Kopplingssats ADJ133006 Blue Print
Tilläggsartikel / tilläggsinformation 2: Med tryckbärande Vikt (kg): 7,35 Observera att tjänsteinformationen Antal produkter: 1
Allmän giltighet.
Osram Original 24V P21W BAU15s
Upptäck Osrams Originalsignallampor med metallfot - högkvalitativa originalreservdelar för 24 volts lampor. Tack vare det breda produktsortimentet kan lyktorna användas för olika applikationer: som positions- och parkeringsljus, blinkers, broms-, dim- och backljus, men också som registreringsskylt och sidopositionsljus.
| Typ | P21W |
| Antal | 10 |
| snäll | Glödlampa |
| Fatmodell | Låda |
| Garanti | 2 år |
| spänning | 24V |
| wattal | 21W |
| Glödlampa i basversion | BA15s |
| Märkeffekt [W] | 21 |
Allmän giltighet.
| 17223 | JENBACHER |
|---|---|
| 17221 | JENBACHER |
| 17225 | JENBACHER |
| 17222 | JENBACHER |
| 37895 | JENBACHER |
Förväntat leveransdatum:
06-04-2026
Säker betalning
Tilläggsartikel / tilläggsinformation 2: Med tryckbärande Vikt (kg): 7,35 Observera att tjänsteinformationen Antal produkter: 1
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Vikt (kg): 13,3