97BW19E647DC FORD
    96BW19E647AA FORD
    1124231 FORD
    1077753 FORD
    1077754 FORD
    XS7H19E647CB FORD
    XS7H19E647CA FORD
    1089203 FORD
    97BW19E647DE FORD
    3743798 FORD
    1089204 FORD
    93BW19E647BB FORD
    98BW19E647AA FORD
    98BW19E647AB FORD
    98BW19E647AC FORD
    7085740 FORD
  • Tillverkare

    Mahle

    Mahle/Knecht filters är specialiserade på allt som har med förbränningsmotorn och dess närmiljö att göra

    Mer än 140 kända motorcykel- och fordonstillverkare utrustar nu sina motorer med MAHLE motordelar och filter som standard.

    Hos Winparts erbjuder vi bland annat följande produkter från Mahle:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    20-11-2026

Säker betalning