Gran clip OEM: 699515-5 stycken
Gran klipp OEM: 699515-5 bitar
bildelar blisterförpackningar
Allmän giltighet.
Bagagenät S 1,5 x 2,5 meter
TCP-produkter är kända för sin höga kvalitet och breda sortiment. Speciellt detta lastnät är känt som en högkvalitativ produkt. Med en storlek på 1,5 x 2,5 meter är detta ett litet lastnät.
| Färg | Grön |
| längd | 250 cm |
| bredd | 150 cm |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Släpnät |
| antal delar | 1 |
| ytterligare | Förvaringsväska |
| dimensionen | 150 x 250 cm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
04-06-2026
Säker betalning
Gran klipp OEM: 699515-5 bitar
bildelar blisterförpackningar
ventilkåpan packning Mitsubishi
Ansökan: Framaxel Ansökan: på båda sidor Artikel Typ: Rod End
Specifikationerna inte finns