Länkarm 41067 FEBI
Installationsplats: Framaxel Vänster Vikt (kg): 5 Antal produkter: 1 Några SKU: 41068 Styr Typ: Wishbone Triangle
Allmän giltighet.
Osram Ultra Life R10W
Osram Ultralife billampor håller upp till 4 gånger längre än en genomsnittlig billampa.
Ultralife-lamporna ser moderna ut i varje armatur. Ljuseffekten är jämförbar med vanliga halogenlampor.
| Typ | R10W |
| Antal | 10 |
| Applikation | Blinkande ljus |
| spänning | 12V |
| snäll | Glödlampa |
| Fatmodell | Låda |
| Garanti | 2 år |
| wattal | 10W |
| Glödlampa i basversion | BA15s |
| Märkeffekt [W] | 10 |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
29-05-2026
Bra kvalitet och inte dyrt
Bra kvalitet. Ger mycket ljus.
Säker betalning
Installationsplats: Framaxel Vänster Vikt (kg): 5 Antal produkter: 1 Några SKU: 41068 Styr Typ: Wishbone Triangle
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns