Tillbaka till listan
Purflux

Filter, kupéventilation AHC516 Purflux

  • Filter, kupéventilation AHC516 Purflux
  • Filter, kupéventilation AHC516 Purflux, miniatyr 2

Produktnummer: 0626876

Tillverkare kod: AHC516

EAN: 3286066605169

218,16 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 04-11-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 4 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeAktivtkolfilter
    Garanti2 år
    Längd [mm]215
    Höjd [mm]25
    Bredd [mm]214
    HEPA-version (art.nr.)AHH516

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30228
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30228
    A.S.P. QualityTested FAA-020JM
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1698
    ALPHA FILTER AF5189
    ALPHA FILTER AF5189A
    AMC Filter FCA-10026C
    ASHIKA FAA-020JM
    ASHUKI PAL2-4393
    AVS AUTOPARTS HBA058C
    BLUE PRINT ADR162514
    113,33 kr
    BORG & BECK BFC1277
    BOSCH 1 987 435 544
    205,37 kr
    BREMSI FC0439C
    BSG BSG 75-145-018
    CHAMPION CCF0486C
    COMLINE EKF428A
    CONTINENTAL 28.0002-1249.2
    Castrol Filters CC0611C
    CoopersFiaam PCK8476
    DAVID VASCO X803
    DAVID VASCO O803
    DENCKERMANN M110986K
    DENSO DCF751K
    DIAMAX DP4337
    Dr!ve+ DP1110.12.0299
    Dr!ve+ DP1110.12.1047
    EUROREPAR 1640609280
    FEBI BILSTEIN 48511
    113,33 kr
    FI.BA CF-249/C
    FILTRON K 1352A
    FINER 15D-90630P
    FINER 15D-90630C
    FRAM CFA12147
    FRAM CFH12726
    FREE AC805
    FREE ACK805
    FRIGAIR 1309.4402
    HELLA 8ZC 366 120-571
    HENGST FILTER E3993LC
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340863
    HIFI FILTER SC 4075 CA
    JAPANPARTS FAA-020JM
    JAPKO FAA-020JM
    JPN 40F9085C-JPN
    KAISHIN A20134
    KAISHIN A20194
    KAMOKA 6080171
    KAMOKA F513301
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAVO PARTS FCA-10026C
    KNECHT LAK 430
    KOLBENSCHMIDT 50014828
    LUCAS LFCK292
    LUCAS FILTERS LFCK292
    LYNXauto LAC-1969C
    MAGNETI MARELLI 350208065590
    MAHLE ORIGINAL LAK 430
    245,88 kr
    MALÒ 1532292
    MANN-FILTER FP 22 021
    297,82 kr
    MANN-FILTER CUK 22 021
    260,91 kr
    MASTER-SPORT 22021/1-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 22021-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1909
    MECAFILTER EKR7325
    MFILTER K 9236C
    MISFAT HB276C
    MOTAQUIP LVCF642
    MOTRIO 8660005772
    MULLER FILTER FK228
    MULLER FILTER FC228
    NAPA NFC4032
    OPEN PARTS CAF2305.11
    OPTIMAL OP-FCF20158-C
    PURFLUX AHC516
    218,16 kr
    PURFLUX AHH516
    250,52 kr
    PURFLUX AHC516 (denna produkt)
    PURRO PUR-PC2047C
    PURRO PUR-PC2047AG
    ProfiPower 4F0131C
    QUINTON HAZELL QFC0302
    RED-LINE 36SM003
    RIDEX 424I0533P
    SOFIMA S 4288 CA
    TECNECO FILTERS CK22021C
    TECNOCAR EC739
    TOPRAN 701 631
    UFI 54.288.00
    UFI 34.288.00
    VALEO 715736
    172,47 kr
    WILMINK GROUP WG1215665
    WILMINK GROUP WG1793822
    WILMINK GROUP WG1788844
    WILMINK GROUP WG1701525
    WILMINK GROUP WG1923359
    WILMINK GROUP WG1701524
    WILMINK GROUP WG1889123
    WILMINK GROUP WG2657030
    WIX FILTERS WP2105
  • Tillämplighet

    RENAULT
    TWINGO III
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 110 - 898ccm, 109pk, 80kw - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 90 (BCM9, BCM2) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 90 LPG (BCMD) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 451
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 95 - 898ccm, 92pk, 68kw - H4B 453
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 1.0 SCe 65 (BCMJ) - 999ccm, 65pk, 48kw - B4D 403, B4D 413
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 1.0 SCe 70 - 999ccm, 71pk, 52kw - H4D 400
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 1.0 SCe 70 (BCMB) - 999ccm, 69pk, 51kw - H4D 400
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 1.0 SCe 75 - 999ccm, 73pk, 54kw - B4D 403, B4D 413
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 Z.E: (BCA1) - 0ccm, 82pk, 60kw - 5AL 605
    SMART
    FORFOUR Halvkombi
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? 0.9 (453.044, 453.053) - 898ccm, 90pk, 66kw - M 281.910, H4B 409
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? 0.9 Brabus (453.062) - 898ccm, 109pk, 80kw - M 281.910
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? 1.0 (453.041) - 999ccm, 60pk, 45kw - M 281.920
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? 1.0 (453.042, 453.043) - 999ccm, 71pk, 52kw - M 281.920
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? electric drive (453.091) - 0ccm, 82pk, 60kw - 5AL
    FORFOUR Halvkombi (453) | 07.2014-??? electric drive / EQ (453.091) - 0ccm, 56pk, 41kw - 5AL
    FORTWO Cabrio
    FORTWO Cabrio (451) | 01.2007-12.2012 electric drive Brabus (451.492) - 0ccm, 82pk, 60kw - EV
    FORTWO Cabriolet
    FORTWO Cabriolet (453) | 09.2015-??? 0.9 (453.444, 453.453) - 898ccm, 90pk, 66kw - M 281.910
    FORTWO Cabriolet (453) | 09.2015-??? 0.9 Brabus (453.462) - 898ccm, 109pk, 80kw - M 281.910
    FORTWO Cabriolet (453) | 09.2015-??? 1.0 (453.442, 453.443) - 999ccm, 71pk, 52kw - M 281.920
    FORTWO Cabriolet (453) | 09.2015-??? electric drive (453.491) - 0ccm, 82pk, 60kw - 5AL
    FORTWO Cabriolet (453) | 09.2015-??? electric drive / EQ (453.491) - 0ccm, 56pk, 41kw - 5AL
    FORTWO Coupé
    FORTWO Coupé (451) | 01.2007-12.2012 electric drive Brabus (451.392) - 0ccm, 82pk, 60kw - EV
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? 0.9 (453.344, 453.353) - 898ccm, 90pk, 66kw - M 281.910
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? 0.9 Brabus (453.362) - 898ccm, 109pk, 80kw - M 281.910
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? 1.0 (453.341) - 999ccm, 60pk, 45kw - M 281.920
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? 1.0 (453.342, 453.343) - 999ccm, 71pk, 52kw - M 281.920
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? electric drive (453.391) - 0ccm, 82pk, 60kw - 5AL
    FORTWO Coupé (453) | 07.2014-??? electric drive / EQ (453.391) - 0ccm, 56pk, 41kw - 5AL
  • Originalnummer

    4538350300 MERCEDES-BENZ
    272774711R RENAULT
    272779986R RENAULT
    4538350300 SMART
    272776248R RENAULT
    A4538350300 MERCEDES-BENZ
  • Tillverkare

    Purflux
    Purflux filter är en del av Sogefi Group. Sogefi-koncernen är representerad över hela världen med olika typer av filter. Till exempel luftfilter, kabinfilter, bränslefilter, oljefilter. Sogefi är ett börsnoterat företag på Milanobörsen. Sogefi är verksamt i 18 länder på inte mindre än fyra kontinenter.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    04-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig