Tillbaka till listan
Purflux

Hyttfilter AH525 Purflux

Produktnummer: 1477331

Tillverkare kod: AH525

EAN: 3286066505254

156,51 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 9 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeKupéluftsfilter
    Garanti2 år
    Längd [mm]216
    Höjd [mm]30
    Bredd [mm]204

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30501
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1394
    AMC Filter MC-4024
    ANDEL ANF0273
    ASAM 71924
    ASHIKA 21-MI-MI7
    AVS AUTOPARTS HB980
    BLUE PRINT ADC42519
    93,91 kr
    BORG & BECK BFC1106
    BREMSI FC0855
    BÖLK BOL-K100027
    Castrol Filters CC0108
    CoopersFiaam PC8484
    DAVID VASCO O227
    DENCKERMANN M110770
    DIAMAX DP4201
    FEBI BILSTEIN 176335
    93,91 kr
    FILTRON K 1241
    FRAM CF12212
    FREE AC637
    FREE ACK637
    JAPANPARTS FAA-MI7
    JAPKO 21MI7
    KAVO PARTS MC-4024
    53,48 kr
    KNECHT LA 424
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MAGNETI MARELLI 350203062400
    MAHLE ORIGINAL LA 424
    146,08 kr
    MALÒ 1531491
    MANN-FILTER CU 2141
    154,97 kr
    MECAFILTER ELR7227
    MISFAT HB226
    MULLER FILTER FC501
    NAPA NFC4130
    NPS M135I01
    OPTIMAL OP-FCF20095
    Omnicraft 2135502
    PURFLUX AH525
    PURFLUX AH525 (denna produkt)
    SRLine S11-1017
    TECNECO FILTERS CK10431
    TECNOCAR E748
    VOLLER FILTERS VOL-64416
    WILMINK GROUP WG1793715
    WILMINK GROUP WG1774704
    WILMINK GROUP WG1215411
    WILMINK GROUP WG1774705
    WILMINK GROUP WG1233731
    WILMINK GROUP WG1735596
    WILMINK GROUP WG1233730
    WIX FILTERS WP9322
  • Tillämplighet

    FIAT
    FULLBACK Pick-up
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D (KT0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D 4x4 (KT0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D 4x4 (KT0T) - 2442ccm, 181pk, 133kw - 4N15
    MITSUBISHI
    L200 /
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.5 DI-D 4WD - 2477ccm, 136pk, 100kw - 4D56-T/C (DOHC 16V)
  • Originalnummer

    6000606985 FIAT
    MZ690961 MITSUBISHI
    F7803A004 MITSUBISHI
    TS200001 MITSUBISHI
  • Tillverkare

    Purflux
    Purflux filter är en del av Sogefi Group. Sogefi-koncernen är representerad över hela världen med olika typer av filter. Till exempel luftfilter, kabinfilter, bränslefilter, oljefilter. Sogefi är ett börsnoterat företag på Milanobörsen. Sogefi är verksamt i 18 länder på inte mindre än fyra kontinenter.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    28-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Vattenpump ADN19178 Blue Print
    Blue Print

    Vattenpump ADN19178 Blue Print

    pipe nissan

    497,96 kr

    I lager
  • Radiator
    NRF

    Radiator

    Specifikationerna inte finns

    1 904,19 kr

    I lager