Stötdämpare MEYLE-ORIGINAL Quality 026 735 0003
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| snäll | Flatsäkring |
| Material | Självsläckande halvtransparent plast |
| Färg | Röd |
| Garanti | 2 år |
| längd | 15,3 mm |
| spänning | 32 V |
| bredd | 12,8 mm |
| höjd | 3,8 mm |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Nummer i kartong | 15 st |
| Din / ISO standard | 8820-Utkast |
| Förpackad pr | 1 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| Amperage | 10 A |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
24-06-2026
Säker betalning