Kamrem 5104 Gates
antal tänder: 69 bredd (mm): 19
G3 takräcken Pacific.
G3 Pacific takräcken är för bilar utan takräcke och är snabba och enkla att montera på taket på din bil tack vare sin unika design. Takräckarna kan lätt bära 50 kg. Takräcken har testats omfattande och är absolut säkra upp till denna vikt.
| varumärke | Modell | Byggår | antal dörrar | Anmärkning |
|---|---|---|---|---|
| DS | DS4 | 2011> | 5 | |
| Fiat | 500 l | 2012> | 5 | |
| Fiat | 500L Living | 2013> | 5 |
| Material | Stål |
| Garanti | 3 år |
| Applikation | För bilar utan takräcke |
| godkännande | TUV och stadskrasch |
| tätning | Valfritt |
| Bärande vikt | 50kg |
| Inklusive takbox | Ingen |
| Färg | Svart |
| bredden på bärare | 49 mm |
| medellängd | 30 mm |
| CITROEN |
|
||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIAT |
|
Sedan 1973 G3 biltillbehör av hög kvalitet kombinerat med en fantastisk italiensk design.
Med företaget fortsätta med tiden utvecklingen inom design och produktion.
G3 fokuserar på kvalitet, säkerhet och design av sina tillbehör
• Kompletta produkter till ett rimligt pris
• Mycket solid och pålitlig
• Utökad 3-års garanti
• TüV-certifierad
• Italiensk, smakfull design
Kvaliteten på produkterna kom i förgrunden under 2016 bland annat genom ANWB takboxtest, som testade vår största takbox, Reef 580, som "bra". Särskilt berömdes resväskans stabilitet och bärighet samt vattentätheten.
Winparts är exklusiv importör av G3 i Nederländerna.
- Takboxar
- Carrier
- navkapslar
- Vindavvisare
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Fina takräckor av hög kvalitet. Levererade monteringsmått upprätthålls och takhyllorna passar perfekt på Fiat 500L.
Säker betalning
antal tänder: 69 bredd (mm): 19
Specifikationerna inte finns
Material: Slaatstaal Monteringsplats: Höger bak Vikt (kg): 0,77 Tilläggsartikel / tilläggsinformation 2: Med lager Antal produkter: 1 Några SKU: 41203 Styr Typ: Wishbone Triangle
Specifikationerna inte finns