Tillbaka till listan
Meyle

Filter, kupéventilation MEYLE-ORIGINAL Quality 37-12 320 0007

Produktnummer: 1209083

Tillverkare kod: 37-12 320 0007

EAN: 4040074039472

175,60 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 30-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeAktivtkolfilter
    Filterinsats
    FilterutförandeMed luktabsorberande effekt
    Garanti2 år
    Längd [mm]235
    Höjd [mm]20
    Bredd [mm]200

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1542
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1658
    ACKOJAP A52-30-0011
    ALPHA FILTER AF5023
    ALPHA FILTER AF5023A
    ANDEL ANF0236
    ASAM 71895
    ASHIKA 21-HY-H28
    AVS AUTOPARTS HB949
    BLUE PRINT ADG02533
    BLUE PRINT ADG02557
    78,94 kr
    BOGAP Y8112100
    BOGAP Y8112168
    BORG & BECK BFC1311
    BORG & BECK BFC1153
    BOSCH 1 987 435 097
    212,85 kr
    BSG BSG 40-145-030
    CHAMPION CCF0186
    COMLINE EKF203A
    CORTECO 80000814
    Castrol Filters CC0120
    DACO DFC1300
    DAVID VASCO O319
    DENCKERMANN M110538
    DENSO DCF263P
    132,87 kr
    DIAMAX DP4097
    DJ PARTS FC1086
    Dr!ve+ DP1110.12.0130
    Dr!ve+ DP1110.12.0396
    FEBI BILSTEIN 32760
    76,60 kr
    FI.BA CF-129/C
    FIL FILTER HC 7134
    FILTRON K 1314
    FISPA 882
    FISPA 382
    FREE AC645
    Fahren FFC4007
    HART 929 523
    HART 399 301
    HART 371 306
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340511
    HOFFER 17455
    IAP QUALITY PARTS 821-07052
    JAPANPARTS FAA-HY28
    JAPKO 21H28
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAISHIN A20102
    KNECHT LA 447
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734630
    LYNXauto LAC-705
    LYNXauto LAC-705C
    MAHLE ORIGINAL LA 447
    208,43 kr
    MANN-FILTER CU 2331
    MANN-FILTER CU 24 013
    215,72 kr
    MASTER-SPORT 2331-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2331-IF-PCS-MS
    MATRIX PRO MX15830015
    MAXGEAR 26-1037
    MEAT & DORIA 17455
    MEHA AUTOMOTIVE MH59124
    MEYLE 37-12 320 0007 (denna produkt)
    MILLARD FILTERS MC-96039
    MOTAQUIP LVCF662
    MOTRIO 8550504602
    NAPA NFC4012
    NIPPARTS N1340511
    OPTIMAL OP-FCF20131
    Omnicraft 2135520
    PURRO PUR-PC7033
    QUINTON HAZELL QFC0053
    RIDEX 424I0426P
    SCT Germany SA 1284
    SCT Germany SAK 284
    SIDAT 382
    SIDAT 882
    SIVENTO P736
    SIVENTO G736
    STELLOX 71-10246-SX
    VALEO 715592
    VALEO 715816
    VOLLER FILTERS VOL-68422
    WILMINK GROUP WG1215424
    WILMINK GROUP WG1371710
    WILMINK GROUP WG1793688
    WILMINK GROUP WG1233710
    WILMINK GROUP WG1233709
    WILMINK GROUP WG2656997
    WILMINK GROUP WG1793852
    WIX FILTERS WP2046
    ZentParts Z33970
    goCORE GCD240003
  • Tillämplighet

    HYUNDAI
    ACCENT III
    ACCENT III (MC) | 11.2005-11.2010 1.4 GL - 1399ccm, 97pk, 71kw - G4EE
    ACCENT III (MC) | 11.2005-11.2010 1.5 CRDi GLS - 1493ccm, 110pk, 81kw - D4FA
    ACCENT III (MC) | 11.2005-11.2010 1.6 GLS - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
    ACCENT III Sedan (MC) | 11.2005-11.2010 1.4 GL - 1399ccm, 97pk, 71kw - G4EE
    ACCENT III Sedan (MC) | 11.2005-11.2010 1.5 CRDi GLS - 1493ccm, 110pk, 81kw - D4FA
    ACCENT III Sedan (MC) | 11.2005-11.2010 1.6 GLS - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
    ATOS
    ATOS (MX) | 02.1998-12.2008 1.1 - 1086ccm, 63pk, 46kw - G4HG
  • Originalnummer

    97133-1E100 HYUNDAI
    97133-1E000 HYUNDAI
    97133-1E100AT HYUNDAI
  • Tillverkare

    Meyle

    MEYLE bildelar - mer än 24 000 delar för personbilar, skåpbilar och lastbilar.

    Reparationspersonal litar på MEYLE reservdelar för bilar: i mer än 120 länder runt om i världen är MEYLE-märket ett kännetecken för toppkvalitetsreservdelar designade för att tillgodose behoven hos den oberoende eftermarknaden. MEYLE-produkter är tillgängliga från specialhandlare och inkluderar mer än 24 000 artiklar från produktlinjerna MEYLE-HD, MEYLE-PD och MEYLE-ORIGINAL.

    Med våra MEYLE-produkter levererar vi extremt pålitliga och hållbara fordonsreservdelar som produceras på MEYLEs egna produktionsplatser och med pålitliga produktionspartners. MEYLE har ett omfattande och mycket diversifierat sortiment. Oavsett om det gäller chassi- och styrkomponenter, gummi-på-metalldelar, bromskomponenter, upphängnings- och dämpningsdelar, kylsystemkomponenter, filter, drivlinjekomponenter, elektronik eller sensorer - MEYLE är synonymt med högkvalitativa, kvalitetsprovade reservdelar.


    Winparts erbjuder bland annat följande kategorier av Meyle:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    30-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Stabilisatorstångssats
    Febi Combi Deals

    Stabilisatorstångssats

    Specifikationerna inte finns

    230,52 kr

    I lager
  • Stabilisatorstångssats
    Febi Combi Deals

    Stabilisatorstångssats

    Specifikationerna inte finns

    230,10 kr

    I lager