Tillbaka till listan
Pierburg

Sensor, avgastemperatur

Produktnummer: 1134006

Tillverkare kod: 7.08369.25.0

EAN: 4028977895494

1 228,41 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    PositionMed sotpartikelfilter
    Typ av drivningElektrisk
    GängmåttM14 x 1,5 mm
    Ledarantal2
    Garanti2 år
    Kabellängd (mm)1105
    Spänning [V]12

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AHG TS1033
    AUTLOG AS3053
    AUTOTEAM L2130
    Alfa e-Parts AF13990
    BOGAP A6120274
    BOUGICORD 1473309
    BUGIAD BES18347
    CASCO CSN73F14AS
    CASCO CSN73F14GS
    DELPHI TS30248
    751,19 kr
    EPS 1.220.279
    ERA 551629A
    ERA 551629
    ESEN SKV 30SKV209
    FACET 22.0279
    FEBI BILSTEIN 184979
    FISPA 82.130A2
    FISPA 82.130
    GEBE 9 8015 1
    GH GH-749916
    GH GH-749906
    HELLA 6PT 014 494-771
    872,31 kr
    HJS 92 09 4102
    HOFFER 7451942
    HOFFER 7451942E
    ITAB AUTOMOTIVE 55073F14OV
    ITAB AUTOMOTIVE 55073F14AV
    KW 422 279
    MAPCO 88124
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MEAT & DORIA 11942
    1 228,62 kr
    MEAT & DORIA 11942E
    METZGER 0894117
    METZGER 0894859
    MEYLE 114 800 0106
    895,77 kr
    MTR 12191977
    NAP carPARTS CTS10129
    NRF 707146
    NTK 90152
    NTY EGT-WW-072
    OPEN PARTS EGT1091.00
    PIERBURG 7.08369.25.0 (denna produkt)
    SIDAT 82.130A2
    SIDAT 82.130
    SNR EGT154.13
    SWAG 33 10 9730
    TRISCAN 8826 29047
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.17.078
    VALEO 369038
    VDO 2910000855400
    1 120,75 kr
    VEMO V10-72-0009
    WAGNER ETP00153
    WILMINK GROUP WG1888951
    WILMINK GROUP WG1015043
    WILMINK GROUP WG2195707
    WILMINK GROUP WG2170480
    WILMINK GROUP WG2377288
    WILMINK GROUP WG2591200
    XEVO XLS1728
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    03L 906 088 BQ VW
    03L 906 088 HK VW
  • Tillverkare

    Pierburg

    Pierburg är en OE-leverantör för olika bilmärken och har varit verksam sedan 1909 som en partner inom fordonsindustrin. Pierburg producerar elektriska vattenpumpar, DC-motordrivna avgasreningssystem för avledning av ventiler, liksom de många olika versionerna av drivmodulerna. - OE kvalitet - 1 års full garanti

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning