

Bromsbackar, sats 08770 Lpr
Specifikationerna inte finns
eller .
Position | Vänster, förarens sida |
Delens position | Ytterdel |
Garanti | 2 år |
Lamphållare | Utan lamphållare |
HYUNDAI |
|
---|
92401-A5020 | HYUNDAI |
---|---|
92410-A5020 | HYUNDAI |
92401A5020 | HYUNDAI |
92410A5020 | HYUNDAI |
TYC är en global aktör inom fordonsersättningslampor och enheter. Förutom konstruktion och tillverkning av originalutrustning för flera OE tillverkare i Nordamerika, Europa, Asien «och Afrika, är TYC en certifierad tillverkare av en världens mest omfattande eftermarknadsbelysningsprogram.
Eftersom TYC många år investerar i kvaliteten på produktionsprocesser använder sig alltmer av strålkastare bilmärken som produceras av TYC. Nedan är några av de största:
- Toyota
- Honda
- Lucas
- Ford
TYC produkter sticker ut på följande punkter:
- Mycket hög kvalitet, mestadels originaldelar enligt etikett, TYC
- Mycket stort utbud för både den europeiska och internationella marknaden
- 2 års full garanti
- Distribution Center i Nederländerna, mycket god tillgänglighet
Många av de produkter som säljs av TYC därmed faktiskt originalprodukter. På grund av framgången i belysnings delar TYC har koncentrerat sig på tillverkning av flera plast bildelar. Som ett resultat TYC produkter som nu finns i följande produkt för praktiskt taget alla autoâ s:
- Strålkastare
- Bakre
- Indikatorer
- Speglar
- Radiateurs
- Kylfläktar
Förväntat leveransdatum:
21-06-2025
Specifikationerna inte finns
för artikelnummer: P 85 013 tjocklek (i mm): 16,6 WVA-nummer: 21144 bredd (mm): 193 Höjd (mm): 67,5 slitageindikator: plus bära kontakt varning. bromssystem: TRW-Lucas Tilläggsartikel / tilläggsinformation 2: med bromsoksskruvar Montering: Höger bak
Specifikationerna inte finns