Tillbaka till listan
NRF

Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF

  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 2
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 3
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 4
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 5
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 6
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 7
  • Kondensor, klimatanläggning EASY FIT 350097 NRF, miniatyr 8

Produktnummer: 1221500

Tillverkare kod: 350097

EAN: 8718042160768

1 318,58 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 02-11-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    LÄTT FIT: O-ringar
    NRF EASY FIT -referenser tillhandahålls inklusive
    monteringsdelar, såsom O-ringar, adaptrar, packningar och
    slangklämmor.

    MaterialAluminium
    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Mer avfuktare
    Tilläggsartikel/tilläggsinformationMed packningar
    Tilläggsartikel/tilläggsinformationMed kvävefyllning
    Kem.egenskaperKorrosionsbeständig
    Garanti2 år
    Nätlängd [mm]640
    Nätbredd [mm]350
    Nettdjup [mm]16
    Avgasdiameter [mm]15,5
    Utgångsdiameter [mm]10,1
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-45-030-1424
    AES 090.121.027.000
    AKS DASIS 102032N
    AVA QUALITY COOLING HD5247D
    1 434,02 kr
    CV PSH 090.121.027.000
    DENSO DCN40028
    2 170,55 kr
    DIEDERICHS DCC1214
    ELECTRO AUTO 30C26032
    ESEN SKV 86SKV446
    HART 612 210
    JPN 60C9583-JPN
    KALE OTO RADYATÖR 345715
    KAMOKA 7800045
    KRAFT AUTOMOTIVE 0226627
    LORO 018-016-0023
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MAHLE ORIGINAL AC 610 000S
    1 532,10 kr
    MAXGEAR AC830255
    NISSENS 940114
    1 504,21 kr
    NRF 350097 (denna produkt)
    NTY CCS-HD-017
    REACH 1.31.3767.PDH
    STELLOX 10-45672-SX
    VALEO 814417
    VAN WEZEL 25005247
    WILMINK GROUP WG2160545
    WILMINK GROUP WG2169966
    WILMINK GROUP WG2369084
    WILMINK GROUP WG2119393
    WILMINK GROUP WG2415938
  • Tillämplighet

    HONDA
    ACCORD IX
    ACCORD IX Sedan (CR) | 09.2012-??? 2.4 - 2354ccm, 192pk, 141kw - K24W1
    ACCORD IX Sedan (CR) | 09.2012-??? 2.4 (CR2) - 2356ccm, 175pk, 129kw - K24W
    ACCORD IX Sedan (CR) | 09.2012-??? 2.4 (CR2) - 2356ccm, 180pk, 132kw - K24W2, K24W3
    ACCORD VIII
    ACCORD VIII (CU) | 06.2008-06.2015 2.0 i (CU1) - 1997ccm, 156pk, 115kw - R20A3
    ACCORD VIII (CU) | 06.2008-06.2015 2.4 i (CU2) - 2356ccm, 201pk, 148kw - K24Z3
    ACCORD VIII Kombi (CW) | 07.2008-06.2015 2.0 i (CW1) - 1997ccm, 156pk, 115kw - R20A3
    ACCORD VIII Kombi (CW) | 07.2008-06.2015 2.4 i (CW2) - 2356ccm, 201pk, 148kw - K24Z3
  • Originalnummer

    80100TL1G01 HONDA
    80100TL2A01 HONDA
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    02-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Kylarslang 3082 Gates
    Gates

    Kylarslang 3082 Gates

    Specifikationerna inte finns

    90,60 kr

    I lager