Stötdämpare MM-HY025 Japanparts
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
eller .
5,25" 300W 2-vägshögtalare
Denna Excalibur-högtalarlinje har utvecklats för och av no-nonsens ljudentusiasten. Rätt kvalitet, till rätt pris! Excalibur X132 är en 13 cm 2-vägskoaxial högtalare med en maximal effekt på 300 watt och en nominell effekt på 50 watt. Frekvensområde: 102Hz-20Khz. Installationsdjupet är 45 mm.
| diameter | 13 cm |
| ström | 300 watt |
| tillämpligt | Universell |
| snäll | Koaxial |
| Antal | 2 |
| Garanti | 2 år |
| systemet | 2-weg |
| monteringsdjup | 45mm |
| impedans | 4 ohm |
| frekvensområde | 102Hz - 20kHz |
| känslighet | 89dB |
| Max. RMS-effekt | 50W |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
23-05-2026
Komplett set med klämmor och skruvar. Klämmorna kunde ha varit stadigare. Utmärkt högtalarkvalitet.
Passar bra ljud smidigt
Bra ljud för det här priset.
Bra ljud till ett lågt pris.
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Stötdämpar Montering: ögon topp Stötdämpar Montering: Botten öga
För OE-nummer: 4864059015 Styr Typ: Wishbone Triangle
Specifikationerna inte finns