Stötdämpare MONROE ORIGINAL (Gas Technology) 42043
Stötdämpar Typ: Gastryck Stötdämpar Montering: Ögon topp Stötdämpar Montering: Ögon Down Stötdämparsystem: Single Pipe
Allmän giltighet.
| snäll | Flatsäkring |
| Material | Självsläckande transparent plast |
| Färg | Kraftig rosa |
| Garanti | 2 år |
| längd | 19,2 mm |
| spänning | 32 V |
| bredd | 19,2 mm |
| höjd | 5,2 mm |
| Antal i förpackning | 5 st |
| Nummer i kartong | 15 st |
| Din / ISO standard | 8820-3 |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| Amperage | 4 A |
| Sae standard | J1284 |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Stötdämpar Typ: Gastryck Stötdämpar Montering: Ögon topp Stötdämpar Montering: Ögon Down Stötdämparsystem: Single Pipe
Specifikationerna inte finns
distrbutie bälte kit Honda
Specifikationerna inte finns