Tillbaka till listan
Meyle

Sensor, avgastemperatur MEYLE-ORIGINAL Quality

  • Sensor, avgastemperatur MEYLE-ORIGINAL Quality
  • Sensor, avgastemperatur MEYLE-ORIGINAL Quality, miniatyr 2

Produktnummer: 1196924

Tillverkare kod: 114 800 0077

EAN: 4040074217467

694,88 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    SensortypPTC
    Garanti2 år
    Kabellängd (mm)555
    Antal kontakter2

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-2358
    AUTLOG AS3180
    Alfa e-Parts AF10051
    BOGAP A6120107
    BOGAP A6120103
    BOGAP A6120132
    BOGAP A6120159
    BUGIAD BES18341
    BUGIAD BES18333
    ERA 551652A
    ERA 551119
    ERA 551637A
    ERA 551500A
    ESEN SKV 30SKV119
    ESEN SKV 30SKV121
    ESEN SKV 30SKV001
    ESEN SKV 30SKV024
    FAE 68145
    FAE 68016
    FAE 68011
    FEBI BILSTEIN 49284
    781,08 kr
    FEBI BILSTEIN 109686
    743,31 kr
    FEBI BILSTEIN 48837
    890,63 kr
    FEBI BILSTEIN 48835
    968,30 kr
    FISPA 82.1057
    FISPA 82.129
    FISPA 82.123
    FISPA 82.1057A2
    FISPA 82.129A2
    FISPA 82.123A2
    GEBE 9 8011 1
    GEBE 9 8014 1
    HELLA 6PT 014 494-781
    854,00 kr
    HERTH+BUSS ELPARTS 70682061
    HITACHI 2507066
    HJS 92 09 4032
    HOFFER 7451935E
    HOFFER 7451941
    HOFFER 7451941E
    HOFFER 7452162E
    HOFFER 7451935
    HOFFER 7452162
    HÜCO 137066
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LORO 120-07-103
    LORO 120-07-130
    LORO 120-07-109
    MAPCO 88163
    MEAT & DORIA 11941
    852,67 kr
    MEAT & DORIA 11935
    MEAT & DORIA 12162E
    MEAT & DORIA 12162
    MEAT & DORIA 11941E
    MEAT & DORIA 11935E
    METZGER 0894862
    METZGER 0894167
    METZGER 0894707
    METZGER 0894007
    METZGER 0894880
    METZGER 0894154
    MEYLE 114 800 0077 (denna produkt)
    MJA ME31253
    NRF 707058
    NTK 95552
    1 445,88 kr
    PIERBURG 7.08369.36.0
    741,45 kr
    PREXAparts P104018
    SIDAT 82.129A2
    SIDAT 82.123
    SIDAT 82.1057
    SIDAT 82.1057A2
    SIDAT 82.129
    SIDAT 82.123A2
    SWAG 30 94 9284
    SWAG 30 94 8835
    968,30 kr
    SWAG 33 10 0253
    717,62 kr
    TOPRAN 638 557
    TRISCAN 8826 29036
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.17.105
    VEMO V10-72-1379
    WILMINK GROUP WG1897449
    WILMINK GROUP WG2195619
    WILMINK GROUP WG1015042
    WILMINK GROUP WG1015037
    WILMINK GROUP WG1748763
    YSPARTS YS-EGTS032
    vika 99061790401
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    03G 906 088 AQ VW
    03L 906 088 HJ VW
    03G 906 088 VW
    03G 906 088 K VW
    03G 906 088 K SKODA
    03G 906 088 K AUDI
    03L 906 088 BP VW
    03G 906 088 K SEAT
  • Tillverkare

    Meyle

    MEYLE bildelar - mer än 24 000 delar för personbilar, skåpbilar och lastbilar.

    Reparationspersonal litar på MEYLE reservdelar för bilar: i mer än 120 länder runt om i världen är MEYLE-märket ett kännetecken för toppkvalitetsreservdelar designade för att tillgodose behoven hos den oberoende eftermarknaden. MEYLE-produkter är tillgängliga från specialhandlare och inkluderar mer än 24 000 artiklar från produktlinjerna MEYLE-HD, MEYLE-PD och MEYLE-ORIGINAL.

    Med våra MEYLE-produkter levererar vi extremt pålitliga och hållbara fordonsreservdelar som produceras på MEYLEs egna produktionsplatser och med pålitliga produktionspartners. MEYLE har ett omfattande och mycket diversifierat sortiment. Oavsett om det gäller chassi- och styrkomponenter, gummi-på-metalldelar, bromskomponenter, upphängnings- och dämpningsdelar, kylsystemkomponenter, filter, drivlinjekomponenter, elektronik eller sensorer - MEYLE är synonymt med högkvalitativa, kvalitetsprovade reservdelar.


    Winparts erbjuder bland annat följande kategorier av Meyle:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning