Tillbaka till listan
Moog

Länkarm HO-WP-0824 Moog

Produktnummer: 0525968

Tillverkare kod: HO-WP-0824

EAN: 4044197209262

2 270,97 kr

1 041,92 kr

Inkl moms
-54%
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 11-12-2021

  • 14 dagars ångerrätt
  • Beställ smidigt och betala tryggt
  • Snabb leverans: 2 dagar
  • Expert Kundservice

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    PositionFramaxel
    LänkarmstypTriangel armen
    PositionÖversida
    Höger passagerarsida
    FatmodellSkåp
    Förpackningslängd [cm]46,5
    Förpackningsbredd [cm]34,4
    Förpackningshöjd [cm]8
    Garanti2 år
    Del andra sidaHO-WP-0823

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.S. 210262
    816,88 kr
    AISIN JTAHO-011
    ASHUKI 1479-3004
    ASHUKI H582-12
    BIRTH BR1481
    BLUE PRINT ADH28650
    559,33 kr
    BLUE PRINT ADH28631
    437,59 kr
    BORG & BECK BCA6005
    DELPHI TC1071
    683,20 kr
    DIEDERICHS 1521700
    ETS 07.TC.431
    FAI AutoParts SS1072
    FEBI BILSTEIN 23757
    635,60 kr
    FEBI BILSTEIN 42170
    640,00 kr
    FIRST LINE FCA6005
    FLENNOR FL9974-G
    FORMPART 3609026
    FORMPART 3609024
    FORMPART 3609027
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J4934019
    JP GROUP 3440100480
    KAMOKA 9947679
    KAVO PARTS SCA-2053
    709,48 kr
    KAVO PARTS SCA-2030
    703,69 kr
    KAWE 8500 40527
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAWE 8500 40523
    KEY PARTS KCA6005
    MAPCO 49212
    MAXGEAR 72-1824
    MEYLE 31-16 050 0043
    MONROE L40523
    MONROE L40527
    MOOG HO-WP-0824 (denna produkt)
    MOTAQUIP LVSA960
    NK 5012628
    OCAP 0784242
    QUINTON HAZELL QSA1723S
    RIW HN6027
    RTS 96-06614-1
    RUVILLE 937411
    SAKURA 421-40-6613
    SIDEM 47679
    SWAG 85 94 2170
    SWAG 85 92 3757
    TALOSA 40-02795
    TRISCAN 8500 40523
    TRISCAN 8500 40527
    TRW JTC694
    1 238,97 kr
    VAICO V26-9596
    sbs 19025012628
  • Tillämplighet

    HONDA
    ACCORD VI
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 1.6 i (CG7) - 1590ccm, 116pk, 85kw - D16B6
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 1.6 LS (CG7) - 1590ccm, 107pk, 79kw - D16B7
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 1.8 i (CG8) - 1850ccm, 136pk, 100kw - F18B2
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 2.0 i (CG9) - 1997ccm, 147pk, 108kw - F20B6
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 2.0 Turbo DI (CH2) - 1994ccm, 105pk, 77kw - 20T2N
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 2.2 Type-R (CH1) - 2156ccm, 212pk, 156kw - H22A7
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | 1998.10-2003.06 2.3 (CL3, S86) - 2254ccm, 154pk, 113kw - F23A1, F23Z5
    ACCORD VI Coupé (CG) | 1998.02-2003.06 2.0 i 16V - 1997ccm, 147pk, 108kw - F20B5, F20B7
    ACCORD VI Coupé (CG) | 1998.02-2003.06 3.0 V6 24V (CG2) - 2997ccm, 200pk, 147kw - J30A1
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 1.6 (CH5) - 1590ccm, 116pk, 85kw - D16B6
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 1.8 i (CH6) - 1850ccm, 136pk, 100kw - F18B2, F18B4
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 2.0 (CH7) - 1997ccm, 147pk, 108kw -
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 2.0 TDi (CH8) - 1994ccm, 105pk, 77kw - 20T2N
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 2.3 (CL4) - 2254ccm, 154pk, 113kw - F23Z5
  • Originalnummer

    51450S1AE01 HONDA
    51450S84A01 HONDA
    51450S2X003 HONDA
  • Tillverkare

    Moog

    Federal-Mogul Moog � linje är favorit märke av ersättningschassidelar av professionella tekniker. Moog produkter är för styrning och fjädring att avhjälpa problemen och underlätta inbouw.omdat delar alltid försedda med en tydlig beskrivning monterad.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    11-12-2021

  • Fråga?

    • 0525968. Länkarm
    • För att hjälpa dig väl i fråga behöver vi ytterligare information om bilen. Vi skulle vilja veta från dig: gör / modell / modell, år, kropp, bränsle, automatisk eller skift, antal dörrar, chassinummer.

Lnkarm

Länkarm HO-WP-0824 Moog

1 041,92 kr