Tillbaka till listan
Purflux

Filter, kupéventilation AH220-2 Purflux

  • Filter, kupéventilation AH220-2 Purflux
  • Filter, kupéventilation AH220-2 Purflux, miniatyr 2

Produktnummer: 0471678

Tillverkare kod: AH220-2

EAN: 3286066502208

112,88 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeKupéluftsfilter
    Garanti2 år
    Längd [mm]225
    Höjd [mm]30
    Bredd [mm]112
    Version med aktivt kol (art.nr.)AHC220-2

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1314
    ALPHA FILTER AF5164A-2
    ALPHA FILTER AF5164-2
    AMC Filter HC-8112
    63,65 kr
    AMC Filter HC-8113
    66,01 kr
    AP XENERGY X10636
    AP XENERGY X11460
    ASHIKA 21-H0-H04
    ASHUKI H098-06
    ASHUKI PAL2-4444
    AVS AUTOPARTS HBA258-2
    BLUE PRINT ADH22507
    79,82 kr
    BORG & BECK BFC1022
    BORG & BECK BFC1375
    BOSCH 1 987 432 220
    223,48 kr
    BREMSI FC1325
    BSG BSG 35-145-008
    BÖLK BOL-C031742
    CHAMPION CCF0338
    COMLINE EKF201
    CONTINENTAL 28.0002-1075.2
    CORTECO 21652546
    CORTECO 80000148
    Castrol Filters CC0059
    Castrol Filters CC0276
    CoopersFiaam PC8143-2
    DAVID VASCO O152
    DELPHI TSP0325141C
    222,52 kr
    DENCKERMANN M110013
    DENCKERMANN M110730
    DENSO DCF113P
    DENSO DCF512P
    116,60 kr
    DIAMAX DP4256
    Dr!ve+ DP1110.12.0090
    EUROREPAR 1610583580
    FEBI BILSTEIN 24526
    79,82 kr
    FI.BA CF-79
    FIL FILTER HC 7133-2
    FILTRON K 1198-2x
    FINER 15D-90164-2x
    FISPA 566-2
    FRAM CF9819-2
    FREE AC661-2
    HART 087 583
    HELLA 8ZC 366 122-661
    HELLA 8ZC 366 121-841
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1344008
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1344006
    JAPANPARTS FAA-H04
    JAPKO 21H04
    JPN 40F4004C-JPN
    JPN 40F4008-JPN
    JPN 40F4004-JPN
    KAISHIN A20054
    KAVO PARTS HC-8112
    KAVO PARTS HC-8113
    KNECHT LA 122/S
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KRAFT AUTOMOTIVE 1736620
    LORO 301-03-147
    LUCAS LFCP197S
    MAGNETI MARELLI 350203061730
    MAGNETI MARELLI 350203062110
    MAHLE ORIGINAL LA 122/S
    186,91 kr
    MALÒ 1531221
    MANN-FILTER CU 2327-2
    211,39 kr
    MAPCO 65504
    MASTER-SPORT 2327-2-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 2327-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 122SK-IF-SET-MS
    MAXGEAR 26-0396
    MAXGEAR 26-0831
    MAXGEAR 26-1863
    MECAFILTER JLR7152
    METAL LEVE LA 122/S
    MISFAT HB328
    MOTAQUIP VCF224
    MOTRIO 8550500268
    NAPA NFC4095
    NIPPARTS J1344012
    NPS H135A06
    OPEN PARTS CAF2128.02
    OPTIMAL OP-FCF20072-S
    Omnicraft 2135549
    PURFLUX AH220-2
    112,88 kr
    PURFLUX AH220-2 (denna produkt)
    ProfiPower 4F0053
    QUINTON HAZELL QFC0187
    RED-LINE 36HO005
    RIDEX 424I0037
    RIDEX 424I0037P
    SAKURA 1736620
    SCT Germany SA 1186
    SIDAT 566-2
    SIVENTO G636
    SIVENTO P636
    SOFIMA S 3108 C
    SRLine S11-1064NS
    SRLine S11-1064
    SRLine S11-2064
    STARK SKIF-0170036
    TECNECO FILTERS CK421-2
    TECNOCAR E421-2
    UFI 53.108.00
    VALEO 698735
    VOLLER FILTERS VOL-75404-2
    WILMINK GROUP WG1215252
    WILMINK GROUP WG1793443
    WILMINK GROUP WG2100568
    WILMINK GROUP WG1226895
    WILMINK GROUP WG1233310
    WILMINK GROUP WG2656848
    WILMINK GROUP WG1774569
    WILMINK GROUP WG1774568
    WIX FILTERS WP9206
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    08R79S5AA00 HONDA
    08R79S7A000 HONDA
    08R79S7A600 HONDA
    08R79S7AC00 HONDA
    80291SCAE11 HONDA
    80292S50A01 HONDA
    80292S5A003 HONDA
    80292S5DA01 HONDA
    80292S6DG01 HONDA
    80292S7A003 HONDA
    80292SCAE11 HONDA
    80292SCAG01 HONDA
    80292SWAA01 HONDA
    8029S5A003 HONDA
    80292S6M901 HONDA
    80292T0GA01 HONDA
    80292SCVA01 HONDA
    08R79S5A600 HONDA
    80292S5D406 HONDA
    80292S5D416 HONDA
    80292S7A508 HONDA
    GCF019 GENERIC
  • Tillverkare

    Purflux
    Purflux filter är en del av Sogefi Group. Sogefi-koncernen är representerad över hela världen med olika typer av filter. Till exempel luftfilter, kabinfilter, bränslefilter, oljefilter. Sogefi är ett börsnoterat företag på Milanobörsen. Sogefi är verksamt i 18 länder på inte mindre än fyra kontinenter.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Bromsskiva 08.5086.34 Brembo
    Brembo

    Bromsskiva 08.5086.34 Brembo

    Bromsskiva Typ: ventilerade inne Yta: Coated

    630,60 kr

    I lager
  • bromsskiva 14108501 Swag
    Swag

    bromsskiva 14108501 Swag

    Specifikationerna inte finns

    414,44 kr

    I lager
  • Länk, krängningshämmare
    NK

    Länk, krängningshämmare

    Specifikationerna inte finns

    137,98 kr

    I lager
  • Bromsslang ADM55389 Blue Print
    Blue Print

    Bromsslang ADM55389 Blue Print

    broms kvar för Mazda

    188,73 kr

    I lager