Tillbaka till listan
Delphi

Lambdasond

Produktnummer: 0754476

Tillverkare kod: ES10978-12B1

EAN: 5012759387481

572,94 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    LambdasondUppvärmt
    Garanti2 år
    Kabellängd (mm)470

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1245
    AUTOTEAM M0369
    BOGAP A6119553
    BOSCH 0 258 005 079
    952,54 kr
    BOSCH 0 258 005 219
    BOSCH 0 258 005 079
    952,54 kr
    BOUGICORD 301339
    BREMI 75003
    CASCO CSN73T55GS
    CASCO CSN73T55AS
    DELPHI ES10978-12B1 (denna produkt)
    DENSO DOX-1551
    762,31 kr
    DT Spare Parts 4.66932
    ESEN SKV 09SKV602
    FAE 77138
    FEBI BILSTEIN 103573
    600,27 kr
    FEBI BILSTEIN 36892
    602,90 kr
    FISPA 90369
    HELLA 6PA 358 243-251
    HOFFER 7481768
    ITAB AUTOMOTIVE A2073001OV
    KAWE 8845 29017
    LEMARK LLB404
    LRT L0128V500
    LUCAS LEB673
    MAGNETI MARELLI 466016355021
    504,60 kr
    MAXGEAR 59-0040
    MEAT & DORIA 81768
    589,33 kr
    METZGER 0893086
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MEYLE 114 803 0011
    MOBILETRON OS-B426P
    MOTAQUIP LVOS1782
    MOTAQUIP LVOS1111
    NTK 93203
    NTK 0270
    NTK 91358
    770,18 kr
    NTY ESL-AU-025
    PIERBURG 7.05271.04.0
    1 205,54 kr
    QUINTON HAZELL XLOS1389
    RIDEX 3922L0089
    RIDEX 3922L0089P
    SIDAT 90369
    SKF VKRA 310006
    STANDARD 64479
    STARK SKLS-0140125
    SWAG 30 93 6892
    TRISCAN 8845 29017
    VDO A2C59513325Z
    VEMO V10-76-0056
    WAGNER LBS00434
    WILMINK GROUP WG1029230
    WILMINK GROUP WG1026425
    WILMINK GROUP WG1029053
    WILMINK GROUP WG1014038
    WILMINK GROUP WG2315271
    WILMINK GROUP WG2651484
    WILMINK GROUP WG2668151
    XEVO XLS1495
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    06A 906 265E AUDI
    06A 906 265E SEAT
    06A 906 265E SKODA
    032 906 265F VW
    036 906 265C VW
    06A 906 265AM VW
    06A 906 265E VW
    06A906265AM SKODA
  • Tillverkare

    Delphi

    Delphi har över 50 års erfarenhet av OE-försörjning, design, utveckling och tillverkning av ett brett utbud av komponenter för biltillverkare på global basis.


    Delphi Technologies finns i mer än 150 länder och ett globalt nätverk av mer än 2 750 servicecenter. Delphi Technologies tillhandahåller kompletta eftermarknadslösningar med OE-specifikationer, från delar till avancerade mjukvarulösningar.


    Med en bred portfölj av bensinbränslesystem, dieselbränslesystem, underhållslösningar, motorstyrning och fordonselektronik, med stöd av OE-nivå diagnostik- och testutrustning, utbildning och teknisk information, gör Delphi Technologies att du kan serva och reparera fordon vid rätt tidpunkt.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig