Länkarm 27947 FEBI
Material: Slaatstaal Installationsplats: Framaxel botten Monteringsplats: höger Vikt (kg): 4,32 Inre diameter [mm]: 12,38 Antal produkter: 1 Några SKU: 27946 Färg: Svart Styr Typ: Wishbone Triangle Bulthuvud-Ø [mm]: 20
Allmän giltighet.
| snäll | Flatsäkring mini |
| Material | Självsläckande transparent plast |
| Färg | Lila |
| Garanti | 2 år |
| längd | 16,1 mm |
| spänning | 32 V |
| bredd | 10,8 mm |
| höjd | 3,9 mm |
| Antal i förpackning | 50 st |
| Nummer i kartong | 12 st |
| Din / ISO standard | 8820-3 |
| Förpackad pr | 50 st |
| Förpackningstyp | Standard |
| Amperage | 3 A |
| Sae standard | J2077 |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
08-04-2026
Säker betalning
Material: Slaatstaal Installationsplats: Framaxel botten Monteringsplats: höger Vikt (kg): 4,32 Inre diameter [mm]: 12,38 Antal produkter: 1 Några SKU: 27946 Färg: Svart Styr Typ: Wishbone Triangle Bulthuvud-Ø [mm]: 20
distrbutie bälte kit hyundai
Specifikationerna inte finns