Bilmattor i velour lämpliga för Skoda Enyaq 2021 - 4 delar
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
Car-Bags takbox standardväska
Med Car-Bags takboxväskor kan du utnyttja det tillgängliga utrymmet i din takbox eller skidbox optimalt under sommaren eller skidsemestern. Våra takboxväskor finns i två typer: nosväskan och standardväskan. Båda väskorna har fasta mått och passar i de flesta takboxar. Näsväskan är avsmalnande för en perfekt passform framtill på takboxen. Standardväskorna är rektangulära till formen och placeras bakom näspåsen. Finns även som ett set, bestående av 1 näspåse och 3 standardväskor.
Produktfunktioner:
| Applikation | Takbox väskor |
| Material | Polyester |
| Färg | Antrasit |
| Max lastvikt | 50 kg |
| Garanti | 2 år |
| innehåll | 65 Liter |
| längd | 63 cm |
| öppning | Båda sidorna |
| bredd | 34 cm |
| höjd | 30 cm |
| Lämplig för skidor | Ingen |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
30-05-2026
Säker betalning