Tillbaka till listan
Delphi

Bromsskiva BG4006 Delphi

Produktnummer: 1286544

Tillverkare kod: BG4006

EAN: 5012759385869

459,94 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ytterdiameter [mm]300
    PositionFramaxel
    BromsskivetypVentilerad
    YtaIngen beläggning
    Oljad
    Hålantal5
    BromspedalerExklusive
    Centreringsdiameter [mm]93
    KontrollmärkeR90 Homologated
    Garanti2 år
    Höjd [mm]54,5
    Bromsskivans tjocklek (mm)28
    Minsta tjocklek (mm)25
    Hjulbultsavstånd [mm]112

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.S. 17745
    556,79 kr
    A.Z. Meisterteile AZMT-44-024-1279
    ABE C3G036ABE
    ABTEX BD1348V
    AISIN K6F1615S
    ALLIED NIPPON AND6052
    ALTE AUTOMOTIVE 128027FCAL
    ANDEL AND0933
    AP XENERGY X602947
    ASAM 74885
    ASHIKA 60-00-0332C
    ATE 24.0128-0157.1
    691,15 kr
    AUTOMEGA 120008010
    BARUM BAR28157
    BELACO BDS1288
    BLUE PRINT ADF124315
    473,44 kr
    BORG & BECK BBD4562
    BOSCH 0 986 479 307
    471,94 kr
    BOSCH 0 986 479 B11
    BRECK BR 393 VA100
    BREMBO 09.A531.10
    618,74 kr
    BREMSI CD7555V
    Burig B010040
    BÖLK BOL-D011609
    CAR 142.1420
    CASALS 55417
    CHAMPION 562540CH
    CIDAK CBD2014
    CIFAM 800-899
    COMLINE ADC1232V
    DACO 601011
    DANBLOCK DB 522086
    DAVID VASCO T2390
    DELPHI BG4006 (denna produkt)
    DENCKERMANN B130336
    DIAMAX N08418
    DJ PARTS BD2517
    DON PCD18372
    DT Spare Parts 13.31000
    Dr!ve+ DP1010.11.0518
    EUROBRAKE 5815312576
    EUROBRAKE 5815202576
    EUROREPAR 1618889280
    EUROREPAR 1687778880
    FAI AutoParts BD135
    FAI AutoParts FPBD1297
    FAST FT31115
    FEBI BILSTEIN 28389
    459,17 kr
    FERODO DDF1555
    771,54 kr
    FERODO DDF1555C
    1 147,39 kr
    FI.BA FBD270
    FREMAX BD-5630
    FROW 5041101015
    FROW 5041101020
    FROW 5041101005
    FROW 5041101001
    FTE 9071229
    GALFER B1.G228-0157.1
    GH GH-402554
    GIRLING 6023905
    HART 241 126
    HART 224 350
    HELLA 8DD 355 128-631
    HELLA 8DD 355 113-281
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300826
    JAPANPARTS DI-0332C
    JAPKO 600332C
    JURATEK FOR119
    JURID 562540JC-1
    JURID 562540JC
    KAMOKA 103273
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KEY PARTS KBD4562
    KRAFT AUTOMOTIVE 6042009
    LORO 231-03-155
    LORO 231-03-155-2
    LPR F1016V
    LYNXauto BN-1028
    MAGNETI MARELLI 361302040542
    MAGNETI MARELLI 360406087800
    MAPCO 25823
    MASTER-SPORT 24012801571-PCS-MS
    MASTER-SPORT 24012801571-PCS-MSP
    MASTER-SPORT 24012801571-SET-MSP
    MASTER-SPORT 24012801571-SET-MS
    MAXGEAR 19-1047
    MAXGEAR 19-1047SPORT
    MAXGEAR 19-1047MAX
    MAXTECH 827033
    METELLI 23-0899
    METZGER 6110342
    MEYLE 715 521 7042
    512,84 kr
    MEYLE 783 521 7042/PD
    612,82 kr
    MINTEX MDC1760C
    MINTEX MDC1760CMX
    MJA MB100863
    MOTAQUIP LVBD1184Z
    MOTRIO 8660001223
    MTR 12108553
    NAPA NBD5283
    NATIONAL NBD1387
    NK 202576
    NK 312576
    OPEN PARTS BDA2369.20
    OPTIMAL BS-8102HC
    PAGID 54519NC
    PILENGA V247
    ProfiPower 3B1164
    QUARO QD9988
    QUINTON HAZELL BDC5522
    RAICAM RD00276
    RAP BRAKES R-D0289
    RIDEX 82B0481
    RIDEX 82B0481P
    ROTINGER RT 20547-GL T6
    ROTINGER RT 20547-GL T3
    ROTINGER RT 20547-GL T9
    ROTINGER RT 20547-GL
    ROTINGER RT 20547
    ROTINGER RT 20547-GL T5
    SAMKO F1016V
    SASIC 6106148
    SKF VKBD 80108 V1
    SRLine S71-0406
    ST-TEMPLIN 03.110.2600.140
    STARK SKBD-0022196
    STELLOX 6020-1101VK-SX
    STELLOX 6020-1101V-SX
    SWAG 50 92 8389
    TEXTAR 92151903
    736,91 kr
    TEXTAR 92151900
    TOMEX Brakes TX 72-13
    TOPRAN 303 975
    TRISCAN 8120 16147C
    TRUSTING DF1006
    TRW DF4817S
    TRW DF2390S
    551,05 kr
    VAICO V25-80009
    VALEO 197054
    VALEO 187151
    VALEO 672966
    goCORE GCH20423
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    6C111125AB FORD
    ME6C1J1125AB FORD
    1371393 FORD
    2256302 FORD
    1503287 FORD
    6C111125AA FORD
    6C161125AA FORD
    1385387 FORD
  • Tillverkare

    Delphi

    Delphi har över 50 års erfarenhet av OE-försörjning, design, utveckling och tillverkning av ett brett utbud av komponenter för biltillverkare på global basis.


    Delphi Technologies finns i mer än 150 länder och ett globalt nätverk av mer än 2 750 servicecenter. Delphi Technologies tillhandahåller kompletta eftermarknadslösningar med OE-specifikationer, från delar till avancerade mjukvarulösningar.


    Med en bred portfölj av bensinbränslesystem, dieselbränslesystem, underhållslösningar, motorstyrning och fordonselektronik, med stöd av OE-nivå diagnostik- och testutrustning, utbildning och teknisk information, gör Delphi Technologies att du kan serva och reparera fordon vid rätt tidpunkt.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

  • Bruksanvisning

Säker betalning

Tidigare sett av dig