Tillbaka till listan
NRF

Sensor, avgastemperatur

  • Sensor, avgastemperatur
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 2
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 3
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 4
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 5
  • Sensor, avgastemperatur, miniatyr 6

Produktnummer: 1611138

Tillverkare kod: 707028

EAN: 8718042348982

544,15 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 15-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    GängmåttM14x1.5
    KontakthållarformD-form
    Installationsdjup [mm]50
    Garanti2 år
    Antal kontakter2
    Ytterligare artiklar/ytterligare information 3Med fett för höga temperaturer
    Kabellängd 1 [mm]344
    Spänning [V]12
    Kommersiell garanti3 års kommersiell garanti

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    ASHIKA 161-00-0943
    ATOMTEC EGT1A105
    Alfa e-Parts AF09911
    CASCO CSN73F15AS
    CASCO CSN73F15GS
    ERA 551122A
    ERA 551122
    ESEN SKV 30SKV029
    FAE 68109
    FEBI BILSTEIN 48848
    819,90 kr
    FEBI BILSTEIN 185253
    789,39 kr
    FISPA 82.145
    FISPA 82.145A2
    FISPA 82.1231
    GH GH-744731
    HERTH+BUSS ELPARTS 70682042
    HJS 92 09 4017
    HOFFER 7451930E
    HOFFER 7451930
    HOFFER 7452336
    JAPANPARTS EGT-0943
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    JAPKO 1610943
    JPN 75E9004-JPN
    MEAT & DORIA 11930E
    MEAT & DORIA 11930
    MEAT & DORIA 12336
    977,91 kr
    METZGER 0894287
    METZGER 0894912
    NRF 707028 (denna produkt)
    NTK 91135
    SIDAT 82.145A2
    SIDAT 82.145
    SIDAT 82.1231
    SWAG 30 94 8848
    SWAG 33 10 9859
    789,39 kr
    VALEO 368951
    VEMO V10-72-0020
    WILMINK GROUP WG2195589
    WILMINK GROUP WG1015034
    WILMINK GROUP WG1964645
    WILMINK GROUP WG1889521
    WILMINK GROUP WG2413900
  • Tillämplighet

    AUDI
    A3
    A3 (8P1) | 05.2003-08.2012 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85kw - BAG, BLF, BLP
    A3 (8P1) | 05.2003-08.2012 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110kw - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8PA) | 09.2004-03.2013 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85kw - BLF, BLP
    A3 Sportback (8PA) | 09.2004-03.2013 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110kw - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
    SKODA
    OCTAVIA II
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 02.2004-06.2013 2.0 FSI 4x4 - 1984ccm, 150pk, 110kw - BLX, BLY, BVX
    VOLKSWAGEN
    GOLF PLUS
    GOLF PLUS V (5M1, 521) | 12.2004-12.2013 1.4 FSI - 1390ccm, 90pk, 66kw - BLN
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 10.2003-02.2009 1.4 FSI - 1390ccm, 90pk, 66kw - BKG, BLN
    GOLF V (1K1) | 10.2003-02.2009 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85kw - BAG, BLF, BLP
    GOLF V (1K1) | 10.2003-02.2009 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110kw - AXW, BLR, BLX, BLY, BVY, BVZ, BVX
    GOLF V (1K1) | 10.2003-02.2009 2.0 FSI 4motion - 1984ccm, 150pk, 110kw - BLX, BVX
    TOURAN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 02.2003-05.2010 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85kw - BAG, BLF, BLP
    TOURAN (1T1, 1T2) | 02.2003-05.2010 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110kw - AXW, BLR, BLX, BLY, BVY, BVZ
    TOURAN Skåpbil/minivan
    TOURAN Skåpbil/minivan (1T1, 1T2) | 02.2003-05.2010 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110kw - BLR, BLX, BLY, BVY, BVZ
    TOURAN Skåpbil/minivan (1T1, 1T2) | 02.2003-05.2010 FSI - 1598ccm, 116pk, 85kw - BAG, BLF, BLP
  • Originalnummer

    6F906088D SKODA
    06F906088 VW
    6F906088D VW
    6F906088D AUDI
    06F906088D SKODA
    06F906088D AUDI
    06F906088D VW
    06F906088 AUDI
    06F906088E SKODA
    06F906088E VW
    06F906088A VW
    06F906088A SKODA
  • Tillverkare

    NRF
    NRF har varit en ledande tillverkare och leverantör av kylprodukter till fordons-, marin- och industrisektorerna sedan 1927. NRF är traditionellt känt för tillverkning av radiatorer, kylfläktar och värmemotstånd, men har även vuxit till en leverantör av ett komplett sortiment av motorkylning och luftkonditioneringsdelar. NRF har världsomspännande utvecklings- och testanläggningar. Stora grossister och distributörer av fordonsdelar såväl som mindre specialister i mer än 80 länder världen över förlitar sig på NRFs högkvalitativa produkter varje dag.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    15-10-2026

Säker betalning