Stötdämpare BILSTEIN - B4 OE Replacement 19-028569
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| snäll | Flatsäkring mini |
| Material | Halvtransparent nylon |
| Färg | Röd |
| Garanti | 2 år |
| längd | 10,9 mm |
| spänning | 58 V |
| bredd | 8 mm |
| höjd | 3,8 mm |
| Antal i förpackning | 5 st |
| Nummer i kartong | 15 st |
| Din / ISO standard | 8820-9 |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| Amperage | 15 A |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Längd (mm): 100 Längd (mm): 104 Yttre diameter [mm]: 41 Utvändig gänga [mm]: M16 x 1,5 Utvändig gänga [mm]: M14 x 1,5 Installationsplats: Framaxel topp Installationsplats: Framaxel botten Vikt (kg): 1,07 Antal produkter: 2 Spanner storlek: 28 Nyckelvidd: 22
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns