Tillbaka till listan
Lemforder

Bussning, krängningshämmare

  • Bussning, krängningshämmare
  • Bussning, krängningshämmare, miniatyr 2
  • Bussning, krängningshämmare, miniatyr 3

Produktnummer: 1188898

Tillverkare kod: 11219 02

EAN: 4047437000865

26,13 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 33 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Tvåsidig

    MaterialGummi
    PositionFramaxel vänster (förarsidan)
    Framaxel höger (passagerarsida)
    Innerdiameter [mm]23
    Antal per axel2
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    3RG 60513
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-040-5326
    BBR Automotive 001-50-11341
    BIRTH 4444
    BOGE 87-790-A
    BSG BSG 60-700-218
    CORTECO 80001169
    DENCKERMANN D300038
    DENCKERMANN D300108
    DENCKERMANN D300386
    DYS 75-24298
    FAG 819 0005 10
    FEBI BILSTEIN 08746
    19,47 kr
    FEBI BILSTEIN 14948
    19,04 kr
    GSP 511541
    HUTCHINSON 590064
    KAUTEK ME-BS003
    KAUTEK ME-BS004ST
    KAUTEK ME-BS004
    KRAFT AUTOMOTIVE 4231260
    LEMFORDER 11219 02 (denna produkt)
    MEHA AUTOMOTIVE MH42034
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MEHA AUTOMOTIVE MH42034K
    MERTZ M-S4549
    MERTZ M-S4353
    METZGER 52044208
    MEYLE 014 032 0123
    21,85 kr
    OCAP 1214209
    OPTIMAL F8-5218
    ORIGINAL IMPERIUM 31819
    QUINTON HAZELL EMB2165
    RTS 035-00043
    SIDEM 849807
    SPIDAN CHASSIS PARTS 411440
    STELLOX 79-00453-SX
    SWAG 10 61 0024
    SWAG 10 61 0034
    TALOSA 65-05903
    TEDGUM 00413002
    TEDGUM 00410375
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.30.071
    WILMINK GROUP WG1923626
    WILMINK GROUP WG2606862
    ZentParts Z02875
  • Tillämplighet

    MERCEDES-BENZ
    124 Coupé
    124 Coupé (C124) | 03.1987-07.1993 300 CE (124.050) - 2960ccm, 180pk, 132kw - M 103.983
    124 Sedan
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 200 (124.020) - 1996ccm, 109pk, 80kw - M 102.922
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 200 E (124.021) - 1996ccm, 122pk, 90kw - M 102.963
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 220 E (124.022) - 2199ccm, 150pk, 110kw - M 111.960
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 230 E (124.023) - 2298ccm, 136pk, 100kw - M 102.982
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 250 D (124.125) - 2497ccm, 94pk, 69kw - OM 602.912
    124 Sedan (W124) | 12.1984-08.1993 260 E (124.026) - 2597ccm, 160pk, 118kw - M 103.940
    190
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 2.0 (201.022) - 1996ccm, 90pk, 66kw - M 102.921
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 2.0 (201.023) - 1996ccm, 105pk, 77kw - M 102.924
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 D 2.0 (201.122) - 1997ccm, 75pk, 55kw - OM 601.911
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 D 2.5 (201.126) - 2497ccm, 94pk, 69kw - OM 602.911
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 E 2.0 (201.024) - 1996ccm, 122pk, 90kw - M 102.961, M 102.962
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 E 2.3 (201.028) - 2298ccm, 136pk, 100kw - M 102.985
    190 (W201) | 10.1982-08.1993 Turbo-D 2.5 (201.128) - 2497ccm, 126pk, 93kw - OM 602.961
    E-KLASS
    E-KLASS (W124) | 06.1993-06.1995 E 200 (124.019) - 1998ccm, 136pk, 100kw - M 111.940
    E-KLASS (W124) | 06.1993-06.1995 E 200 D (124.120) - 1997ccm, 75pk, 55kw - OM 601.912
  • Originalnummer

    201 323 48 85 MERCEDES-BENZ
    A 201 323 49 85 MERCEDES-BENZ
    201 323 49 85 MERCEDES-BENZ
    A 201 323 48 85 MERCEDES-BENZ
  • Tillverkare

    Lemforder
    Lemförder är en del av ZF (Zahnradfabrik Friedrichshafen). En stor tysk tillverkare av bland annat bärarm, dragstag och stabilisatorstänger. ZF tillverkade även växlar i början av 1900-talet åt Zeppelin GmbH, som tillverkade de första luftskeppen. På mer än 100 år har företaget vuxit till ett prestigefyllt multinationellt företag med en omsättning på cirka 32 miljarder euro.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    18-11-2026

Säker betalning