Tillbaka till listan
Mahle

Filter, kupéventilation LA 931 Mahle

  • Filter, kupéventilation LA 931 Mahle
  • Filter, kupéventilation LA 931 Mahle, miniatyr 2

Produktnummer: 0474254

Tillverkare kod: LA 931

EAN: 4009026932407

263,36 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 29-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer

    Höjd (mm): 20
    Totala längd [mm]: 269
    Bredd (mm): 281
    FilterutförandePartikelfilter
    Förpackningslängd [cm]28,9
    Förpackningsbredd [cm]2,90
    Förpackningshöjd [cm]27,90
    Garanti2 år
    Längd [mm]269,0
    Höjd [mm]20,0
    Bredd [mm]281
    Nettovikt [g]50

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30424
    A.L. Group ALC-5705-10
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1167
    ACKOJAP A38-30-1010
    ALCO FILTER MS-6499
    ALPHA FILTER AF5088
    ALPHA FILTER AF5088A
    AMC Filter NC-2027
    65,13 kr
    ASHIKA 21-NS-NS14
    AVS AUTOPARTS HBA067
    BLUE PRINT ADN12520
    166,22 kr
    BLUE PRINT ADN12519
    68,00 kr
    BLUE PRINT ADBP250011
    BORG & BECK BFC1276
    BOSCH 1 987 432 237
    221,31 kr
    BREMSI FC3338
    COMLINE EKF334
    CORTECO 80001204
    CORTECO 80001205
    Castrol Filters CC0518
    CoopersFiaam PC8381
    DELPHI TSP0325336
    DELPHI TSP0325336C
    230,31 kr
    DENCKERMANN M110854
    DIAMAX DP4381
    DJ PARTS FC1158C
    DJ PARTS FC1117
    Dr!ve+ DP1110.12.0379
    FIL FILTER HC 7276
    FILTRON K 1354
    FINER 15D-90387
    FISPA 404
    FRAM CFA11173
    FRIGAIR 1321.5271
    HENGST FILTER E3999LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341026
    HOFFER 17516
    JAPANPARTS FAA-NS14
    JAPKO 21NS14
    JPN 40f1020-jpn
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAISHIN A20165
    KAISHIN A20195
    KAMOKA F529901
    KAMOKA F433201
    KAMOKA 6080213
    KAVO PARTS NC-2027
    LUCAS LFCP249
    LUCAS FILTERS LFCP249
    LYNXauto LAC-1905
    LYNXauto LAC-1905C
    MAHLE LA 931 (denna produkt)
    MANN-FILTER CU 29 001
    153,98 kr
    MEAT & DORIA 17516
    MECAFILTER ELR7300
    MISFAT HB267
    MULLER FILTER FK424
    NIPPARTS N1341027
    NPS N135N23
    OPEN PARTS CAF2307.01
    OPTIMAL OP-FCF20269
    PURFLUX AH411
    134,39 kr
    PURFLUX AHC411
    RED-LINE 36NI051
    SIDAT 404
    SIVENTO P309
    SIVENTO G309
    SOFIMA S 3367 C
    STELLOX 71-10569-SX
    UFI 53.367.00
    VALEO 715703
    VOLLER FILTERS VOL-81409
    WILMINK GROUP WG1233930
    WILMINK GROUP WG1793789
    WILMINK GROUP WG1215551
    WILMINK GROUP WG1233931
    WILMINK GROUP WG1774764
    WILMINK GROUP WG1774763
    WIX FILTERS WP2126
    ZentParts Z34186
  • Tillämplighet

    NISSAN
    MURANO II
    MURANO II (Z51) | 11.2007-09.2014 2.5 dCi 4x4 - 2488ccm, 190pk, 140kw - YD25DDTi
    MURANO II (Z51) | 11.2007-09.2014 3.5 4x4 - 3498ccm, 249pk, 183kw - VQ35DE
    MURANO II (Z51) | 11.2007-09.2014 3.5 4x4 - 3498ccm, 256pk, 188kw - VQ35DE
    MURANO II (Z51) | 11.2007-09.2014 3.5 4x4 - 3498ccm, 260pk, 191kw - VQ35DE, VQ35
    MURANO II VAN (Z51) | 03.2013-09.2014 2.5 dCi 4x4 - 2488ccm, 190pk, 140kw - YD25DDTi
    MURANO II VAN (Z51) | 03.2013-09.2014 3.5 CVTC 4x4 - 3498ccm, 256pk, 188kw - VQ35DE
    TEANA II
    TEANA II (J32) | 07.2008-09.2013 2.5 - 2496ccm, 182pk, 134kw - VQ25DE
  • Originalnummer

    27277JN00B NISSAN
    27277JA00A NISSAN
    B7277JN20A NISSAN
    27277JA00C NISSAN
    B7277JN00B NISSAN
    27277JN20A NISSAN
    27277JN00A DONGFENG FENGDU
    272772FT1A NISSAN
  • Tillverkare

    Mahle

    Mahle/Knecht filters är specialiserade på allt som har med förbränningsmotorn och dess närmiljö att göra

    Mer än 140 kända motorcykel- och fordonstillverkare utrustar nu sina motorer med MAHLE motordelar och filter som standard.

    Hos Winparts erbjuder vi bland annat följande produkter från Mahle:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    29-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig