Tillbaka till listan
Bosch

Lambdasond

  • Lambdasond
  • Lambdasond, miniatyr 2
  • Lambdasond, miniatyr 3
  • Lambdasond, miniatyr 4
  • Lambdasond, miniatyr 5

Produktnummer: 0762485

Tillverkare kod: LS6215

EAN: 3165143119341

962,73 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 26-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Antal kablar4
    Längd över allt [mm]1050
    Rekommenderad bytesintervall [km]160000
    LambdasondHoppsond
    Garanti2 år
    tillgänglig även som universalartikel se artikelnummer0 258 986 615

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AUTOTEAM M0132
    AUTOTEAM M0074
    BOSCH 0 258 006 215
    962,73 kr
    BOSCH 0 258 006 215
    962,73 kr
    BOSCH LS6215 (denna produkt)
    BOUGICORD 301344
    DELPHI ES20338-12B1
    736,36 kr
    DENSO DOX-2027
    853,37 kr
    EPS 1.998.247
    ESEN SKV 09SKV909
    EUROREPAR E144004
    FACET 10.8247
    582,23 kr
    FAE 77143
    FEBI BILSTEIN 177511
    704,82 kr
    FISPA 90132
    FISPA 90132A2
    FISPA 90074
    HOFFER 7481097
    HOFFER 7481097E
    KAMOKA 1700095
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KW 498 247
    LEMARK LLB117
    LUCAS LEB485
    MEAT & DORIA 81097
    MEAT & DORIA 81097E
    MOBILETRON OS-B431P
    MOTAQUIP LVOS1615
    QUINTON HAZELL XLOS1116
    SIDAT 90132
    SIDAT 90132A2
    SIDAT 90074
    STANDARD 64165
    SWAG 33 10 4155
    704,82 kr
    VALEO 368003
    VEMO V10-76-0091
    WILMINK GROUP WG1407593
    WILMINK GROUP WG1029105
    WILMINK GROUP WG1964852
    WILMINK GROUP WG1029368
    WILMINK GROUP WG2206130
  • Tillämplighet

    AUDI
    A3
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - 1Y, 1F, X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (T
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - AVU, BFQ
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - 1Y, 1F, X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (T
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, APP, AUQ, ARY
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, AQA, ARX
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 1.8 T quattro - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, ARY
    A3 (8L1) | 09.1996-05.2003 S3 quattro - 1781ccm, 210pk, 154kw - AMK, APY
    A4 B5
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - ADR, APT, ARG, AVV
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 quattro - 1781ccm, 125pk, 92kw - ADR, APT, ARG
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 quattro - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AEB, ANB, APU, ARK, AWT, ATW
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 quattro - 1781ccm, 125pk, 92kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, ABC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 quattro - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, ABC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AJG, AMM, APZ
    A4 B6
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AMM
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.4 - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 3.0 - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 3.0 quattro - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 3.0 quattro - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 S4 quattro - 4163ccm, 344pk, 253kw - BBK
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AMM
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.4 - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 3.0 - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 3.0 quattro - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 3.0 quattro - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 S4 quattro - 4163ccm, 344pk, 253kw - BBK
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125kw - AMB
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AMM
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 2.4 - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 3.0 - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 3.0 quattro - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 S4 quattro - 4163ccm, 344pk, 253kw - BBK, BHF
    A4 B7
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 3.0 quattro - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 S4 quattro - 4163ccm, 344pk, 253kw - BBK
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 3.0 - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 3.0 quattro - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 S4 quattro - 4163ccm, 344pk, 253kw - BBK
    A6 C5
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 - 1781ccm, 116pk, 85kw - AFY
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, 4A-FE, HEE, BP, 8140.47R, 8140.67,
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 61101, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, FUAA, N55 B30 A, NGA
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AJG, AMM, APZ
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 136pk, 100kw - ALW, ARN, ASM
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.4 quattro - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.7 T quattro - 2671ccm, 250pk, 184kw - ARE, BES
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 3.0 quattro - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 - 1781ccm, 116pk, 85kw - AFY
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120kw - AJG, AMM, APZ
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 136pk, 100kw - ALW, ARN, ASM
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.4 - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.4 quattro - 2393ccm, 170pk, 125kw - BDV
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.7 T quattro - 2671ccm, 250pk, 184kw - ARE, BES
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 3.0 quattro - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A8 D2
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 6.0 W12 quattro - 5998ccm, 420pk, 309kw - AZC
    A8 D3
    A8 D3 (4E2, 4E8) | 10.2002-07.2010 3.0 - 2976ccm, 220pk, 162kw - ASN
    A8 D3 (4E2, 4E8) | 10.2002-07.2010 3.0 - 2976ccm, 218pk, 160kw - BBJ
    A8 D3 (4E2, 4E8) | 10.2002-07.2010 3.7 quattro - 3697ccm, 280pk, 206kw - BFL
    A8 D3 (4E2, 4E8) | 10.2002-07.2010 4.2 quattro - 4172ccm, 335pk, 246kw - BFM
    A8 D3 (4E2, 4E8) | 10.2002-07.2010 6.0 W12 quattro - 5998ccm, 450pk, 331kw - BHT
    ALLROAD C5
    ALLROAD C5 (4BH) | 05.2000-08.2005 2.7 T quattro - 2671ccm, 250pk, 184kw - ARE, BES
    ALLROAD C5 (4BH) | 05.2000-08.2005 4.2 V8 quattro - 4163ccm, 299pk, 220kw - BAS
    TT
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, APP, ATC, AUQ, AWP
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AUM
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BVP
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 190pk, 140kw - BVR
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, ATC, AUQ, ARY
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 224pk, 165kw - APX, BAM, BEA
    TT (8N3) | 10.1998-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 190pk, 140kw - BVR
    TT Roadster
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, APP, ATC, AUQ
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AUM
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BVP
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 190pk, 140kw - BVR
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, AUQ, ARY
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 224pk, 165kw - APX, BAM, BEA
    TT Roadster (8N9) | 10.1999-06.2006 1.8 T quattro - 1781ccm, 190pk, 140kw - BVR
    BENTLEY
    CONTINENTAL Cabriolet
    CONTINENTAL Cabriolet (3W_, 394) | 09.2006-07.2018 6.0 AWD - 5998ccm, 560pk, 412kw - BEB, BWR, CKHD
    CONTINENTAL Cabriolet (3W_, 394) | 09.2006-07.2018 6.0 AWD - 5998ccm, 575pk, 423kw - CVAB, CKHB
    CONTINENTAL Cabriolet (3W_, 394) | 09.2006-07.2018 6.0 CS ISR - 5998ccm, 641pk, 471kw - CKHE, CVAC
    CONTINENTAL Cabriolet (3W_, 394) | 09.2006-07.2018 6.0 FLEX AWD - 5998ccm, 630pk, 463kw - CKHA
    CONTINENTAL Cabriolet (3W_, 394) | 09.2006-07.2018 6.0 GTC Speed Allhjulsdrift - 5998ccm, 610pk, 448kw - BWRA, CKHC
    CONTINENTAL Coupé
    CONTINENTAL Coupé (3W_, 393) | 06.2003-07.2018 6.0 FLEX - 5998ccm, 575pk, 423kw - 169 A4.000, 1NR-FE, A 17 DTJ, A 17 DTR, C 30 LE, 350 A1.000, 852 750, J7T 780, BAZ (XU5CP), 4G92 (S
    CONTINENTAL Coupé (3W_, 393) | 06.2003-07.2018 6.0 GT - 5998ccm, 560pk, 412kw - BEB, BWR
    CONTINENTAL Coupé (3W_, 393) | 06.2003-07.2018 6.0 GT Speed - 5998ccm, 610pk, 449kw - BWRA
    CONTINENTAL Coupé (3W_, 393) | 06.2003-07.2018 6.0 Supersports - 5998ccm, 630pk, 463kw - BWRB, CKHA
    CONTINENTAL FLYING
    CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) | 03.2005-12.2013 6.0 - 5998ccm, 560pk, 412kw - BEB, BWR
    CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) | 03.2005-12.2013 6.0 FLEX - 5998ccm, 610pk, 449kw - BWRA, CKHC
    CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) | 03.2005-12.2013 6.0 Speed - 5998ccm, 610pk, 449kw - BWRA
    FORD
    GALAXY I
    GALAXY I (WGR) | 03.1995-05.2006 2.8 V6 - 2792ccm, 204pk, 150kw - AYL
    PORSCHE
    CAYENNE
    CAYENNE (9PA) | 05.2002-09.2010 S 4.5 - 4511ccm, 340pk, 250kw - M 48.00
    CAYENNE (9PA) | 05.2002-09.2010 Turbo 4.5 - 4511ccm, 450pk, 331kw - M 48.50
    CAYENNE (9PA) | 05.2002-09.2010 Turbo S 4.5 - 4511ccm, 500pk, 368kw - M 48.50S
    CAYENNE (9PA) | 05.2002-09.2010 Turbo S 4.5 - 4511ccm, 521pk, 383kw - M 48.50T
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 04.1996-03.2010 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, M 111.944, X 16 XEL, Z 16 XE,
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 04.1996-03.2010 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85kw - 16 K4F, N47 D20 C, ADY, AEY, 20 T4H, 14 K4F, 2C-L, ATM, 20 T2N, Z7X 722, Z7X 723, E7J 626, E7J 764,
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 04.1996-03.2010 2.8 V6 - 2792ccm, 204pk, 150kw - AUE, AYL
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 04.1996-03.2010 2.8 V6 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AUE, AYL
    AROSA
    AROSA (6H1) | 05.1997-06.2004 1.0 - 999ccm, 50pk, 37kw - 1Z, AHU, ABF, C1J 768, C1J 780, J7T 772, J7T 773, P8C (XUD11BTE), 4G63 (SOHC 16V), RFW (XU10J2), RG
    AROSA (6H1) | 05.1997-06.2004 1.4 - 1389ccm, 60pk, 44kw - 1Z, AHU, AEX, ABF, APQ, C1J 768, C1J 780, J7T 772, J7T 773, P8C (XUD11BTE), 4G63 (SOHC 16V), RFW (X
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 02.1993-10.2002 1.8 T 20V Cupra - 1781ccm, 156pk, 115kw - AQX, AYP
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 03.1993-05.2002 1.8 T 20V Cupra - 1781ccm, 156pk, 115kw - AQX, AYP
    IBIZA III
    IBIZA III (6L1) | 02.2002-11.2009 1.8 T Cupra R - 1781ccm, 180pk, 132kw - BBU
    IBIZA III (6L1) | 02.2002-11.2009 1.8 T FR - 1781ccm, 150pk, 110kw - BJX, BKV
    INCA
    INCA (6K9) | 11.1995-06.2003 1.4 i - 1389ccm, 60pk, 44kw - X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (TU5JP), K
    LEON
    LEON (1M1) | 11.1999-06.2006 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74kw - AEH, AKL
    LEON (1M1) | 11.1999-06.2006 1.8 20V T - 1781ccm, 180pk, 132kw - APP, AUQ
    LEON (1M1) | 11.1999-06.2006 1.8 20V T 4 - 1781ccm, 180pk, 132kw - AJQ, ARY
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 10.1998-05.2006 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74kw - AEH, AKL
    TOLEDO II (1M2) | 10.1998-05.2006 1.8 20VT - 1781ccm, 180pk, 132kw - APP, AUQ, ARY
    TOLEDO II (1M2) | 10.1998-05.2006 2.3 V5 20V - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    SKODA
    OCTAVIA I
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, 16 K4F, OM 601.940, 1Z, AHU, ALE,
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, ARZ, AUM, ARX
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 1.8 T 4x4 - 1781ccm, 150pk, 110kw - ARX
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85kw - AEG, AQY, AZJ, APK, AZH
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 RS 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AUQ
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - AEH, AKL
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, ARZ, AUM, ARX
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 1.8 T 4x4 - 1781ccm, 150pk, 110kw - ARX
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85kw - AEG, AQY, AZJ, APK, AZH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 2.0 4x4 - 1984ccm, 116pk, 85kw - AZJ, AZH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 RS 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AUQ
    VOLKSWAGEN
    BORA I
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - AEH, AKL, APF
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, AUM, ARX
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AUQ
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - AQY, AZJ, APK, AZG, AZH, BBW
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85kw - AZJ, AZH
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.8 V6 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AQP, AUE, BDE
    BORA Variant
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74kw - AEH, APF
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, AUM, ARX
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AUQ
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - AQY, AZJ, APK
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85kw - AZJ, AZH
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.8 V6 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AQP, AUE, BDE
    CADDY II
    CADDY II Minivan (9K9B) | 11.1995-01.2004 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - AEX, APQ, AKV, AUD
    CADDY II Skåpbil/minivan (9K9A) | 11.1995-01.2004 60 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    GOLF IV
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74kw - G4FC, AEY, D4FB, AEH, AKL, APF, AGR, ALH, G4FD, D4FD
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 1.8 T GTI - 1781ccm, 180pk, 132kw - AUQ, BEK
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 1.8 T GTI - 1781ccm, 150pk, 110kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - AQY, AZJ, BEJ, BER, BHP, APK, AZG
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85kw - AZJ, AZH
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.8 VR6 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AQP, AUE, BDE
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 3.2 R32 4motion - 3189ccm, 241pk, 177kw - BFH, BML
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 06.1998-06.2002 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - AEH, AKL, APF
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, ARZ, AUM
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - AQY, AZJ, APK
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85kw - AZJ, AZH
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.8 V6 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AQP, AUE, BDE
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 09.2004-10.2010 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147kw - CBFA, CCTA, BWA, CAWB, BPY
    LUPO I
    LUPO I (6X1, 6E1) | 09.1998-07.2005 1.0 - 999ccm, 50pk, 37kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    LUPO I (6X1, 6E1) | 09.1998-07.2005 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - AUD
    NEW BEETLE
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 01.1998-09.2010 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AGU, APH, AVC, AWU, AWV, BKF
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 01.1998-09.2010 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132kw - AWP, BNU
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 01.1998-09.2010 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - FS2C, M 160 E6AL B04, AEG, AQY, AVH, AZJ, BEJ, BER, BHP, CBPA, APK, AZG, BEV, M 160.910
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 01.1998-09.2010 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AQN
    NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 01.1998-09.2010 3.2 RSI 4motion (1C9) - 3188ccm, 224pk, 165kw - AXJ
    NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) | 09.2002-10.2010 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AWU, AWV, BKF
    PASSAT B5
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 1.8 - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 1.8 Syncro/4motion - 1781ccm, 125pk, 92kw - 1Z, AHU, ADZ, AEX, ABU, AEE, APQ, KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DHY (XUD9TE), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP),
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, ADP, AHL, ANA, ARM, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR, ALH, MB-OM 662
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 1.8 - 1781ccm, 115pk, 85kw - AFY
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, ADP, AHL, ANA, ARM, ADR, APT, ARG, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR,
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 1.8 Syncro/4motion - 1781ccm, 125pk, 92kw - 1Z, AHU, ADZ, AEX, ABU, AEE, APQ, KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DHY (XUD9TE), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP),
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, ADP, AHL, ANA, ARM, ADR, APT, ARG, AEB, ANB, APU, M 111.970, M 104
    PASSAT B5.5
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 4.0 W8 4motion - 3999ccm, 275pk, 202kw - BDN
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.3 VR5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.3 VR5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 4.0 W8 4motion - 3999ccm, 275pk, 202kw - BDN
    PHAETON
    PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 04.2002-03.2016 3.2 V6 - 3189ccm, 241pk, 177kw - AYT, BKL
    PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 04.2002-03.2016 3.2 V6 4motion - 3189ccm, 241pk, 177kw - BKL, BRK
    PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 04.2002-03.2016 4.2 V8 4motion - 4172ccm, 335pk, 246kw - BGH, BGJ
    PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 04.2002-03.2016 6.0 W12 4motion - 5998ccm, 420pk, 309kw - BAN, BAP
    PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 04.2002-03.2016 6.0 W12 4motion - 5998ccm, 450pk, 331kw - BRN, BTT
    POLO
    POLO (6N2) | 10.1999-09.2001 1.0 - 999ccm, 50pk, 37kw - ALD, AUC
    POLO (6N2) | 10.1999-09.2001 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - AKK, AUD
    POLO (6N2) | 10.1999-09.2001 1.6 16V GTI - 1598ccm, 125pk, 92kw - ARC, AVY
    POLO III
    POLO III CLASSIC (6V2) | 11.1995-07.2006 100 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    POLO III CLASSIC (6V2) | 11.1995-07.2006 60 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 05.1997-09.2001 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44kw - 18 K4F, X 16 SZR, AEX, APQ, P8A (XUD11ATE), PHZ (XUD11ATE), PJZ (XUD11ATE), UFZ (ZPJ/Z), SKZ (ZPJ4/
    POLO Variant (6V5) | 05.1997-09.2001 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74kw - 18 K4F, X 16 SZR, AEX, AEE, APQ, P8A (XUD11ATE), PHZ (XUD11ATE), PJZ (XUD11ATE), UFZ (ZPJ/Z), SKZ (
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 09.1995-03.2010 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 09.1995-03.2010 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85kw - ADY, ATM
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 09.1995-03.2010 2.0 LPG - 1984ccm, 115pk, 85kw - ATM
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 09.1995-03.2010 2.8 V6 24V - 2792ccm, 204pk, 150kw - AYL
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 09.1995-03.2010 2.8 V6 24V 4motion - 2792ccm, 204pk, 150kw - AYL
    TOUAREG
    TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 10.2002-05.2010 3.2 V6 - 3189ccm, 220pk, 162kw - AZZ, BKJ, BMV, BMX, BRJ
    TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 10.2002-05.2010 3.2 V6 - 3189ccm, 241pk, 177kw - BMV
    TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 10.2002-05.2010 4.2 V8 - 4172ccm, 310pk, 228kw - AXQ
    TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 10.2002-05.2010 6.0 W12 - 5998ccm, 450pk, 331kw - BJN, CFRA
    TRANSPORTER T4
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR, ALH, MB-OM 662, E20, 1MZ-FE, B 416
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR, ALH, MB-OM 662, E20, 1MZ-FE, B 416
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.8 VR6 - 2792ccm, 204pk, 150kw - AMV, AXK
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.8 VR6 - 2792ccm, 204pk, 150kw - AMV, AXK
  • Originalnummer

    07C906262H SEAT
    07C906262S ROLLS-ROYCE
    07C906262H VW
    06A906265M VW
    07D906262A SKODA
    07C906262S SEAT
    06A906265R AUDI
    6K0906262B VAG
    058906265B SKODA
    06A906262P VW
    06A906265AA VW
    077906265AE SEAT
    077906265AE AUDI
    7L0906262C VW
    022906262S VAG
    6K0906262B SEAT
    07C906262S VAG
    06F906262BG AUDI
    07C 906 262 P VAG
    07C906262S SKODA
    077906262B VW
    1K0998262 SKODA
    022906262S AUDI
    06A906262T SKODA
    021906262C VAG
    06F906262BG SEAT
    021906262C SKODA
    1K0998262 VAG
    022606262S SKODA
    022906262S SEAT
    06A906262AP VAG
    06F906262BG SKODA
    06A906262Q SEAT
    022606262S AUDI
    06A906262AK VAG
    07C 906 262 P SKODA
    077906265AE VW
    06A906265R VW
    022606262S SEAT
    06F906262BG VW
    077906262B SKODA
    06A906265M VAG
    06A906265R SKODA
    99560613601 PORSCHE
    07D906262A VAG
    06A906262T AUDI
    06A906262Q AUDI
    06A906262AK SEAT
    7L0906262C AUDI
    022906262S SKODA
    07C906262H ROLLS-ROYCE
    07C906262AN VW
    06A906265AA AUDI
    077906265AE VAG
    6K0906262B SKODA
    021906262C SEAT
    058906265B VAG
    06A906262T SEAT
    06A906262T VAG
    06A906262AP SKODA
    077906265AE SKODA
    058906265B SEAT
    07C906262BG AUDI
    07C 906 262 P AUDI
    YM219F472EA FORD
    07C906262BG VW
    06A906262AC VW
    022606262S VAG
    6K0906262B AUDI
    1K0998262 VW
    06A906262L VAG
    077906262B VAG
    06A906262AC SKODA
    06A906262P AUDI
    06A906262T VW
    06A906262Q VW
    07C906262H AUDI
    06A906262L AUDI
    06A906262P VAG
    07C 906 262 P VW
    022906262S VW
    06A906262L SEAT
    07C906262BG VAG
    06A906262AP AUDI
    06A906262P SEAT
    07C906262S AUDI
    YM219F472CA FORD
    06A906265AA VAG
    7L0906262C SKODA
    07C906262AN SKODA
    7L0906262C VAG
    06A906262L SKODA
    06A906262P SKODA
    06A906265M AUDI
    07C906262BG SKODA
    06A906262AC VAG
    022606262S VW
    077906262B SEAT
    06A906265M SEAT
    6K0906262B VW
    7L0906262C SEAT
    07C906262AN SEAT
    07C906262S VW
    06A906262AC SEAT
    07D906262A AUDI
    95560613601 PORSCHE
    06A906262AP VW
    058906265B VW
    06A906265AA SKODA
    07C906262AN VAG
    07C906262AN AUDI
    06A906262AK AUDI
    058906265B AUDI
    06A906262AP SEAT
    06A906265R SEAT
    021906262C VW
    06A906262L VW
    07C906262H VAG
    07C906262BG SEAT
    06A906262Q SKODA
    07C 906 262 P SEAT
    06A906262AK VW
    1K0998262 SEAT
    YM219F472GA FORD
    021906262C AUDI
    06A906265AA SEAT
    077906262B AUDI
    06F906262BG VAG
    07C906262H SKODA
    06A906262AC AUDI
    07D906262A VW
    06A906262Q VAG
    06A906265R VAG
    06A906265M SKODA
    1K0998262 AUDI
    07D906262A SEAT
    06A906262AK SKODA
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    26-10-2026

Säker betalning