Tillbaka till listan
Bosch

Luftfilter S9994 Bosch

4.5 4.5/5 (2 omdömen)

  • Luftfilter S9994 Bosch
  • Luftfilter S9994 Bosch, miniatyr 2
  • Luftfilter S9994 Bosch, miniatyr 3
  • Luftfilter S9994 Bosch, miniatyr 4
  • Luftfilter S9994 Bosch, miniatyr 5
  • Luftfilter S9994 Bosch, miniatyr 6

Produktnummer: 0174909

Tillverkare kod: S9994

EAN: 3165141015621

Winprice
Rek. pris: 171,77 kr

123,10 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeFilterinsats
    Garanti2 år
    Längd [mm]335
    Höjd [mm]57
    Bredd [mm]135

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1A FIRST AUTOMOTIVE A60476
    A.S.P. QualityTested FA-0157JM
    ALPHA FILTER AF1682
    AMC Filter FAF-10581
    ASAM 70280
    ASHIKA FA-0157JM
    AVS AUTOPARTS P864
    BOGAP A8111163
    BORG & BECK BFA2369
    BOSCH 1 457 429 994
    123,10 kr
    BOSCH S9994 (denna produkt)
    BREMSI FA1661
    BÖLK BOL-B031098
    CHAMPION CAF100501P
    CHAMPION CAF100668P
    COMLINE EAF105
    CONTINENTAL 28.0002-0095.2
    Castrol Filters CA0182
    CoopersFiaam PA7031
    DAVID VASCO A193
    DENCKERMANN A140004
    DIAMAX DA2234
    Dr!ve+ DP1110.10.0299
    EUROREPAR E147058
    FEBI BILSTEIN 01812
    64,07 kr
    FI.BA FA-4760
    FIL FILTER HP 2003
    FILTRON AP 004
    FINER 15B-1404
    FLEETGUARD AF1774
    FRAM PA4419
    HELLA 8ZA 366 134-191
    HENGST FILTER E29L
    HIFI FILTER SA 530
    HOFFER 16606
    HOFFER 18567
    HOFFER 16408
    JAPANPARTS FA-0157JM
    JAPKO FA-0157JM
    JC PREMIUM B2W018PR
    KAMOKA F202401
    KAVO PARTS FAF-10581
    KNECHT LX 54
    KOLBENSCHMIDT 50013125
    LORO 301-02-140
    LUCAS LFAF499
    LYNXauto LA-1063
    MAHLE ORIGINAL LX 54
    103,56 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MALÒ 1500484
    MANN-FILTER C 34 109
    134,19 kr
    MAPCO 60476
    MASTER-SPORT 34109-LF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0150
    MEAT & DORIA 16606
    MEAT & DORIA 18567
    MEAT & DORIA 16408
    MECAFILTER ELP3193
    MEYLE 112 129 0006
    MFILTER K 135
    MILLARD FILTERS MK-33843
    MISFAT P864
    MOTAQUIP VFA319
    MOTRIO 8550500452
    MULLER FILTER PA476
    OPEN PARTS EAF3310.10
    OPTIMAL OP-FAF10027
    Omnicraft 2133293
    PURFLUX A781
    78,23 kr
    QUINTON HAZELL QFA0732
    RIDEX 8A0059
    SAMPIYON FILTER CP 0004
    SCT Germany SB 202
    SOFIMA S 6740 A
    SRLine S11-4057
    STARK SKAF-0060058
    STELLOX 71-00054-SX
    TATSUMI TBC1401
    TECNECO FILTERS AR476PM
    TECNOCAR A476
    TOPRAN 101 523
    UFI 30.864.00
    VAICO V10-0608
    VALEO 585108
    VALEO 585169
    VOLLER FILTERS VOL-76169
    WILMINK GROUP WG1018246
    WILMINK GROUP WG1216589
    WILMINK GROUP WG2282386
    WILMINK GROUP WG1018346
    WILMINK GROUP WG1792217
    WILMINK GROUP WG1792276
    WILMINK GROUP WG2193974
    WILMINK GROUP WG1216647
    WIX FILTERS WA6166
    ZentParts Z32827
    vika 11290198301
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    90499589 GMC
    90512444 GMC
    93891826 GMC
    90499589 OPEL
    93891826 OPEL
    1444 K8 PEUGEOT
    90512445 VAUXHALL
    026 133 837 A VW
    026 133 837 B VW
    1444 K8 CITROËN
    90512445 OPEL
    0143315 STILL
    6400373 VOLVO
    679568 VOLVO
    679658 VOLVO
    6796586 VOLVO
    035133843 AUDI
    034133837 VW
    069129620 AUDI
    93 891 826 CHEVROLET
    035133843 VW
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

  • omdömen 2

    • 4 Av: Bert Vonk på 10-12-2020

      Utmärkt produkt och uppfyller förväntningarna till ett konkurrenskraftigt pris

    • 5 Av: Kleijn på 05-09-2018

      Jag har redan fått filtret från olika märken och det passar ofta inte bra. Detta Bosch filter är den första som passar väldigt bra. Från och med nu kommer detta att hända!

Säker betalning