Tillbaka till listan
FEBI

vevstake med låsmuttrar 183325 FEBI

  • vevstake med låsmuttrar 183325 FEBI
  • vevstake med låsmuttrar 183325 FEBI, miniatyr 2

Produktnummer: 1587117

Tillverkare kod: 183325

EAN: 4054224833254

218,10 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 30-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialStål
    PositionFramaxel vänster (förarsidan)
    Tilläggsartikel/tilläggsinformationMed muttrar
    Stång/StagKopplingstång
    jämna artikelnummer183326
    Gänglängd [mm]31
    Nyckelvidd18
    Garanti2 år
    3 års kommersiell garanti
    Diameter [mm]1
    Längd [mm]317
    YttergängmåttM12 x 1,5
    Observera serviceinformationen

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-42-011-2354
    ARAVOLT AR006293
    ARAVOLT AR006248
    BAPMIC BF0319510072
    BAPMIC BF0319510074
    BBR Automotive 001-10-31856
    BOGAP B3321146
    BOGAP B3321144
    BOGAP B3321167
    BOGAP B3321174
    BOSCH 0 986 141 601
    COMLINE CSL5156
    CTR CL0764L
    DACO L0328L
    DELPHI TC6991
    251,56 kr
    DLZ SL9018L
    FAG 818 0724 10
    FEBI 183325 (denna produkt)
    FORMPART 1208118
    FRAP F5888
    GSP S051486
    HART C27 869
    IAP QUALITY PARTS 509-51136
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LEMFÖRDER 42107 01
    323,24 kr
    MAGNETI MARELLI 301191626680
    MATRIX PRO MX01323398
    MERTZ M-S3482
    METZGER 53089901
    MEYLE 316 060 0103/HD
    279,17 kr
    MONROE L11K14
    MOOG BM-LS-17075
    190,34 kr
    MOTAQUIP LVSL1582
    MOTOTECHNIKA 04-LS-51
    NTY ZLP-BM-032
    OCAP 0595989
    OPTIMAL G7-2124
    SASIC 2300112
    SIDEM 21862
    SKF VKDS 348208
    SPIDAN CHASSIS PARTS 44213
    SWAG 33 10 8914
    TOPRAN 632 391
    TRW JTS1866
    258,24 kr
    WILMINK GROUP WG2584765
    WILMINK GROUP WG2621948
    vika 41244201
  • Tillämplighet

    BMW
    X3
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 iX3 - 0ccm, 286pk, 210kw - HA0
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 sDrive 20 i - 1998ccm, 184pk, 135kw - B48 B20 A
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive 20 i - 1998ccm, 184pk, 135kw - B48 B20 A, B48 B20 B
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive 20 i Mild Hybrid - 1998ccm, 184pk, 135kw - B48 B20 A
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive 30 e Plug-in-Hybrid - 1998ccm, 292pk, 215kw - B48 B20 A, B46 B20 B
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 d - 2993ccm, 326pk, 240kw - B57 D30 B
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 d Mild-Hybrid - 2993ccm, 340pk, 250kw - B57 D30 B, JA1
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 354pk, 260kw - B58 B30 A
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 360pk, 265kw - B58 B30 A
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 387pk, 285kw - B58 B30 B
    X3 (G01, F97, G08) | 08.2017-06.2020 xDrive M40 i Mild Hybrid - 2998ccm, 360pk, 265kw - B58 B30 B
    X3 (G45) | 08.2024-??? 20 - 1998ccm, 190pk, 140kw - B48 B20 P, B48 B20 S
    X3 (G45) | 08.2024-??? 20 xDrive - 1998ccm, 208pk, 153kw - B48 B20 P, B48 B20 S
    X3 (G45) | 08.2024-??? 20d xDrive - 1995ccm, 197pk, 145kw - B47 D20 B
    X3 (G45) | 08.2024-??? 30e xDrive - 1998ccm, 299pk, 220kw - B48 B20 V
    X3 (G45) | 08.2024-??? 40d xDrive - 2993ccm, 303pk, 223kw - B57 D30 B
    X3 (G45) | 08.2024-??? M50 xDrive - 2998ccm, 398pk, 293kw - B58 B30 P
    X3 Van
    X3 Van (G01) | 08.2017-08.2019 xDrive 20 i - 1998ccm, 184pk, 135kw - B48 B20 A, B48 B20 B
    X3 Van (G01) | 08.2017-08.2019 xDrive M40 i - 2998ccm, 360pk, 265kw - B58 B30 A
    X3 Van (G01) | 08.2017-08.2019 xDrive M40 i - 2998ccm, 387pk, 285kw - B58 B30 B
    X4
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 d - 2993ccm, 326pk, 240kw - B57 D30 B
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 d Mild-Hybrid - 2993ccm, 340pk, 250kw - B57 D30 B, JA1
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 354pk, 260kw - B58 B30 A
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 360pk, 265kw - B58 B30 A
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 i - 2998ccm, 387pk, 285kw - B58 B30 B
    X4 (G02, F98) | 04.2018-06.2020 xDrive M40 i Mild Hybrid - 2998ccm, 360pk, 265kw - B58 B30 B
  • Originalnummer

    31 35 6 886 035 BMW
    31 35 6 887 271 BMW
    31 35 6 881 091 BMW
  • Tillverkare

    FEBI

    FEBI är en av våra största tillverkarna i bromsskivor, bromsbelägg, fjädring armar och chassiprodukter.

    FEBI på allt för den professionella reparation av bilar, släpvagnar och skåpbilar av alla stora märken och modeller. FEBI använder sina år av erfarenhet, den senaste productietechnologieà «n och investera i expansion av sin egen produktion.

    FEBI står på dessa frågor från andra tillverkare:

    - Mycket stort utbud av> 30.000 produkter
    - 95% är i lager vid Febi och sålunda levereras snabbt
    - FEBI producerar sin egen, och därmed garanterar en hög kvalitet tysk
    - Stort utbud av mycket nya bilmodeller

    För tillfället FEBI produkter i följande produktgrupper:

    - Bromssats
    - Brake
    - Gas Springs
    - Kontroll Arms
    - Fjädrar
    - Distribution Sets
    - filter
    - Spolar
    - Kylning Delar (Kylvätska Fläns, ormar)
    - Spark
    - Skicka Bullets och Rods
    - Länkarm Gummi
    - Lager
    - Sensorer
    - Elektriska delar

    FEBI nu även levererar sin egen Pro kit. FEBI Pro kit är en komplett reparation och omfattar alla material för att ersätta en fullständig reparation i enlighet med reglerna. Användbara, för om du inte behöver söka alla produkter tillsammans och alltid passar.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    30-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig