tändkablar RC-DW302 NGK
Antal kretsar: 4 Färg: svart
Allmän giltighet.
eller .
| Material | Metall |
| Applikation | Universell |
| snäll | Fästningsmaterial |
| Färg | Gul |
| Garanti | 2 år |
| längd | 19 mm |
| diameter | 4.8 mm |
| dimensionen | 4,8X19 mm |
| Antal i förpackning | 20 st |
| Nummer i kartong | 20 st |
| Yttäckning | Galvaniserad Galvaniserad |
| Förpackad pr | 20 st |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
20-05-2026
Säker betalning
Antal kretsar: 4 Färg: svart
Genomförande: alla (bis 1600 und 1460 kg Kg VA HA Achslast) (Transporter Kastenwagen,) Minskning (fram / bak): ../40
Material: Gummi Monteringsplats: bakaxel vänster och höger Vikt (kg): 0,07 Inre diameter [mm]: 19 Antal produkter: 2 Observera att tjänsteinformationen
Specifikationerna inte finns