Tillbaka till listan
FEBI

Sensor, avgastemperatur

  • Sensor, avgastemperatur
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 2
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 3

Produktnummer: 0715434

Tillverkare kod: 100824

EAN: 4054224008249

854,15 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 02-11-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Antal anslutningar2
    Nyckelvidd17
    Garanti3 år
    3 års kommersiell garanti
    YttergängmåttM14 x 1,5
    Kabellängd (mm)1061

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-2394
    Alfa e-Parts AF09931
    BOGAP L6120121
    BOUGICORD 1473954
    DELPHI TS30067
    965,92 kr
    DIPASPORT INJGS116AN
    DIPASPORT INJGS116N
    EPS 1.220.213
    ERA 550908
    ERA 550908A
    FACET 22.0213
    FEBI 100824 (denna produkt)
    FISPA 82.140
    FISPA 82.140A2
    GH GH-743669
    HELLA 6PT 358 181-401
    762,12 kr
    HELLA 6PT 014 494-611
    1 078,74 kr
    HERTH+BUSS ELPARTS 70682418
    HJS 92 09 4138
    HOFFER 7451952E
    HOFFER 7451952
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KW 422 213
    MAPCO 88719
    MEAT & DORIA 11952E
    MEAT & DORIA 11952
    1 130,52 kr
    MEYLE 614 800 0044
    867,34 kr
    NRF 707105
    713,63 kr
    RIDEX 3938E0192
    SIDAT 82.140
    SIDAT 82.140A2
    SNR EGT153.06
    TRISCAN 8826 24025
    VALEO 368949
    VEMO V40-72-0292
    WAGNER ETP00160
    WILMINK GROUP WG1938116
    WILMINK GROUP WG2591207
    WILMINK GROUP WG1901868
    WILMINK GROUP WG1015053
    WILMINK GROUP WG2195666
    WILMINK GROUP WG2413899
    at autoteile germany at11058
  • Tillämplighet

    OPEL
    ASTRA J
    ASTRA J (P10) | 09.2009-10.2015 1.7 CDTI (68) - 1686ccm, 110pk, 81kw - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J (P10) | 09.2009-10.2015 1.7 CDTI (68) - 1686ccm, 125pk, 92kw - A 17 DTR
    ASTRA J Sedan | 06.2012-06.2018 1.7 CDTI - 1686ccm, 101pk, 74kw - A 17 DTL
    ASTRA J Sedan | 06.2012-06.2018 1.7 CDTI (69) - 1686ccm, 110pk, 81kw - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 10.2010-10.2015 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 110pk, 81kw - A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 10.2010-10.2015 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 101pk, 74kw - A 17 DTL, A 17 DTN
    ASTRA J Sports Tourer (P10) | 10.2010-10.2015 1.7 CDTI (35) - 1686ccm, 125pk, 92kw - A 17 DTR
  • Originalnummer

    55566575 VAUXHALL
    55566575 CHEVROLET
    055566575 GENERAL MOTORS
    55566575 GENERAL MOTORS
    08 55 274 OPEL
    8 55 274 OPEL
    055566575 VAUXHALL
    055566575 OPEL
    55566575 OPEL
  • Tillverkare

    FEBI

    FEBI är en av våra största tillverkarna i bromsskivor, bromsbelägg, fjädring armar och chassiprodukter.

    FEBI på allt för den professionella reparation av bilar, släpvagnar och skåpbilar av alla stora märken och modeller. FEBI använder sina år av erfarenhet, den senaste productietechnologieà «n och investera i expansion av sin egen produktion.

    FEBI står på dessa frågor från andra tillverkare:

    - Mycket stort utbud av> 30.000 produkter
    - 95% är i lager vid Febi och sålunda levereras snabbt
    - FEBI producerar sin egen, och därmed garanterar en hög kvalitet tysk
    - Stort utbud av mycket nya bilmodeller

    För tillfället FEBI produkter i följande produktgrupper:

    - Bromssats
    - Brake
    - Gas Springs
    - Kontroll Arms
    - Fjädrar
    - Distribution Sets
    - filter
    - Spolar
    - Kylning Delar (Kylvätska Fläns, ormar)
    - Spark
    - Skicka Bullets och Rods
    - Länkarm Gummi
    - Lager
    - Sensorer
    - Elektriska delar

    FEBI nu även levererar sin egen Pro kit. FEBI Pro kit är en komplett reparation och omfattar alla material för att ersätta en fullständig reparation i enlighet med reglerna. Användbara, för om du inte behöver söka alla produkter tillsammans och alltid passar.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    02-11-2026

Säker betalning