Tillbaka till listan
Bosch

Filter, kupéventilation M5066 Bosch

4.75 4.8/5 (4 omdömen)

  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 2
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 3
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 4
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 5
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 6
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 7
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 8
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 9
  • Filter, kupéventilation M5066 Bosch, miniatyr 10

Produktnummer: 0691959

Tillverkare kod: M5066

EAN: 4047025472876

Winprice
Rek. pris: 285,23 kr

176,05 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 30-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer

    Innerfilter M5066 Bosch

    1. Hyttfiltret för bilar skyddar mot pollen och fina partiklar.
    2. Luftkonditioneringsfiltret minskar kondens på vindrutan.
    3. Skyddar luftkonditioneringssystemet från damm och smuts.
    4. Enkel installation (se PDF-manualen)
    5. Använd fordonsidentifieringen för att kontrollera kompatibiliteten med ditt fordon. Alla restriktioner måste följas.
    6. Allt arbete får endast utföras av utbildade specialister

    FilterutförandePartikelfilter
    Antal1
    Garanti2 år
    Längd [mm]195
    Höjd [mm]30,5
    Bredd [mm]145

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30271
    7 SEVEN PARTS SV05FC495
    A.S.P. QualityTested FAA-035JM
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1460
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1683
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1873
    ALPHA FILTER AF5192
    ALPHA FILTER AF5192A
    AMC Filter TC-1031
    51,43 kr
    AMC Filter TC-1031X
    91,92 kr
    AP XENERGY X10360
    ASHIKA FAA-035JM
    ASHIKA 21-TY-TY15
    ASHUKI T109-70
    ASHUKI PAL2-4044
    AVS AUTOPARTS HBA054
    BLUE PRINT ADT32550
    62,79 kr
    BOGAP P8112121
    BORG & BECK BFC1167
    BOSCH M5066 (denna produkt)
    BREMSI FC0432
    BSG BSG 70-145-024
    BÖLK BOL-K100026
    COMLINE EKF404
    CONTINENTAL 28.0002-1208.2
    CORTECO 80005194
    CORTECO 80005202
    Castrol Filters CC0356
    CoopersFiaam PC8453
    DACO DFC0611W
    DACO DFC0611
    DAVID VASCO O800
    DAVID VASCO X800
    DENCKERMANN M110923
    DENSO DCF585P
    75,03 kr
    DIAMAX DP4376
    Dr!ve+ DP1110.12.0111
    EUROREPAR 1640605380
    FAI AutoParts CF132
    FAI AutoParts FPCF132
    FEBI BILSTEIN 47807
    89,88 kr
    FI.BA CF-245
    FI.BA CF-245/C
    FIL FILTER HC 7365
    FILTRON K 1347
    FINER 15D-90313
    FISPA 465
    FRAM CF11953
    FREE AC799
    HART 083 532
    HART 934 588
    HART 379 457
    HELLA 8ZC 366 121-411
    HENGST FILTER E3996LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342039
    HIFI FILTER SC 4076
    HOFFER 17578
    JAPANPARTS FAA-TY15
    JAPANPARTS FAA-035JM
    JAPKO 21TY15
    JAPKO FAA-035JM
    JPN 40F9082-JPN
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAISHIN A20198
    KAMOKA F515301
    KAMOKA 6080122
    KAMOKA F419201
    KAMOKA F435901
    KAVO PARTS TC-1031
    KAVO PARTS TC-1031X
    KNECHT LA 1174
    KOLBENSCHMIDT 50014731
    LUCAS LFCP280
    MAGNETI MARELLI 350203066470
    MAHLE ORIGINAL LA 1174
    146,94 kr
    MALÒ 1532251
    MANN-FILTER CU 20 013
    168,57 kr
    MASTER-SPORT 20013-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 20013-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 20013/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1647
    MAXGEAR 26-1181
    MAXGEAR 26-1767
    MEAT & DORIA 17578
    MECAFILTER ELR7343
    MEHA AUTOMOTIVE MH59161
    MEYLE 30-12 319 0016
    88,84 kr
    MEYLE 30-12 326 0016/PD
    294,95 kr
    MFILTER K 9222
    MISFAT HB368
    MOTAQUIP LVCF594
    MOTRIO 8660005356
    MTR 13350004
    MULLER FILTER FC271
    NAPA NFC4043
    NIPPARTS N1342038
    NPS T135A22
    OPEN PARTS CAF2295.01
    OPTIMAL OP-FCF20154
    PURFLUX AH495
    106,05 kr
    PURRO PUR-PC2022AG
    PURRO PUR-PC2022
    ProfiPower 4F0129
    QUINTON HAZELL QFC0387
    RED-LINE 36TO059
    RIDEX 424I0395
    RIDEX 424I0395P
    SIDAT 465
    SOFIMA S 3299 C
    STARK SKIF-0170394
    TECNECO FILTERS CK20013
    TECNOCAR E734
    TOPRAN 723 717
    UFI 53.299.00
    VALEO 715828
    90,14 kr
    VOLLER FILTERS VOL-64423
    WILMINK GROUP WG1701506
    WILMINK GROUP WG1787497
    WILMINK GROUP WG1701509
    WILMINK GROUP WG1917062
    WILMINK GROUP WG2325993
    WILMINK GROUP WG2656990
    WILMINK GROUP WG2680387
    WIX FILTERS WP2132
    goCORE GCD240153
  • Tillämplighet

    CITROEN
    C1 II
    C1 II (PA_, PS_) | 04.2014-07.2021 1.0 VTi 68 - 998ccm, 69pk, 51kw - CFB (1KR)
    C1 II (PA_, PS_) | 04.2014-07.2021 1.0 VTi 72 - 998ccm, 72pk, 53kw - CFB (1KR)
    C1 II (PA_, PS_) | 04.2014-07.2021 1.2 VTi 82 - 1199ccm, 82pk, 60kw - HMZ (EB2F), HMT (EB2D), HMZ (EB2)
    PEUGEOT
    108
    108 | 05.2014-??? 1.0 VTi - 998ccm, 69pk, 51kw - CFB (1KR)
    108 | 05.2014-??? 1.0 VTi 72 - 998ccm, 72pk, 53kw - CFB (1KR)
    108 | 05.2014-??? 1.2 - 1199ccm, 82pk, 60kw - HMZ (EB2F), HMT (EB2D), HMZ (EB2)
    TOYOTA
    AYGO
    AYGO (_B4_) | 05.2014-??? 1.0 (KGB40) - 998ccm, 69pk, 51kw - 1KR-FE
    AYGO (_B4_) | 05.2014-??? 1.0 VVTi (KGB40) - 998ccm, 72pk, 53kw - 1KR-FE
    AYGO (_B4_) | 05.2014-??? 1.2 (PAB40) - 1199ccm, 82pk, 60kw - 1PP
  • Originalnummer

    B000975480 CITROËN
    B000975480 PEUGEOT
    88508YV010 TOYOTA
    87139YZZ46 TOYOTA
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    30-10-2026

  • omdömen 4

    • 5 Av: Johan Fijn på 18-10-2026

      -ingen ytterligare förklaring-

    • 4 Av: Richard van Ophuizen på 04-12-2025

      Jag är väldigt nöjd med leveransen och priserna hos Winparts; jag kommer definitivt att beställa från dem igen! Jag rekommenderar starkt Winparts om du letar efter delar till ett bra pris, och de levererar snabbt också!

    • 5 Av: Hans de Bruin på 18-02-2021

      Bra filter med bra passform

    • 5 Av: Vrieling på 30-09-2020

      Bra filter, lätt att installera själv

Säker betalning

Tidigare sett av dig