Tillbaka till listan
Meat & Doria

Lambdasond

Produktnummer: 2005525

Tillverkare kod: 81649E

EAN: 8033419353452

1 208,17 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 32 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    för OE-nummer5146168AA
    KvalitetOE EKVIVALENT
    LambdasondBredbands-lambdasensor
    Garanti2 år
    Kabellängd (mm)410
    Antal kontakter5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1077
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1088
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1064
    AUTLOG AS2271
    BLUE PRINT ADBP700117
    974,04 kr
    BOUGICORD 301138
    BREMI 75098
    BREMI 75097
    DELPHI ES21269-12B1
    661,65 kr
    DELPHI ES21351-12B1
    DELPHI ES21332-12B1
    981,04 kr
    DELPHI ES21247-12B1
    1 238,10 kr
    DIPASPORT INJLS243HTCN
    ERA 570159A
    ESEN SKV 09SKV202
    ESEN SKV 09SKV200
    ESEN SKV 09SKV171
    ESEN SKV 09SKV404
    FAE 75059
    FAE 75119
    FAST FT54102
    FEBI BILSTEIN 177570
    974,04 kr
    FISPA 90260A2
    HOFFER 7481649E
    ITAB AUTOMOTIVE A2074002OV
    KAWE 8845 24275
    MAGNETI MARELLI 466016355243
    1 041,28 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MEAT & DORIA 81649E
    MEAT & DORIA 81649E (denna produkt)
    METZGER 0893707
    METZGER 0893440
    METZGER 0895639
    METZGER 0895677
    METZGER 0893390
    NTK 97739
    1 068,68 kr
    NTK 91299
    876,17 kr
    NTK 94212
    1 337,79 kr
    NTK 91780
    1 064,42 kr
    NTK 93195
    979,22 kr
    NTK 96136
    OPEN PARTS LMB1015.00
    PIERBURG 7.13115.08.0
    RIDEX 3922L0192
    SIDAT 90260A2
    STARK SKLS-0140207
    SWAG 33 10 4185
    974,04 kr
    TRISCAN 8845 24275
    VEMO V24-76-0038
    WILMINK GROUP WG2264381
    WILMINK GROUP WG2417615
    WILMINK GROUP WG2264314
    WILMINK GROUP WG1900458
    WILMINK GROUP WG2264297
    WILMINK GROUP WG2264365
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    55275928 ALFA ROMEO
    51890250 LANCIA
    55263464 ALFA ROMEO
    55219315 LANCIA
    82 01 030 496 RENAULT TRUCKS
    518902500 ALFA ROMEO
    51827385 LANCIA
    53302940 LANCIA
    51827385 FIAT
    68228511AA CHRYSLER
    059 906 262 M AUDI
    92068286 GENERAL MOTORS
    4420907 OPEL
    55275929 FIAT
    5855211 OPEL
    855612 OPEL
    092068286 OPEL
    1588A200 MITSUBISHI
    00551899960 ALFA ROMEO
    93955202582 PININFARINA
    55204005 ALFA ROMEO
    68228512AA DODGE
    K05146168AA JEEP
    55260358 JEEP
    552343270 ALFA ROMEO
    51890250 FIAT
    5146168AA JEEP
    93168640 OPEL
    55564978 CHEVROLET
    93168640 GENERAL MOTORS
    552040050 ALFA ROMEO
    059 906 262 M VAG
    55275928 JEEP
    5801529676 IVECO
    K068228512AA FIAT
    68228512AA JEEP
    04420907 OPEL
    93955204005 PININFARINA
    55199542 ALFA ROMEO
    53302940 ALFA ROMEO
    55202582 ALFA ROMEO
    55202582 LANCIA
    68246549AA CHRYSLER
    059 906 262 M VW
    55204005 LANCIA
    500026738 IVECO
    552040050 FIAT
    55573637 CHEVROLET
    68228512AA CHRYSLER
    55275929 JEEP
    K068228512AA LANCIA
    93161831 GENERAL MOTORS
    55261905 ALFA ROMEO
    55263464 LANCIA
    0855612 OPEL
    55599154 VAUXHALL
    55261905 LANCIA
    55234327 LANCIA
    93168640 CHEVROLET
    K05146168AA FIAT
    55275928 FIAT
    K68228511AA CHRYSLER
    55564978 GENERAL MOTORS
    22 6A 428 50R RENAULT TRUCKS
    82 01 030 496 RENAULT
    059 906 262 M SKODA
    55204005 FIAT
    K068228512AA ALFA ROMEO
    22 6A 428 50R RENAULT
    55234327 FIAT
    82 00 420 670 RENAULT TRUCKS
    518902500 LANCIA
    05855211 OPEL
    51827385 ALFA ROMEO
    518902500 FIAT
    00551899960 FIAT
    92068286 CHEVROLET
    K05146168AA ALFA ROMEO
    53302940 FIAT
    55234327 ALFA ROMEO
    5146168AA DODGE
    55599154 CHEVROLET
    53302940 JEEP
    K68246549AA CHRYSLER
    93161831 OPEL
    00551899960 LANCIA
    55275929 LANCIA
    55263464 FIAT
    093168640 OPEL
    92068286 VAUXHALL
    55202582 FIAT
    55219315 ALFA ROMEO
    059 906 262 M SEAT
    055564978 OPEL
    552343270 LANCIA
    55275929 ALFA ROMEO
    55199542 FIAT
    55261905 FIAT
    05146168AA JEEP
    K05146168AA LANCIA
    55219315 FIAT
    552343270 FIAT
    55199542 JEEP
    093161831 OPEL
    93161831 VAUXHALL
    055599154 OPEL
    55564978 OPEL
    55260358 FIAT
    55599154 OPEL
    55260358 ALFA ROMEO
    55275928 LANCIA
    93951827385 PININFARINA
    5146168AA CHRYSLER
    55260358 LANCIA
    552040050 LANCIA
    55583271 CHEVROLET
    51890250 ALFA ROMEO
    55599154 GENERAL MOTORS
    92068286 OPEL
    8200420670 RENAULT
    226A4 2850R NISSAN
    55199542 LANCIA
  • Tillverkare

    Meat & Doria
    Meat & Doria grundades 1945. I början av 1950-talet startade tillverkningen av de första reservdelarna till förgasaren. 1985 grundades DORIA, ett företag som tillverkar bränslefilter. Sedan dess utvecklades företaget i två riktningar: förgasning; reservdelar för bränsleinsprutning; och filtrering; produktion av avancerade filter som uppfyller kraven i UNI EN ISO 9001.
    Sedan 2010 har koncernen producerat EGR-ventiler, skapat nära partnerskap med Tier 1-leverantörer och biltillverkare och konsoliderat sin verksamhet i flera länder genom etablering av lokala filialer.
    Idag är företaget, tack vare sin erfarenhet, aktivt på marknaden med mer än 25 000 artiklar. Produktkvalitet och teknisk utbildning leder företagets vision. För att garantera den höga kvalitetsnivån på sina produkter och effektiv teknisk support till kunderna, främjar koncernen olika utbildningar som genomförs av företagets ingenjörer, som har avancerad kunskap om fordonsvärlden.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    20-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig